Kilo Verdikten Sonra Giymek İstediklerimiz :)

kısa pileli etek ve altına diz üstü bir bot arkadan bağcıkları sallanacak yada kotun üstüne cekilmiş cizmeler dar paça olacak tabiii belden kemerli elbiseler:))))

bi zayıflasam taba rengi deri kısa ceket ve maviden koyu renk dar paça kot alıcamama 15 kilo verirsem bakalım..

sade üstümde zarif duracak siyah bir elbise.
kot pantolun üstüne ceketler.....

Eklentiler

• $w11_index_bershka_28.jpg
    $w11_index_bershka_28.jpg
    11,8 KB · Görüntüleme: 99
  • $w11_index_bsk_16.jpg
    $w11_index_bsk_16.jpg
    10,3 KB · Görüntüleme: 93
normalde çok kilom yok herkes ideal göründüğümü söylüyor ama 5 daha vermek istiyorum daha inceltmek istiyorum belimi..belim kalın geliyor.
o zaman kemerleri göebek latımdan değil belimden takacağım

daracık elbiselerimi,düşük bel kotlarımı ve beyaz gömleklerimi çoooook özledimmmm:KK59:doğumdan sonra giyebilirim inşallah:KK66:

:KK54:slm arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var
şubatta düğün var ve abiyemin altına yüksek topuklu bi ayakkabı arıyorum eşimin boyuna yetişmek için ama malesef burda bulamadım internetten araştırdım buldum onlarda çok pahalı bildiğiniz uygun fiyatlı ayakkabı internet sitesi varmı ne olur yardım edin
bu arada bilen varsa bana özelden ulaşssın lütfen

göğüslerim küçülürse gömlek giyerim hep. şimdi 36nın beli kapanıyo 40ın göğüsü zar zor yetişiyo, giyemiyorum :KK20:

Kesinlikle bikini ..Her zaman balık etli bir vücuda sahip oldum, bi 10 kg versem bütün mayolarımı anneme vercem :KK70:

Bende nedense hazir örgü elbise cok istiyorum.Hayalim basenlerim yanlardan fiskirmadan örgü elbise giyebilmek.....

$en-yeni-orgu-elbise-modelleri-4.jpg $77865301.jpg $phocathumbltrikoelbise2ec1.jpg $phocathumbltrikoelbiseag5.jpg $yazlik-orgu-modelleri.jpg

040707_stefani_200x400.jpg

:KK66:

Eklentiler

• $040707_stefani_200x400lkasd.jpg
    $040707_stefani_200x400lkasd.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 146
52 kg iken giydiğim bazı elbiselerimi saklıyorum.
Evlilikti,doğumdu derken içlerine girmek hayal oldu.
Şu an diyetisyene gidiyorum, kısmetse bu yaz başı o elbiselerime yeniden gireceğim..

bir de beyaz basic t-shirtlerimi çok özledim :KK69::KK69:

Mini kot etek ve şortları giymek çok isterdim ama bacaklarım birazcık kalınlar :KK66:

X