Mutfak Zemininde Parlak granit kullanan varmı ?

yixgxitimmm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2007
467
0
Mutfak ve hol zeminini parlak granit lerden düşünüyorum ama acaba kayarmı ?? Kullanan varmı ,sanki üzerinde halı vs durmaz kayar gibi geliyor.. Bide çocuklar var onlarda kayıp düşermi diyede korkuyorum.. Deneyimli bayanlardan fikir istiyorum..

Ekleyebilirsem birde resimekliyim bakiyimmm.

Arkadaşım beni ki laminet değil ama düşğnsene bıçak düşürdüğünü veya tencere veya bir başka şey hemen laminent de darbe izi sonra yere dökülen sular zamanla şişmesine neden olur.BEN TAVSıYE ETMEM

evet canım kayıyo granit. özellikle halılar.
ama en güzel duranı o gerçekten. sonuçta ya seramik ya granit yaptırcaksın. seramik de kayar.
halıların altına kaymasını engelleyici plastik malzeme var ondan koyarsan kaymaz ama.
sonuçta seramikten çok daha parlak duruyo ve daha hoş bence.
ikisinde de kaydıktan sonra granit yaptır derim ben....

çimstone çok güzel duruyor hiç kullanmadım ama yaptıracak olursam tabiki çimstone isterim arasında simler var çok güzel

hitit seramik 60*60 beyaz granit yaptırdık daha oturmadık dün gittik döşenmiş fakat çok kayıyor ayakkabıyla ama üzerinde harç artıkları vardı . usta yeni olduğu için yağlı gibi dedi. silinince kaymaz dedi. balkon mutfak ve antre koridorlar granit ve parlak. temennim inşallah kaymaz

bizde araştırdık parlak granit zemini çok şık duruyor ama maalesef çok kayıyormuş ve çıplak ayakla felan basıncada çok iz yapıyormuş vede üzerine düşen en ufak bişeyi çok belli ediyormuş kısaca pek kullanışlı değil arkadaşlar

Üzüldüm şimdi :çok üzgünüm: çok şık duruyorlardı oysakii.... Vazmı geçicem yani bu sevdadan :gitme: Çocuklar olmasa hadi biz dikkat ederiz ama.

evt bizde açık renk yaptırdık en ufak pisliği gösteriyo ve çok çabuk çiziliyo çanakkale seramin hiç memnun değilim keşke seramik yaptırsaydım

bende araştırıyorum acılen karar vermem gerekıyor beyaz akrilik mutfaga en uygun granıt gıbı gelmiştı ama çocuklar var kullananlar memnunmu acaba

X