Karınca Yumurtası Yağı ve Bacaklar

bayan1903

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2009
1.827
3
arkadaşlar merhaba ben sitenize yeni üye oldumn yavaş yavaş alışacağım inşallah ya benim size bacaklarımla ilgili birşey danışmam lazım benim bacaklarımın bilek tarafından yukarı bir karış kadar tüylerim o kadar sertleşti ki jilet vurunca da dibinde kalan tüy simsiyah nokta halinde gözüküyor bu duruma nasıl çare bulabilirim lütfen acil yardım kartınca yumurtası yağı kullanmayı düşünüyorum ama emin de değilim tüylerim biraz seyrelse yeter görüşlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

karınca yumurtası yağı kullanmak istiyorsan öncelikle tüylerini ağda veya epilatörle alman gerekli daha sonra karınca yumurtası yağını sür ve 2 gün yıkama emin ol etkisini göreceksin. çok azalıyor (tarafımdan test edildi onaylandı :KK66: )

canım peki birşey soracağım ne kadar kullandın ya ben zaten hepsi gitsin istemiyorum seyrelsin yeter çok kalınlaştı ve ben gerçekten çok rahatsız oluyorum peki aktara sordum bi 7 liralık bi de 15 liralık var hangisini almalıyım bir de kullandıktan sonra leke falan bırakmaz değil mi çok soru sordum ama :) gerçekten yardıma çook ihtiyacım var:)

ben 2-3 ağdadır kullanıyorum. hem çok azaldı hem inceldi tüylerim. hem merak etme iz, leke falan da bırakmıyor. ben fiyatından pek anlamam ama ben ''tala'' adında bir şey kullanıyorum. üzerinde kocaman karınca resmi var. küçük bir şişe. birazdan koyabilirsem resmini koyayım

tamam canım koyarsan memnun olurum çok teşekkürler ben de kullanayım diyorum çünkü başka türlü geçecek gibi gözükmüyor:)

bu arada diğer arkadaşlardan da öneriler bekliyorum ne kadar çok yorum olursa o kadar iyi olur

bu resmi

2907091319.jpg

canım benim sorduğum da buydu o zaman onu alayım ben de çok sağol vallahi çok yardımcı oldun ne kadar dayandığı hakkında bi bilgin var mı peki:)

2008de aldım ama dediğim gibi yalnızca bunun sayesinde 2-3 kere aldım tüylerimi tabi senin tüy yoğunluğuna da bağlı. orman gibiyse 5-6 kez tüylerini alıp ta bunu kullanınca yok denecek kadar azalır

ben 2-3 ağdadır kullanıyorum. hem çok azaldı hem inceldi tüylerim. hem merak etme iz, leke falan da bırakmıyor. ben fiyatından pek anlamam ama ben ''tala'' adında bir şey kullanıyorum. üzerinde kocaman karınca resmi var. küçük bir şişe. birazdan koyabilirsem resmini koyayım

selam rumeysaa bende çene bölümünü lazer yaptırıyorum ama bu karınca yumurtasını bu bölgede kullanmak istiyorum senin bilgin varmı heryerde sürülüyormu,birde kokusu nasıl?

selam rumeysaa bende çene bölümünü lazer yaptırıyorum ama bu karınca yumurtasını bu bölgede kullanmak istiyorum senin bilgin varmı heryerde sürülüyormu,birde kokusu nasıl?

canım onun için birşey diyemiyeceğim. sen bir uzmana sor o konuyu.aktarlar da anlar bu işlerden.ben bi sor derim. kokusuna gelince sadece ayçiçek yağı gibi kokuyor en başta ama 10 dakikaya kadar o koku kalmıyor canım

canım ben yeni üye oldum da konuyu nasıl taşıdığını öğrenebilir miyim acaba başka bir konumu taşıyacağım da şimdiden teşekkürler:)

ben de daha bugün aldım karınca yumurtası yağını.
emin olamadım tamamen biteceğine ama denemekten bişey olmaz.
Kullananlar memnun sanırım, bakalım umarım başarılı olur :kedi:

canım kullandıktan sonra görüşlerini bizimle paylaşırsan çok seviniriz:)

X