hamilelik başlangıcı

eylul_16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2009
46
1
Selamlar,
Hamileliğimin başlangıcı ve sorunlar yaşamaktayım...
Bugün itabari ile son adet günümden 11 gün geçti, geçtiğimiz pazartesi günü doktara gittim ve beta hcg horman testi istedi ve 191 değerinde çıktı tekrar cuma için testi yaptırmamızı söylemişti ve 07.08.09 cuma günü , bugün DEĞER 441 çıktı ,
Doktordan olumlu bir cevap alamadık ve bir haftya sonra tekrar testlerin yapılasını söyledi,
bir kaç olumsuzluktan bahsetti bu konuda bilgisi olan arkadaşaların yardımcı olmasını istiyorum iyi akşamlar,

canım hayırlı olsun bebeğin güzel huzurlu hamilelik gecirirsin umarım
degerler cok kötü değil bence yükselişte var ama tam olrak günde nekadar değer cıkması gerek hakkında bilgim yok bilen arkadaslar bilgi vereeceklerdir. umarım hiç bi sorun yoktur canım saglıcakla kal

canım hangı pzt gunu yaptırdın testı ayın 3 undemı?

ağustos 03.08.09 bu hafta pazartesi yaptırdık 191di , doktor cuma'ya kadar 400 ile 600 arası bir değere ulaşması gerektiğini söylemişti testi yaptırdık 441 değerini gördüğümüzde sevindik ama doktar değerin 800 civarına yaklaşmış olması gerektiğini söyledi biz bu durumu anlayamadık bilgilerinize,,,
üzgünüm ve haftaya kadar beklemek zorundayım

ağustos 03.08.09 bu hafta pazartesi yaptırdık 191di , doktor cuma'ya kadar 400 ile 600 arası bir değere ulaşması gerektiğini söylemişti testi yaptırdık 441 değerini gördüğümüzde sevindik ama doktar değerin 800 civarına yaklaşmış olması gerektiğini söyledi biz bu durumu anlayamadık bilgilerinize,,,
üzgünüm ve haftaya kadar beklemek zorundayım

tatlım değerin yükselmiş ama birazdaha yüksek olmalıydı
hergün bhcg oranı 1,5 yada 2 katı artmalıdır
seninde pazartesi nerdeyse 200 müş
en azından 800 faaln çıkmalıydı
ama endişelenme bazen böyle de olabiliyor
bekleyin abaklım kese görrünürse sorun olmaz,

beta hcg iki ile uc gun arasinda iki kat artar demisti doktorum, belki yaptirdiginin gecesi daha yuksege cikti degerin. en gec pazartesi tekrar yaptir ayrica her labratuvara kesin guvenemezsin, test yapanin hata payini da bir ihtimal olarak aklinda tutmalisin. en baslarda farkli nedenlerden bazi olumsuzluk yasanip daha sonra yolunda giden cok hamilelik hikayesi duydum. icini ferak tut, betahcg 1000 in uzerine cikmadan kese henuz gorunmez haftaya degerin Insallah yukselecektir ve bebisini goreceksindir. bol su ic kendine dikkat et ve Allah'tan hayirlisini dile.

cok tesekkür ederim ilgin için inşallah dedigin gibidir awa moralim sıfır ne yapacagımı bılemiyorum ilk bebek olmasından dolayıda tecrübesizlik var iyi aksawmlar tekrr t.e

canım ozeldende dedıgım gıbı sana bazen boyle oluyor. normalde ark.larında dedıgı gıbı 2 gunde 2 kat artmalı ama benımkı gıbı ıstısnaı durumlar da olmuyo degıl. doktor mecbur oldugu ıcın sana her turlu olasılıgı soylemek zorunda. sıkma canını zaten kese gorununce rahatlarsınız. gelısmelerden haberdar et.

canım ozeldende dedıgım gıbı sana bazen boyle oluyor. normalde ark.larında dedıgı gıbı 2 gunde 2 kat artmalı ama benımkı gıbı ıstısnaı durumlar da olmuyo degıl. doktor mecbur oldugu ıcın sana her turlu olasılıgı soylemek zorunda. sıkma canını zaten kese gorununce rahatlarsınız. gelısmelerden haberdar et.

mrb tabikide inşallah hayırlı haberler alırımda bildiririm t.e benim ki gibi yazmişınız sizinde mi böyle bi sıkıntınız olmuştu

beta hcg iki ile uc gun arasinda iki kat artar demisti doktorum, belki yaptirdiginin gecesi daha yuksege cikti degerin. en gec pazartesi tekrar yaptir ayrica her labratuvara kesin guvenemezsin, test yapanin hata payini da bir ihtimal olarak aklinda tutmalisin. en baslarda farkli nedenlerden bazi olumsuzluk yasanip daha sonra yolunda giden cok hamilelik hikayesi duydum. icini ferak tut, betahcg 1000 in uzerine cikmadan kese henuz gorunmez haftaya degerin Insallah yukselecektir ve bebisini goreceksindir. bol su ic kendine dikkat et ve Allah'tan hayirlisini dile.
mrb ya cok tesekkür ederim insallah dediginiz gibi olur da görürüm bebişimi awa artık içimdeki ümitte azalıyor napcamı bilemiyorum hayırlısı dewekten baska bişey gelmiyor ellimden

cok t.e ya inşallah dediginiz gibidir de hayırlı haberler alırım taw ümidiwi yitirirken içimi rahatlttınız rabbim hayırlısıyla nasib etsin inşallah hepimizede........

X