Cilt Bakımı Ürünleri ilginç bir cilt sıkılaştırma yöntemi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
daha önce de duydum yurt dışında yapanlar varmış etkili olduğu söyleniyo
denemek lazım :))

iyi bir doğum kontrol yöntemi daha bulunmuş oldu:))))))))))

ahhahaha :roflol: koptum gülmekten burda..
Kesin erkekler uydurmuştur bunu :mymeka:
Şaka bi yana tebrik etmek lazım bizim zaafımızdan yararlanıyorlar alkisalkisalkis
Daha neler duyarız kimbilir..

yokmu kizlar aranizda deneyecek casarete sahipi kadin naniknanik

cesaretimi toplayim ben ramazandan sonra hayrima deneyip yazarim size:tomato:

birde bakmisiniz 25 yasina dusmusumm:jeyyar:

ben kendimi size feda ediyorum bakin bu iyiligimi unutmayin:sm_cool:

:roflol:

ramazanın geçmesini niye bekliyon selincim kaydirigubbakcemile2 deniyceksen dene yani cnm yerimseniben

evet kızlar benim eşimin surekli seyrettiği bi yabancı kanal var adı aklımda degil ...
ve bir dizisi var niptakmı ole bişi ...
bi kaç doktorun estetik yapmalarıyla ilgili ...
neyse bende beraber izliyordum ...
bi kadın geldi işte memelerime estetik yaptırcam diye falan karın gerdircekmiş v.s v.s
ve kadının yuzu o kadar guzelki sanırsın genc kız zayıfta bişey dersinizki 23-24 yasında ...
dediler doktorlar işde sizin bu yasta ne ihtiyacınız var estetige falan filan ...
kadın diyorki ben 55 yaşımdayım :1shok:
tabi doktorlar şaka yapıyor olmalısınız diyorlar ...
kadın ustunu bi cıkarıyo memeler sarkık karın sarkık işde puruş purus vucudu felem ...
doktorlar şaşkınlıkla fakat nasıl bu kadar guzelsiniz bir yuz ile vucut nasıl bu şekilde ters orantıda olur diyorlar ...
kadın cevap veriyor nasılmı diyerek başlayaraktan ;
diyorki sperm kullanıyorum !
nasıl diyo dr lar şok tabi ...
kadın diyorki ben asla krem veya maske gibi urunler kullanmam nemlendirici falan hepsi hikaye felam diyo ...
işte diyorki eşimin spermleri sayesinde bu kadar guzel yuzum falan ...
peki diyorlar eşiniz yokken veya ayrı kaldıgınız sureler ne yapıyorsunuz ...
diyorki iki tane ergen oglum var ben onların odasına bir kutu koyuyorum spermlerini onun içine yapıp bana veriyolar diyor ...
doktorlar şaşkınlık içinde tabi :1shok:
ve kadın gittikten sonra spermin içerigini cildi nasıl beslediginin kendi aralarında bilgi alışverişini yapıyolar ...
işte spermde bol protein ve canlı hucre sayısından bahsediyolar canlı hucrelerin ve dogal proteinin bunu yapabilecegini cildi bu denli gencleştirebilecegini ...
ve bunun olabilecegini farkediyorlar ...

bizimde agzımız açık kalmıstı :1shok:
hiç sevmem izlemezdim o gun nasıl denk geldiyse artıkın :roflol: :roflol: :roflol:

ben inanıyorum doğrudurgamyoncuiremsu
o yapay kremlerden daha etkilidir bencefisfisfis
bence evli olanlar yada imkanı olanlar denesin ne kaybedersinizkikaydirigubbakcemile3
millet çillerini yoketmek için idrarını sürüyor suratına:tomato:

bülent ersoyda ceninle gençleşti yaaaa
bu spermedede geleceğin cenleri yokmu kızlar
bencede mantıklı ama ben deneyebilirmiyim onu bilmiyorum :kedi:

Kızlar merhaba,

Bende bu konuyla ilgili bir iki bişey söylemek istiyorum. Benim kuzenim sağlık sektöründe görev yapıyor. ınanırmısınız kuzenimin okadar kötü bir cildi vardıki ilaç tedavisi falan gördü. Sivilcelerden kurtuldu fakat lekeleri falan duruyordu. Şurda iki aylık evli daha geçen gün gördüm kız yüzüne neyaptın nekadar güzel olmuş dedim. ınanırmısınız bir tane ne leke ne bişey yani okadar. Ne dese beğenirsiniz ben senelerdir bu günü bekliyordum. Evlendim ve deniyorum artık cildime spermle maske yapıyorum.Amaa nasıl spermin ilk 5-10 saniyesi yani ilk çıktığından itibaren olan 5-10 sn den bahsediyorum:kedi: çok faydalı ve bende maske yapıyorum. Tavsiye ederim dedi. Ben şokkk yani kızlar. Bilmem yardımcı olabildim mi :)

