kızlar dayanamadım ve idrar testi yaptım

nubahar86

kızım abla oldu
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
501
13
38
evet arkadaşlar dayanamadım ne yapayayım sabaha kadar rüyamda idrar testleri gördüm sabah 5buçukta uyandım ve test yaptım sonuç ikinci çizgi açık pembe eşime gösterdim oda gördü hani dedim ben rüyamı görüyorum onada onaylattım herhalde ilaçların etkisinden değildir değilmi bugün 8.günüm yarın test yapacağım hem çok şaşkınım hemde korkuyorum yanlış test olur diye,anlayacağınız şaşırmış durumdayım ha bu arada testtide sakladım hatıra diye çünkü ilk defa ikinci çizgi görüyorum

canım tebrık ederim çok sevındımmmmmmm bende 7.gunu ve 8 .gunu yapmıstım çok sılık cıkmıstı
ıhsallah kan testınde olumlu cıkıcak canımmm tebrıklerrrrrrrr

canım tebrık ederim çok sevındımmmmmmm bende 7.gunu ve 8 .gunu yapmıstım çok sılık cıkmıstı
ıhsallah kan testınde olumlu cıkıcak canımmm tebrıklerrrrrrrr

saolun ya eşimden başkasınada diyemedim korkudan ya kanda çıkmaz diye inşallah yarın kan testimde iyi çıkar

çok sevindim canım .darısı bizlerin başina.ben yapsam mı acaba aynı gün yapmiştık sanırım.

canım tebrık ederım darısı bızım basımıza ınsallah kan tstınde de cıkacak allahın ıznıyle hıc korkmaopuyorumnanaktan

çok sevindim canım .darısı bizlerin başina.ben yapsam mı acaba aynı gün yapmiştık sanırım.

saolun inşallah isteyen herkes o ikinci çizgiyi görür test yapmak biraz cesaret işi vallahi ben üç gündür düşünüyordum anca bu güne nasip oldu benim balst olduğu için erkenden çıkmış olabilirde o yüzden biraz daha bekle

inşallah canım darısı sizlerin başına inşallah yarına kadar stres yapmadan dayanabilirim heyecandan yazamıyorum bile

aminnnnn:Saruboceq:canımm stres yapıp da bebegını yada bebeklerını uzme yalnız degılsın artıkhihoyyytalkisalkisalkis:lepi::CüvCüv:bende hamıle kalsam cıldırırdım heralde dusundukce bıle tahmın edebılıyorum heyecanını

canım ben adetim 1gün geçmişti test yaptım
ve 2.çizgi çok belirsizdi

ama meleğim benimleydiiiiii

seninde gözün aydın

benim kızım şimdi 1,5aylık
taaa 23,eylül,2008e döndüm :))
çok güzel bir gündü

X