Saç Kesim Şekilleri Evde Kahkül kesimi(Resimli)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
bende kestim hatta fotoda koydum. ve şuan çok memnunum... herkezde kendim kestiğime inanmıyor. acaba sen fazla kısamı kestin?? bu arada bende yandan kestim. ve yanda kullanıyorum şuan

yakışacağını bilsem hiç durmam keserim ama alnım açık olmasına rağme yakışmıyor :KK43::-)1no2:senağlama

bencede geniş alınlara daha çok yakışıyor..ya benimde yüzüm toplu bu yüzden hiç yakışmayacağını düşünüyordum ve daha önce kestirdiğimde önümde bir şapka varmış gibi duruyordu. buda yüzümü daha yuvarlak gösteriyordu. ancak bunun özelliği üçgen olmasında böylelikle çok doğal duruyor. ve yüzüne ovallik katıyor..ben çok memnunum valla ama işte ben biraz olaya ilginçlik katıp iki aşamada kestim.yanlar uzun önlerde kısa ama yanda kullandığım için kademeli duruyor.

herkedin yüz sekli farklı oldugu için bazılarına yakısmayabilir....ama deneyenler pisman olmayacak opuyorumnanaktankuoföre en az 5 tl vermekten iyidirkaydirigubbakcemile5

kışın bende kendim kesmiştim ..
keseceğiniz yeri elinizde tutun burun hizasına getirin ama dudak üstüne gelen yerden kesin .
kısa kesim olmadığı için kendi beğendiğiniz kısalığa kolay ayarlarsınız..düdük gibi yukarda kalmaz hem..

bugün aynısını resme bakarak kestim gerci kahküllerim vardı ama dipleri ücgen değil düz duruyordu ve çok önlerdeydi bi cesaret en arkalardan resimdeki gibi kestim çok süper oldu opuyorumnanaktan kuaföre o kadar demiştim böyle yap diye becerememişti en sonunda kestim kurtuldum naniknanik

candy43 senin için tekrar koyuyorum. bakınca haber ver canım:) biri saçımın toplu hali diğeri açık hali, iki türlüde çok rahat kullanıyorum.

Son düzenleme:
çok güzel olmuş canm.ama benim cesaretim yok kesmeye ya.çok teşekkürler.

benimde cesaretim yok derim ama bir gaza gelip tak keserim. nasılsa kökü bende diye düşünürüm..hatta bu gazla 4 sene evvel saçlarımı 3 numara kestirmiştim. önce ağladım sonra o kadar çok hoşuma gittikikaydirigubbakcemile2

bende bi ara düşündüm saçlarımı 3e vermeyi bandana takarm dedim annem kıyameti kopardı kışın kafan üşütürsün dedi. iyikide izin vermemiş:)))

Off valla bundan önce saçımın perçemlerini çok kez mahvetmişliğim vardır, keşke bilseydim böyle bir kolaylık olduğunu..Çok sağol cnm işime yarıcak gerçekten.. Ama fazla cesaretm yok yne mahvederim diye..:KK43::eek:

sabahın köründe gaza geldim kestim güzel oldu:)
kuaföre gitmeyi sevmiyorum saçlarımın uçlarındanda azar azar arada kendim alırım.zaten katlı.
kahkülüm kendi istediğim boyda oldu yöntemde basitmiş.

urgakina çok güzel olmuş kaküllerin canım kaydirigubbakcemile5

ayy wallaha şaştım kaldım yaa sabaha bende kesiorm hiç vakit kaybetmeden ayyyyyyyyyy süper yaaaa paylaşan arkadaşa sonsuz tşk :)

X