Düğün Dn Gn sakinletirici alsam ne olur???

seda06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2008
995
7
41
slm kızlar düğünüme Allah izin verirse 3 gün kaldı ama ben heyecandan stresten ölecem şimdiden öyleysem o gün nolur zaten normaldede heyecanlı panik bi insanım,bi akıl verin sakinleştirici alsam nolur bön bön mü bakarım etrafakafamçokkarıştıay aklıma neler geliyo merdivenlerden inerken düşmek gelinliğe basıp düşmek Allahım sen koru yarabbim:1ninca::1shok:

bence alma..onlar fena kafa yapıyor..benim eşim içmişti hastalığından dolayı..mecnun gibiydi.:)).boş boş etrafa bakıyordu:)) bişi soruyorsun cevap yok.)) nereye çekersen oraya gidiyordu.))bişi hatırlamıyordu.)) gereksiz bir ilaç

Canım Korkunun Ecele Faydası yok kaydirigubbakcemile3
Bence de içme o günü hatırlamam gibi bi etki de yapabilir belki de sana yan etki yapıcak sen işini sağlama al boşşverrrr

sakın sakın sakın...!
deli misin sen yahu??
o heyecanı doya doya yaşayıp nirvanaya ulaşmak varken ne diye uyuşturuyosun beynini :mymeka:
bin pişman olur uyuklarsın demedi deme sakın böyle bi delilik etme

bencede içme
zaten nasıl geçtiğini anlamıyorsun bile
zaman hemen geçiyor kuafördü fotoğraftı düğündü derken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsun bile
o senin en güzel en mutlu olucak stres yapmamaya çalış

içme sakın! bende ölürüm biterim diye düşünüyodum ama o gün düğün başkasının düğünü gibime gelmişti. o kadar sakindim rahattım ki. belki sende öyle olursun. ayrıca heyecanlı olmak mal gibi etrafa bakmaktan iyidir yani. ilacı ilk kez içeceksen daha büyük risk

Ben içmiştim ama başka bir sebebple.. Kına gecesi için eşim gelirken kaza yapmıştı, ben çok fena oldum kuaförde falan annem ayrı teyzem ayrı kuzenim ayrı herkes bana pasiflora içirmişti... Ben de heyecan ve stresten annem vermişti falan demedim kim verdiyse içtim...

Kına gecesi çok güzel geçmişti.. Acaip eğlenmiştim.. Hiç oturmadım sürekli oynadım güldüm falan...
Ama gelen herkes beni sarhoş sanmış o ayrı... :)

Nikah günü de annemler nikaha geç kaldılar, neredeyse yetişemeyeceklerdi.. Ama o zaman yanımda yoktu alamadım... Acaip kötüydüm.. Nikah resimlerim burnumdan kulaklarımdan alevler fışkırıyormuş gibi...

bencede içme daha önce böyle şeyleri hiç içmeyen biri olarak özellikle donuk beyinle dolaşırsın...hiç bişeyi anlamassın tad alamazsın...
öyle düşme olaylarını felan da aklına getirmemeye çalış...herşey iyi olur...
şimdiden mutlulklar...

canım onun yerine melisa çayı falan al iç şimdiden onlar biraz rahatlatır seni ya da şu doğadan relaks felan çünkü alışkın değilsen çok fena yapıyor
manevi babam olan eniştem vefat ettiğinde annem çok hafif bir sakinleştirici vermişti alışkın olmadığımdan kıkır kıkır gülüp durmuştum pek uygun olmuyo tabi cenaze evinde aman diyim nolur nolmaz

bencede içme güzelim....kimi insana yarıyor kimisine yaramıyor gün senin günün keyfini çıkartttt:eek:lmaz:

hepinize cevaplarınızdan dolayı teşekkür ederim arkadaşlar Allahım heyecandan korkudan ölecem valla düşündükçe kalbim sıkışıyo gözümü bi kapatsam bi açsam hepsi bitmiş olsa...kafamçokkarıştı

canım ben kendi nikahımda içmiştim. sülpir adında hafif bir sakinleştirici. ama ben bunu daha önce sınav çalışırken çok sterse giriyordum. doktora gidip durumumu anlattım ve bana hafif vereyim demişti. sınav bitince bıraktım. bir de nikah günü aldım. beni çok rahatlattı. niaha yarım saat kala evden çıktık araba daha ilk saniyede çalışmadı. çalıştı 500 m sonra durdu süsler başka arabaya takıldı. daha başka aksiliklerde oldu. millet telaşta ben gayet sakin yetişiriz dedim ve yetiştik. ben aksilik olunca çok sinirlendiğim için almıştım.ama sen kendi başına alma. inan heyecanlanacak birşey yok.
kendini prenses gibi hissediyorsun zaten. baloya gittiğini düşün. rahat ol canım. masal gibi geçecek emin ol.

hepinize cevaplarınızdan dolayı teşekkür ederim arkadaşlar Allahım heyecandan korkudan ölecem valla düşündükçe kalbim sıkışıyo gözümü bi kapatsam bi açsam hepsi bitmiş olsa...kafamçokkarıştı

o düğün hiç bitmesin isteyeceksin gör bak. akışına bırak tadını çıkar arkadaşım ya insanın ömründe bir defa olacak bişey bu.

Ben içmiştim ama başka bir sebebple.. Kına gecesi için eşim gelirken kaza yapmıştı, ben çok fena oldum kuaförde falan annem ayrı teyzem ayrı kuzenim ayrı herkes bana pasiflora içirmişti... Ben de heyecan ve stresten annem vermişti falan demedim kim verdiyse içtim...

Kına gecesi çok güzel geçmişti.. Acaip eğlenmiştim.. Hiç oturmadım sürekli oynadım güldüm falan...
Ama gelen herkes beni sarhoş sanmış o ayrı... :)
cnm pasiflora nın faydası olıomu yan etkısı falan varmı
bende hayacan ve stres tapınca cok kotu olıom mıde bılantısı falan cekıom halsızleşıom düğünde bende kullanmauı düşünüom

ben kına gecesinde ve düğün günü evden gelinlikle çıkarken ağlarmışım gibi geliyor.
Sakinleştirici içmek istiyorum ama hiç içmedim hayatımda bilemiyorum napıcam
boshayallersmile

belki bir yan etkisi olur boşuna kendini riske atma bence

X