Göğüslerini küçültmeyi başaranlar yazsın, hangi yöntemi kullandınız?

bende aynı dertten muzdaribim hel doğum ve emzirmenin etkisi ile iyice büyüdü ve sarktılar bekarken hiç değilse büyüksede dolgundu şimdi hem büyük,hem sönük hemde sarkık mafoldumben toparlayıcı sütyenlere bir dünya para vererek bir parça kendime geliyorum işe bugüne kadar hiç öyle dantelli rengarek sütyenler kullanamadım :KK43: hem aynı tip kalın askılı vs. ve ben hala emziriyorum göğüs küçültmenin tek yolununda ameliyat olduğunu düşünüyorum haa orjinal büyüklük değilde kiloya bağlı büyüklükse sporun faydası olur tabi ama ben 48 kilolardaykende incecik bir belin üzerinde daha da dikkat çeken göğüslerim vardı yani kimi ister bulamaz kimiside bizim gibi büyüklükten şikayet eder benim arkadaşlarım delimisin de bu kadar kafaya takıyorsun diyorlar bende onlara delimisinizde bunca yükle yaşamak istiyorsunu diye soruyorum :)

acaba tek çare ameliyat mı??ömür boyu böyle mi kalıcam yanii mafoldumben
kalsam gene iyi daha da büyüyecekler of yaa:bbo:
hiçbir kimse yok mu büyük göğüslerini istediği ölçüde küçültebilen.yani sarkmadan büzüşmeden falan.ameliyatsız bi de..
ameliyatlıysa onu da yazın.tek çare oysa onu deneriz artık napalım.paraları biriktirmeye başlayalım.ben evlenmiyorum yaa vazgeçtim mafoldumben

tam 2 sene öncesine kadar aynı dertten müzdariptim
seni çok ii anlayabiliorum.
tek sonuç ameliyat,ben şimdi o günlerimi hatırlamıorum bile :) sanki hep böyle küçüklerdi.
beni ameliyat için çok korkutmuşlardı ama inan korkulacak bişey yok.a.s

el kremiyle limonu karıştırıp istediği bölgeye sürüyodu streçle sarıyodu arkadaşım ve bikaç ay sonra inceldiğini ve göğüslerinin küçüldüğünü farketti tabi bunu spor yapmadan önce yapıyodu terlettiği için yağ yakıcı özelliği olduğunuda söylüyodu

el kremiyle limonu karıştırıp istediği bölgeye sürüyodu streçle sarıyodu arkadaşım ve bikaç ay sonra inceldiğini ve göğüslerinin küçüldüğünü farketti tabi bunu spor yapmadan önce yapıyodu terlettiği için yağ yakıcı özelliği olduğunuda söylüyodu

sanırım ameliyat harici yöntemlerde spor şart.yani hareket etmek terlemek ve malum bölgeyi inceltmek.o zaman napıyoruz...spor spor spor kaydirigubbakcemile3

nefrettttttttt dıom bunlardan ya...bnde emzırıomberbat oldular..hiçbişey alamıom istedgım gıbııı çıldrcammmmmm

Ben de aynı durumdan müzdaribim...

Tunus baklası ununu nerden bulabiliriz?

Ve nasıl kullanılır?

Ben 85 beden takıyorum ama çok sıkıldım istediğim kıyafeti giyememekten.

Büyük göğüs hiç güzel birşey değil.

Göğüs küçültüyormuş...

Ama bana nasıl kullanılacağını tarif etseler hiç vakit kaybetmicem :) O derece sıkıldım göğüsten.

85 takıyorum vücudumu görseniz göğüslerim bomba gibi kalıyorlar çok sıkıldım artık insanların dikkatle bakmalarından.:kızgın:

evet bide bizim insanlarımız hiç kadın görmemiş gibi davrandığı için dahada dikkat çekiyo :)
bi araştırıym merak ettim ilk defa duydum çünkü :)
peki bu aktarlarda bulunabilcek bişeymiymiş
bnmde arkadaşım bu dertten şikayetçi çok morali bozuluyo bende onun için bişeyler yapmak istiyorum oyüzden konunun üstüne düştüm yardımcı olabilirsem ne mutlu bana alkisalkisalkis

Dikleşmesine yardımcı oluyormuş... Okudum ben de.
Dikleşmesi de önemli. Es geçmemek lazım.
Streçi ben deneyeceğim, kesin faydası olursa arkadaşlar size bol bol dua ederim...
kaydirigubbakcemile2

2 beden küçültürse bu kollarını sararak hareket ettirme ve streçle sarıp spor yapma gerçekten çok mutlu olacağım.
En az 1 kilo gidecek eminim! akannehir

ınşallah hepimiz bu dertten kurtuluruz. Çok zor çünkü çeken bilir.

Arkadaşlar, benim de inanın kesip atasım var bunları.
Bikini dediğimiz kavrama ben yıllardır uzağım.
75 D takıyorum.
mini miser(küçültücü) yani.
Onlar da olmasa halim yaman.
Göğüs küçültücü kremler için ne diyorsunuz?
Faydası olur mu?

Annemin tavsiyesiyle birkaç hafta önce vücudumda incelmesini istediğim yerlere talk pudrası sürüp, üzerine streç film sarıyorum. Yani göbeğimden göğüslerime kadar...
İki hafta içinde sonuç şu : İçini tıka basa doldurduğum sütyenlerimde bolluklar hissediyorum. Artık sütyenimin içine göğüslerimi zorla tıkıştırmıyorum. Görenlerde küçüldüğünü söylüyorlar.

Afedersin; yazını geç okuyorum ama umarım görürsün,
streç ile dün sardım talk pudrası da sürdüm ama göğsüm sıkışmadı o kadar denediğim halde.
:gitme:

arkadaşlar merhaba,
benim de göğüslerim sürekli büyüyor,spor yapıyorum ben de bunun için. cindy crawford'un bir workout'u vardı,onu yapıyorum bir haftadır.her şekilde spor daha sağlıklı. stretch film mevzusu için ise, bir yorumda bulunmak istiyorum. stretch film içeriğinde kimyasallar içerir ve besinle temasında sıkıntı yaratmasa da, direkt olarak vücutta ter ve sıcaklıkla birleşerek, içeriğindeki maddelerin çözünüp, deriyle temas edip etmeyeceğini bilemeyiz. ya da ederse ne tür bir etkisi olur, bunu da bilemeyiz, o yüzden doktorlara sormalısınız kullanmadan önce.

X