evet kızlar benim eşimin surekli seyrettiği bi yabancı kanal var adı aklımda degil ...
ve bir dizisi var niptakmı ole bişi ...
bi kaç doktorun estetik yapmalarıyla ilgili ...
neyse bende beraber izliyordum ...
bi kadın geldi işte memelerime estetik yaptırcam diye falan karın gerdircekmiş v.s v.s
ve kadının yuzu o kadar guzelki sanırsın genc kız zayıfta bişey dersinizki 23-24 yasında ...
dediler doktorlar işde sizin bu yasta ne ihtiyacınız var estetige falan filan ...
kadın diyorki ben 55 yaşımdayım :1shok:
tabi doktorlar şaka yapıyor olmalısınız diyorlar ...
kadın ustunu bi cıkarıyo memeler sarkık karın sarkık işde puruş purus vucudu felem ...
doktorlar şaşkınlıkla fakat nasıl bu kadar guzelsiniz bir yuz ile vucut nasıl bu şekilde ters orantıda olur diyorlar ...
kadın cevap veriyor nasılmı diyerek başlayaraktan ;
diyorki sperm kullanıyorum !
nasıl diyo dr lar şok tabi ...
kadın diyorki ben asla krem veya maske gibi urunler kullanmam nemlendirici falan hepsi hikaye felam diyo ...
işte diyorki eşimin spermleri sayesinde bu kadar guzel yuzum falan ...
peki diyorlar eşiniz yokken veya ayrı kaldıgınız sureler ne yapıyorsunuz ...
diyorki iki tane ergen oglum var ben onların odasına bir kutu koyuyorum spermlerini onun içine yapıp bana veriyolar diyor ...
doktorlar şaşkınlık içinde tabi :1shok:
ve kadın gittikten sonra spermin içerigini cildi nasıl beslediginin kendi aralarında bilgi alışverişini yapıyolar ...
işte spermde bol protein ve canlı hucre sayısından bahsediyolar canlı hucrelerin ve dogal proteinin bunu yapabilecegini cildi bu denli gencleştirebilecegini ...
ve bunun olabilecegini farkediyorlar ...

bizimde agzımız açık kalmıstı :1shok:
hiç sevmem izlemezdim o gun nasıl denk geldiyse artıkın :roflol: :roflol: :roflol:

yabanci kanalarda citden hic cekinmeden konusurlar bu tur seyleri ama salak kadinda biraz abartmis oglulariminkini kulaniyorum diye :bbo: ayol bir kac haftada spermsiz yasasan hemen cokecenmi demedilermi :roflol:

valla kizlar gercekmi yalanmi bilmiyorum ama bende duydum bülent ersoyda ceninle gençleştigini :bbo: yuzune cenin enjekte etmisler laelaelaelaelae boyle olmus ama o bulen ersoy:roflol:

bir kac sene once hollandadan cocukluk arkadasim gelmisti kadin gencecik kiz gibiydi hala ve dedim kiz hic degismemisin supersin vallasositososito bana aynisini soylemisti şutarafagitti , kiz sursenize diye ama saka yapiyor sanmistim valla belkide gercekti :uhm:

Aaaaa..aaaaa...Kremlerin membası yanımızdaymış habarımız yoğ..akannehir:roflol::roflol:

yaa bende duymuştum kızlar ve bu gerçekk hatta ayyy diyicem ayıp olcak ama göbeğe boşalanların göbeğinde kırışıklık olmaması bunun en büyük kanıtıymış ewli diilim ama araştırıyoruz çok şükür hehe :jeyyar:

yaa bende duymuştum kızlar ve bu gerçekk hatta ayyy diyicem ayıp olcak ama göbeğe boşalanların göbeğinde kırışıklık olmaması bunun en büyük kanıtıymış ewli diilim ama araştırıyoruz çok şükür hehe :jeyyar:

Belki de karında çatlak olmamasının sebebidir..Ne bilimmm.:nazar:

valla kizlar gercekmi yalanmi bilmiyorum ama bende duydum bülent ersoyda ceninle gençleştigini :bbo: yuzune cenin enjekte etmisler laelaelaelaelae boyle olmus ama o bulen ersoy:roflol:

bir kac sene once hollandadan cocukluk arkadasim gelmisti kadin gencecik kiz gibiydi hala ve dedim kiz hic degismemisin supersin vallasositososito bana aynisini soylemisti şutarafagitti , kiz sursenize diye ama saka yapiyor sanmistim valla belkide gercekti :uhm:

Ne sıklıkta yapıyomuş arkadaşın bir öğrensen Slinnyerimseniben

cisten sonra ne cikmis :roflol::roflol:
denemek isteyen olursa paylasmak istedim yerimseniben

sperm cilde iyi gelirmi
Spermin içindeki proteinler, cildi sıkılaştırır. Sperm cilt üzerinde kurumaya bırakılınca, suyun buharlaşması sonucunda proteinler kırışıklığı azaltır. Yaşlanmaya karşı güzel bir tedavidir, tek sorun yüzünüzde spermle dolaşmak hoş olmayabilir.

:eek: kim tutar bizi ..

:1shok::1shok:
delikafadulden

Ayyy midem bulandı ya ööğğ
almayayım anam ben sağol değerli bilgiler için:bbo:

X