Ben hayatna girmemiim gibi davranyor..

NiL_xD

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2009
188
0
Arkadaşlar son günlerde çok kötüyüm yardımınıza ihtiyacm vr.. size hikayemi anlatmk istiyorm :KK43:
onu ilk kez geçen yaz bir düğünde gördüm. ne zaman ona baksam gözleri üstümdeydi. ama o zaman çıktığım biri vardı. sonra face de beni bulup eklediğini gördüm. Konuştuk bi süre çok uzaktan akrabaymışz. Bnden büyük olduğu için abi die hitap ediyordm ona o da beni kardeşi gbi görüyordu..Tbi o istanbulda olduğu polis olduğu için msn den konuşuyordk. yine bir gün konuşurken beni ilk gördüğü zaman çok hoşlandığını face mi o yüzden bulduğunu söyledi. Şok oldum en başta. birşey diemedm ama. sonra eskişehire geldi görüştk falan. Ve bnde ona aşk oldum. bunu ona sölediğimde olmıcağını aramzda yaş farkı olduğundan dolayı bnmle beraber olamıcağını söledi. ondan snra çok ii iki dost gibi ilişkimz dewam etti. snra bi gün tkrr eskişehire geldi biz yine görüştk.bn sevgilimden ayrılmştm tabi ama o zamn ilk görüştüğümzden çok farklıydı. Sevgili gibiydk. çok yakın davrandı bana. ama o günden sonra hiç arayp sormadı bir daha beni. eski sevgilim hala arıyordu görşmek istediğini bni çok sevdiğini unutamadığını söylüyordu. Eski sevglmle onu çok önceden tanıştrmştm. Bİ gn msn de hayırlı olsn sevglnle barışmışsnz dedi.mğer eski sevgilim ona barıştığımızı aramızın çok ii olduğunu söylemiş. Ona gerçeği anlattm ama bana inandığını sanmıyorm o günden beri beni aramıyor.bana kızgın olp olmadıpını sordum. bunları düşünp moralimi bozamam askere gtmeye 10 günm kldı dediBeni sewmediğini oynadığını düşünüyorm ve 10 gün snra askere gidick onu çok seviyorm her gün ağlıyorm ne yapsam unutamıyorm yardm edin nasıl davranmalıyım neler yapmalıym? :1no2::1no2:

herşey sevgi mi sence

9 yaş büyük adamla nasıl yaşayacaksın merak ediyorum

bırak gitsin yoluna

seni istemediğinide söylemiş

e diye yapışacaksın ki

tak sepeti koluna herkes kendi youna

haklısın canım. bnde senin gibi düşünüyorm ama mantığımla kalbim çelişiyor. Çok acı çekiyorum. :KK43: beraber olduğumz saatler gözümün önünden gitmiyor.

tbi ki hyr kim ister ki sürünmeyi ama untmak elmde dğil ve bu olaylar yeni oldu yani çok taze. unutmam
için önerilern vr mı?

öğrenciyim ben. Dershanenin yaz kursu var ona gidip geliyorum. derslere de çok veremiyorum kendimi

9 yas fark olunca yasanmıo mu ...enteresan :kahve:

adamın senle ılgılı planı yok sadece bı anlık hoslanma bence daha ılerısı olur mu dıye bakmış gorememış ...zorlamıycaksın ..hala berabersınız sanırım sevgılınle aldatmak gıbı olmuyor mu ?baskasını sevıosun madem ayrıl hanı öburu olmadı barı bu elımde olsun dıye dusunuosan baska tabı

adamın senle ılgılı planı yok sadece bı anlık hoslanma bence daha ılerısı olur mu dıye bakmış gorememış ...zorlamıycaksın ..hala berabersınız sanırım sevgılınle aldatmak gıbı olmuyor mu ?baskasını sevıosun madem ayrıl hanı öburu olmadı barı bu elımde olsun dıye dusunuosan baska tabı

hyr ona aşık olduğumu anladığım an ayrıldım sevgilimden..

hımm pardon o halde...bence ustune dusme bence senınkıde hoslanma ...o sana senın gosterdıgın kadar ılgı gostermedıgı ıcın kıymete bındı gozunde...rahat ol bırak gıtsın askere emınım sana da ıyı gelecektır..

öğrenciyim ben. Dershanenin yaz kursu var ona gidip geliyorum. derslere de çok veremiyorum kendimi

geleceğin ondan kıymetli değil. bir an önce toparlanıp geleceğini kurtar

cicim ayları geçmtikten sonra pekk yaşanır o aşk :nazar:

hayret ya

Aranızda bı sey yok kı . yalnızca o hoşlanmış sende bu guzel alakadan dolayı kendısıne aşırı ılgı duymussun boşve adam zaten aranızda bır sey olmayacagını acıkca soylemıs hıc degılse durust davranarak senın zaafını kullanmamıs ..
Gercekten senin sevgılısı olmanı ısteseydı elinden gelenı yapardı ..
yalnız anlayamadıgım sevgılınle nasıl tanıstı ve senın sevgılın nasıl ona sizinle aranızdakı durumu ona aktarıyor .. bunu anlatması ıcın sevgılınle onun arasının pek ıyı olması gereklı . 2 yenı tanısmıs kısı bu kadar ıletısım kuramaz

Aranızda bı sey yok kı . yalnızca o hoşlanmış sende bu guzel alakadan dolayı kendısıne aşırı ılgı duymussun boşve adam zaten aranızda bır sey olmayacagını acıkca soylemıs hıc degılse durust davranarak senın zaafını kullanmamıs ..
Gercekten senin sevgılısı olmanı ısteseydı elinden gelenı yapardı ..
yalnız anlayamadıgım sevgılınle nasıl tanıstı ve senın sevgılın nasıl ona sizinle aranızdakı durumu ona aktarıyor .. bunu anlatması ıcın sevgılınle onun arasının pek ıyı olması gereklı . 2 yenı tanısmıs kısı bu kadar ıletısım kuramaz

hani yazmştm ya abim gibi görürdm önceden diye o ara tanıştrmıştım yani onlarda uzun zamandr tanışıyorlar. Eski sevgilimde tepkimi ölçmek için böyle bi yalan söylemşş. barıştık aramz çok iyi demişş.

sonunda gitti askere kurtuldm niye beni aramıyor die düşünmeyeceğim artk çok seviyorm ama aşkımdan ölsemde gururumu bırakmıcm :KK43: :KK43: o bana gelip bni sevdiğini sölemedkçe aşktan bahsetmicem ona :KK43: : (

X