Göz Makyajı Kaş rengini birkaç ton açmak için..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben önceden boya kullanırdım ama birkaç aydır tüy sarartıcı kullanıyorum ben de çok az bekletiyorum en fazla 2 dakika yoksa kaşları turunculaştırıyor.

benim kaşlarım da normalde siyahtır

bende kuaförde boyatıyorum 5 dakıka falan bekletıyor rengi kırılıyor.turuncusuz bir kumral oluyor

arkadaşlar ben refectocil kaş kirpik boyasını öneririm.kaşlarım koyu kahve saclarımda koyu oldugu için görüntümde degişiklik yapmak istedim.saçlarımın rengini seviyorum deiştirmek istemedigim için kaşlarımın rengini kırmak istedim.bu boyanın açicisiyla kendsini aldım.acici kullanıp sonrada acık kahve boyayı sürdüm ama saniyede sildim.sakın boyarken kasınız haric bi yere sürmeyin valla hemen boya rengini veriyo.dikkatli olun:)

tüy sarartıcıyla yapabilirsin saçlarımı sarıya boyattığım ara yapmıştım ama 2 dakika beklesen yeterli yoksa turuncu olurrr

yha oksjn falan tehlikli yalnz başna.. dökr kaşlrı falan aman aman.. kullnıosnzda %9u kesnlkle geçmsn yhani.. bn saçımı kahve tonlarna boyuycm şuan bakım aşamasndym boyadn sürüp bekletcm braz ama ne kadar bekletsm emn değlm yha

tüy sarartıcısı kullanan arkadaşlar, kaşlar uzayınca dibi gelince ne oluyor. tekrar sarartınca eski sararttıklarınız iyice açılıp dipler koyu olmuyo mu? öyle değilse bende kullanıp 1dk bekletmeyi düşünüyorum

dipler geldigi zaman biraz rofleli gibi duruyor kas tabi ama fazla acmamak en dogrusu. cok sık tekrarlamamk lazım bir de fazla bekletilememli cunku tuy sarartıcıdan sonra sanki gunesi goren kas biraz daha dogal olarak acılıyor gibime geliyor

boyadım harika oldu tam istedigim gibi...tavsiye ederim..sac rengi kadr kas rengide önmlii cünkü insanın yüz ifadesini degiştiriyor güzellestiriyor...

Kızlar kaş kalemi kullanın sonuç harika oluyor

hangi kaş kalemi mesela avon olur mu ?ha birde benim kaşlarım siyah ve çok değil ama kalın biraz hiç almadım almak da istemiyorum ama fındık kabuğu olan saçlarımla sırıtıyor gibi etkili olur mu ki?

bende tüy sarartıcının kaşı dökeceğini düşünmüyorum çünkü yıllar önce ortaokuldayken koluma sürmüştüm ve kıllarımı inanılmaz uzattı..

Oksijenli suyla renk açmak için sürdükten sonra güneşe çıkmalısınız yoksa açılmaz. Ama ben hiç önermiyorum çünkü çok iğrenç turuncu gibi bi renk çıkıyo. Çingeneler saçını sarıya boyuyor ya aynı renk oluyo. Ve hiç doğal durmuyo. Aynı zamnda uygulanan bölgedeki kılları inanılmaz derecede yıpratıyo.

Tuy sararticilar ile denemistim kaslarin rengini actirmayi bir kac defa, fakat degmiyor. Etkisi cok uzun zaten surmuyo özellikle kaslariniz siyaha yakinsa. Yuz yikadikca acilan renk eski haline dönuyor bi iki haftada ve dahada kalinlasip uzuyo kaslar

X