Saç Kesim Şekilleri Salarm.. Yardm Edin ne olur.. :(

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

RuKie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2009
2
0
Benim saçlarım hafif dalgalı ve nerdeyse kalçamda diye bilirim yaa ama dipleri çok güsel alt kısımları çok kabarık duruyo düzlştiriyim diyorum o da saçımı hep kırıyo biraz ince ve zayıf saçlarım var ayrıca geçen saçalrımın uçlarından aldırdım şimdi aşağı doğru indikçe saçım kalınlaşıyo gürleşiyo gibi :KK43: Uçları çok kalın tepeleri çok sönük ve saçımdada hiç kat yok ve
fazla istemiyorum aslında ben istiyorum ama ailem istemiyo :bbo: :sm_confused: Ben saçlarımın daha güsel görünmesi için napabilirim sizce nolur yardım edin :KK43: napıcama hiç bilmiom :KK43: mafoldumben :sm_confused: :çok üzgünüm: :uhm:

bence üstlerden de kat yaptır saçlarına.uzadıkça uzadıkça yine yaptır.Denemekte fayda war:)

kat yapma düzleştici hiçte kırık yapmıyor ..bak dove şmpuan keğpeğe krşı ve ipek normla saçlar için sarı olanından al yıka saçlrın kuruyunca düzleştir ıslak diil tabi arzum formina sper kıvırcık ve düz yapıyor

bence de kat attırmalısın
ama kuaföre boylardan kısalmasını istemiyorum de ona göre ayarlar

X