Göğüslerini küçültmeyi başaranlar yazsın, hangi yöntemi kullandınız?

Arkadaşlar ben streçi kullanmaya başladım talk pudrası ile beraber. Sonuç iyi şimdilik.

10 gündür de şu sıkılaştırıcı hareketlere başlamıştım. Çok az bir oynama var artık sütyenlerde ve hafif dikleşme başladı eskiden ellerimi birbirine zor ittirirken şimdi kaslarımı hissediyorum sanırım doğru yoldayım. Greyfurt yağı nasıl kullanılıyor bu arada bilginiz var mı?

bende bu konudan çok müzdaribim ,ama şunu rahatça söyleyebilirim,streç film kullanma gibi bir tereddütünüz varsa ;kullanmasanızda oluyor.istediğiniz losyonu sürün ve direk spora gidin,çünkü streç film sarmadanda küçülüyor.bizzat denedim ve spor sayesinde toparlandılar.ayrıca dikleşmesi,sıkılaşması ve toparlanması için şınav çekin.ilk başlarda zor geliyor ama işe yarıyor.ayrıca yarım litrelik 2 tane pet şişesine su doldurdum ve bunları kuşların kanat çırpışı gibi günde 25 defa yapıyorum sarkan göğüsler ve emziren anneler için birebir.çok zor bi hareket siz daha küçük sayılarla başlayabilirsiniz tabi ama 1 haftada farkediceksiniz toparlanmayı.(bu pet şişe olayını ünlü birisi yapıyordu dergide okumuştum ama şimdi malesef hatırlıyamadım.)

Sonuca daha çabuk erişmek için streç sarmayı deneyebilirsiniz ben kolay terleyemezdim şimdi baya durumum iyi.
Bunun dışında banyoda kalıp sabunla göğsünüze masaj yapın.
Çok etkili. a.s.
Hem dik hem de sıkı oluyorlar. Bir beden de küçültürsem tamamdır....

bende bu kolları birbirine sarma bide sürekli alkış yapar gibi hareket etme olayına yakından sahit oldum arkadasmda inanlmaz bi küçülme oldu ama üsengecliğimdenmıdr nedr bi türlü sonunu getremedm 2 gun sora pes edıorum mafoldumben

Yoyo'cum kendini sarmayı göğüs altından mı yapıyor yaparken bekliyor mu?
:uhm:
Bir tarif etsen ya... Merak ettim...
:1rolleyes:

ben küçülmesini istemiyorum. sadece sıkılaşıp toparlansın istiyorum :KK43: napıcam sadece spor mu

merhaba arkadaşlar
aynı sorunu bende yaşıyorum ve artık canımı gerçekten sıkmaya baladı.galadriell'in seçeneği kolay geldi ama ya sonra ki etkileri sarkma olmayacak mı ? sizce amaliyattan başka bir çözüm var mı? varsa lütfen yazın senağlama

merhaba arkadaşlar
aynı sorunu bende yaşıyorum ve artık canımı gerçekten sıkmaya baladı.galadriell'in seçeneği kolay geldi ama ya sonra ki etkileri sarkma olmayacak mı ? sizce amaliyattan başka bir çözüm var mı? varsa lütfen yazın senağlama

Bence dene canım, işe yarıyor kesinlikle.
Bana ölçünü burdan yazar mısın?
Haberleşelim.

merhaba kızlar benim arkadaş bir karışım yaptı şşle yaramış bulursan eklerim benimde baya büyükler bende sütyenle işi kıvırmaya çalışıyorum ve 116 cm olan göğüslerim call yaptım 20 gün kadar 106 ya düşmüş gene yapacağım callanetıcs küçülürse yazarım

ben 22 yasındayım gögüslerim 95 allahdan omuzlarım birazcık geniş boyumda var birde kalçam ile gögüslerim orantılı...dekolte gıyınce hoş görunuyor ancak gıyeceklerım kısıtlanıyor tabikide...

çok açık renkler kullanamıyorum genelde üstüme benim büyük olmasındaki en buyuk şikayetim sırt agrılarım....sürekli anneme masaj yaptırıyorum agrı kesici krem sürdürüyorum uzun süre iş yapamıyorum....

ben bunu çok araştırdım ve kuçultmenın tek çaresi ne yazık ki ameliyat...

birde kg verince çok azıcık bir fark oluyor...

ameliyatın da çok riskleri oldugunu yıne geniş araştırmalar sonucunda öğrendim

1)süt kanallarına zarar verebiliyor hepsini baglayamadıkları için emzirirken sorun oluyomuş..
2)küçültürken basını kesıp önce alıp sonra dıktıklerı için gögüs basının sonradan nereye bakcagı belli olmuyomuş ki buda çok komık bir görüntü olur: )
3)dikiş yerlerı iltihap kapabılıyomuş akıyomuş sorun oluyomuş..

ben bunları öğrendıkden sonra ameliyat fikrini attım kafamdan bir sekılde gögüslerimi toparlayacak süngersiz kalıteli sütyenler alıyorum kıyafetlerımı ona göre seçiyorum ufak tefek hıleler ıle durumu kurtarıyorum....

tek sorun sırt agrılarım onun içinde de sırtıma daıma yastık koyuyorum hafıf arkaya egılımlı oturuyorum ve dınleniyorum bol bol.....

baska da çaremız yok gibi duruyor allah vergisi çekicez napalımyerimseniben

Aslında çok nankör insan oğlu....küçükler büyütmek büyükler küçültmek istiyor....hayat hep böle işte...

biz şikayet ediyoruz olmayanlarda keşke az buyuk olsa ne olursa olsun çekerım der: )

Ve bununla ilgili o kadar çok bilgi var ki krem vs....ben denemeye de korkuyorum aksi bir etki yapıp daha da büyütürse valla dönüşü de yok: )

o yüzden ugrasmıyorum hiç riske gelcek bir konu degıl benim gözümde sizde çok dikkat edin küçülteyim derken daha da büyümesin:eek:lmaz:

Zaten piyasadaki kremler hep safsata...
Kullananlar anlatmış.
En iyi yöntem spor ve masaj.

