ya nasıl olur:(((((

E

EU3

Ziyaretçi
ya nası olurr buu 2 yıllık geçiş hakkımla tercıh yaptım hıc bıyerre yerlesemedınız hep puanım tutaan yerlerı yazdım hatta puanım daha fazlaydııı napıcam nolcak yanlıslıkmı var acaba offfff:sinifsinif::sinifsinif:

canım benim tercih sıralamasında hata yapmış olabilirsin. üzülme ek kontenjanlar var.

dünyanın sonu değil, şansını sonuna kadar değerlendir. olmuyorsa bir daha denersin. herşeyin hayırlısı oluyor merak etme. bende yıllar önce kazanamadım. çok üzüldüm ama şimdi çok çok iyi durumdayım ve demekki her şerde bir hayır varmış dedim :)

üzme lütfen kendini hallolur bir şekildee...:sinifsinif:

kızlar ankaraya dılekce yazsam tekrar ıncelensınn diye olurmu acaba ya cok sasırdım gerçkten puanım yetıoduu nasıl yerlesemedım bıyere tercıhlerede dusukk puanlı yerlerii yazdım nasıll tutmadı hıcbıyer yardımm edinnn

bildigim kadarıyla liseyi hangi sehirde bitirdiysen orası senin metebin oluyor.burada öss puanın deil okul puanına bakılıyor.yani istanbul dısı tercih yaptıysan sansın zaten düsüyor.o yüzden olmamıs olabilir

cok özür dilerim cıkmam gerekiyor tekrar ilgilenicem seninle.özür.bilgilerim yanlıs olabilir buarada tam emin degilim:ecrin_bebek:

ama ist. içi yokki hiç bizim bölüm saadece ozel üni.ler var

canım onu bi dershaneye sor bence.istanbulda yok da nerde var bu bölümler o da ilginç??

kızlar ankaraya dılekce yazsam tekrar ıncelensınn diye olurmu acaba ya cok sasırdım gerçkten puanım yetıoduu nasıl yerlesemedım bıyere tercıhlerede dusukk puanlı yerlerii yazdım nasıll tutmadı hıcbıyer yardımm edinnn

Hayatım puanım yetiyordu diye bir şey yok, sen geçen yılın taban puanlarına bakıyorsun ama demekki bu sene o bölümlere daha fazla talep olmuş ve puanı yükselmiş.Üzülme ek yerleştirmede belki şansın yaver gider

ek kontenjanları bekle.. cok üzme kendini.. birde ben 20 puan asagı ve 1 puan üstümdeki yerler arasında tercih yapmıstım... 7.tercih gelmişt... biraz sansa bakıyo bu işler.. cunku gecen senenin taban puanları baz aldıgımızdan bilemiyruz ki neresi gelir gelmez =(...

ahh canım yaa..yani dilekçe versen de büyük ihtimalle değişmez bişey.yoruldugunla kalırsın.arkadasların dedigi gibi ek yerlestirmeleri bekle tatlım:)ama haberlerden de geri kalma takip et

meslek liselerin artık puansız üniversitede okuma hakkı kalktı diye biliyordum...
kat sayılar kalktı ya...onlarda normal liseler gibi puanla girecek diye biliyordum...

o bizden sonrakıler ıcın olcakmıs galıba cnm bu sene sondu

X