Nasıl bir oturma grubu alsam,lütfen yardım?

E

EU2

Ziyaretçi
hemen konuya giriyim kızlar bilgi.sorun olduğu için resim ekleyemedim,,benim odam amerikan tarzı,yani mutfakla bir,,sizce nasıl bir grup alsam kullanışlı olur,,günlük kullanacağımız için temizlenmesi kolay bişi istiyorum,aslında benim kafamda ıkea nın şu kılıfları çıkartılıp yıkanabilen modelleri var,temizlik açısından yani ama eşimde modellerini beğenmiyo anlaşamıyoruz..aslında bende beğenmiyorum modelini ama kullanışlı napiyim ya off,,bu arada duvarlar bej,,halım krem kahve tonları,,perdelerimde pırıltılı krem tonlarında ve ünitem,dolaplarım falanda bambu yani sarımsı bişi,,hangi renk daha uyar ve ne tarz bişi,,şimdiden teşekkürler..

NOT:eşim biraz sakarda herşeyi çok çabuk döker kirletir,,yorumlarınızı bu nota göre yazarsanız sevinirim::))

Son düzenleyen: Moderatör:
Kahverengi odana yakışır ve tamamlar , köşe takımları var onlara bak istersen güzel olur..monolife diye bir marka var onunda kılıfları çıkarılıp yıkanabiliyor ben kullanıyorum şahsen çok kullanışlı olduğunu düşünüyorum..

Şimdi gördüm özelden yazdığım ulaşmış bilgileri siliyorum buradan..googleda ara monolife izmir diye ..

Son düzenleme:
bence bircok renk uyar.acik renk mobilya ile bence cok iyi bir secim yapmıssınız.bir
tum takim ayni renkten olmasındansa birini tamamlayan desenlerden oluşan koltuklar cok hos oluyor-ikea daki gibi,
kirlenmeye karşı ise sunu soyleyebilirm açık renklerde kumaşla uğraşmak cok zor olacaktir benimki krem deri rahat sayilirim oyle dokulunce birsey korkmuyorum:) ama derinin de dezavantajlari var.sırılısklam olmasada terletiyor
birde koşe takim yerine karşılklı koltuklar cok daha kullanıslı oluyor karşilikli konusma açısından

Bugün reklamlarda yataşın kampayaya girmiş bir takımını gördüm, renkleri koyu kahve ve sütlü kahveydi, kolları ve arkası deri oturma kısmı kumaş modeli de gayet hoştu bir bakın isterseniz..

X