Krem ,losyon kullandım ama hiç etkisini göremedim. Sarkmaması için soğuk su iyi geliyor. Ayrıca büyüttüğü doğru değil. Sadece dikleştiği için göze büyük geliyor olabilir.

Ameliyat için bir arkadaşım devlet hastenesinde normalden daha uygun fiyata yaptırdı. Yani doktor ile anlaşmanıza bağlı. Ama benim önerim çocuk yaptıktan sonra yaptırmanız. Ben öyle yapacağım..

Kremlerle bu iş çok zor.

bence de çok ağrı yapmıyorsa en iyi yöntem minimizer sütyenler..ben aslında o kadar kilolu değilim. ama göğüslerim yüzünden hep toplu duruyorum:KK43: benim de şikayetim bu... 95 beden göğüslerim.bir de şimdiden sarkmaya başladı sinir oluyorum. hoş dimdik dursalar, köşeleri benden önce dönerler ama neyse...

Merhabalar;
Ben göğüslerimi küçültmek istiyorum fakat gerçekten hangi yöntemi denemeliyim bilmiyorum. Bi ara bölgesel inceltici bir ürün kullandım çok azimliydim fakat bitmesine yakın göğüslerimde tüylenme olduğunu farkettim hemen bıraktım.O yüzden artık göğüslerime hiçbir madde sürmeyi düşünmüyorum.Doğal ürünleri bile sürmeye korkuyorum.Bazı doğal yağlar (melisa,portakal,fındık yağı gibi) ile masaj yapanlar oluyor sanırım ama dediğim gibi korkudan onları denemiyorum artık.

Zayıflamayı denesem sarkarlar diye korkuyorum.çünkü büyük olduklarından az bi sarkıklık var zaten zayıflarsam daha da kötü olurlar diye ona da cesaret edemiyorum.hem de göğüslerim dışında bi fazlalığım yok sayılır.1-2 kilo verdim onda da belden inceliyor göğüsler olduğu gibi kalıyor. bu arada 34D beden kullanyorum.

Baktım hiç bir çare bulamadım her banyodan sonra soğuk suya tutuyorum daha fazla sarkma olmasın diye. Ama forumda bazı konularda soğuk suyun büyütmek için kullanıldığını okudum. Bir yerde sıcak sudan bahsetmişler ama konuyu tam olarak bağlamamışlar.Sıcak suyla masajın göğüs yağlarını erittiği gibi bi rivayet de var.

Son olarak geriye bir tek spor yapmak kalıyor.Onu da imkan buldukça deniyorum ama çok uzun zaman gerekiyor sanırım onda da.

Bu yukarıda saydığım yöntemlerden biri veya birkaçını deneyip sonuca ULAŞMIŞ olan varsa ve bizimle deneyimlerini paylaşırsa çok çok faydalı olur bizlere.Çünkü göğüs küçültmek isteyenler sayıca büyütmek isteyenlerden oldukça az.Lütfen biz de paylaşalım, birbirimize yardım edelim.

ayy kızlar yarama parmak bastınızz bende gögüslerimden şikayerçiyimm..küçülsün istiyorumm kremlere egzersizler falan denedim ama nafile aynı sinir oluyorumm hele silikonlu sütyen giyince hepten büyüyolar normal giyince ise biçimsiz duruyolarr bilmiyorumkismile

Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle bu siteye yeni üye oldum. Konular ve içerik çok hoşuma gitti.
Şimdiiiii açıkçası ilk baktığım konu göğüs küçültme oldu çünkü bende toplayıcıda 95 beden kullanıyorum ve bu durumdan nefret ediyorum.
Aynı zamanda kilo sorunum var ve kilo vermek için düzeli olarak yürüyüş bandına çıkıyorum 1 saat kadar yürüdükten sonra egzersiz yapıyorum. Bu birkaç aydır böyle.

Sadede geleyim. Annemin tavsiyesiyle birkaç hafta önce vücudumda incelmesini istediğim yerlere talk pudrası sürüp, üzerine streç film sarıyorum. Yani göbeğimden göğüslerime kadar...
İki hafta içinde sonuç şu : İçini tıka basa doldurduğum sütyenlerimde bolluklar hissediyorum. Artık sütyenimin içine göğüslerimi zorla tıkıştırmıyorum. Görenlerde küçüldüğünü söylüyorlar.
Ama dediğim gibi bunu yürüyüş ve egzersiz esnasında yapıyorum. Umarım iki bedene kadar da küçülür. İki haftada bu kadar fark ettiğine göre 2-3 ay içinde istediğim kıvama gelecek sanırım.
Tabiii başka tavsiyeleriniz varsa denemeye de hazırım. :)

ayy küçülücekse hemen bende yapayım koşarken yapıcaz ama dimi bu anlattığını::peki streç filmi sıkımı sarıcaz kaydirigubbakcemile2

X