Yeni Doğan Bebeklerin Müthiş Ilk An Görüntüleri!..

alkisalkisalkisayy inciimm.beş aylık hamiş kızımla beraber baktık,kimini sevdik,kimine güldük.
kendisi merak edip duruyordu.sonunda bir değil büsürü bebek gördü.büyük bir keyifle baktık canısı.

allahım tüm olmayan kucakları,gönüllerine göre :emir_bebek:bebişlerle doldursun ,aratmasın rabbim.:Saruboceq:

ya cahilligimi mazur gorun, bu bebeklerin tirnaklari neden kuafor ciragi gibi?? kahve rengimsi... hep boyle mi olur???:uhm:

bu tuhaf ayrinti haricinde hepsi harikalar... masallah... Allah isteyen herkese nasip etsin...

sırnaşık şeysırnaşık şey:roflol:

Yaaa çok şekerlerrr..

Birçoğu sanki özellikle poz vermiş gibi...Nasıl da yakalamışlar o pozları yaa..

Çok ilginç ve aynı zamanda bir okadar da güzeller,yerim ben onları yerim..

Tırnaklar benim de dikkatimi çekti.Bilgisi olan anlatsın lütfen....

12novayagiznwx5.jpg

ALLAHIM NASIL GÜZELLıKLER YARATMIŞ MAŞALLAH HEPSıNEDE..
rabbim hepsine güzel ve sağlıklı bir hayat nasip etsin..
bana ve tüm istiyenlerede hayırlı bir evlat versin..
emeğine sağlık canım

oyyy yerim ben seni göz kırpmış sanki bize.

hepsib birbirinden tatlı. bu bebişleri görünce 2.5 yıl öncesine gittim ve çok duygulandım. ardamı yeşil zıbın takımının içinde getirip kucağıma verdiklerinde de böyle şiş suratlı birşeydi. allah herkese nasip etsin.

annelik çok başka bir duygy.
inci çoksağol paylaşım için. yine döktürmüşsün.emeğine sağlık.opuyorumnanaktan

ya cahilligimi mazur gorun, bu bebeklerin tirnaklari neden kuafor ciragi gibi?? kahve rengimsi... hep boyle mi olur???:uhm:

bu tuhaf ayrinti haricinde hepsi harikalar... masallah... Allah isteyen herkese nasip etsin...

estaffurullah canim benim
tam aciklamasini yapamicam
ama her bebeginki öyle olmuyo canim
:Saruboceq:amin canim insallah:Saruboceq:

Allahım ya şunlara bakarmısın Allahım tüm isteyenlere nasip etsin inşallah :Saruboceq::nazar:

alkisalkisalkisayy inciimm.beş aylık hamiş kızımla beraber baktık,kimini sevdik,kimine güldük.
kendisi merak edip duruyordu.sonunda bir değil büsürü bebek gördü.büyük bir keyifle baktık canısı.

allahım tüm olmayan kucakları,gönüllerine göre :emir_bebek:bebişlerle doldursun ,aratmasın rabbim.:Saruboceq:

:kedi::eek::kedi:
ay inanmiyorum ya
ne mutlu bana
anne kiz bakmissiniz
:Saruboceq:rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin insallah:Saruboceq:
:emir_bebek::ecrin_bebek:cinsiyeti belli oldumu minik melegin:ecrin_bebek::emir_bebek:
:Saruboceq:amin irnam amin insallah:Saruboceq:

X