Batan kartc, Gzleriyle '"Beren Saat"

B

...BiHTeR...

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ...BiHTeR...
o bakışlarıyla size de wowww dedittiriyorsa buyrun diyorum zaman zaman şirin mi şirin bi kız olan sempatik ama aynı zamanda ateşli bi kadına dönüşebilen ender güzellerimizden beren saat... benim için beren saat böyle siz de bana katılıyorsanız bekliyorum sizi buyrunnnnnnnnn :1hug:

Son düzenleyen: Moderatör:
güzel ama katiyyen seksi değil kanımca. hatta güzel bile diyemem, şirin.. suratında hala kadınsılık yok. herhalde 40ına falan geldiğinde kadınsı olur anca o hatlarla.. kötü bişi deil, bilakis şahane bişi bu. ama oynadığı rollerle tezat oluşturduğu da bir gerçek bana kalırsa.

güzel ama katiyyen seksi değil kanımca. hatta güzel bile diyemem, şirin.. suratında hala kadınsılık yok. herhalde 40ına falan geldiğinde kadınsı olur anca o hatlarla.. kötü bişi deil, bilakis şahane bişi bu. ama oynadığı rollerle tezat oluşturduğu da bir gerçek bana kalırsa.

yorumun içn teşekkür ederim opuyorumnanaktan

seksi değil yapımcılar tarafından zorla seksi yapılmaya çalışılıyo
ama daha kırk fırın ekmek yemesi lazım ama o yüzle seksi değil anca şirinlik abidesi olur!!!

seksi değil yapımcılar tarafından zorla seksi yapılmaya çalışılıyo
ama daha kırk fırın ekmek yemesi lazım ama o yüzle seksi değil anca şirinlik abidesi olur!!!

yorumun için tşk ederimopuyorumnanaktan

evet gözleri çok güzel ama seksi deil çok çoçuksu bi yüzü var

ben bu kızı neden güzel bulamıyorum acaba. şirin ttamam ama bana güzel gelmiyor...

Ben Beren Saati beğenirim.. Özellikle gözleri ve bakışları çok hoş.. ama aşk-ı memnu daki Bihter karakterini beğenmiyorum.. Özellikle saçları hiç tarzım deil, ona da yakıştıramıyorum.

Ben Beren Saati beğenirim.. Özellikle gözleri ve bakışları çok hoş.. ama aşk-ı memnu daki Bihter karakterini beğenmiyorum.. Özellikle saçları hiç tarzım deil, ona da yakıştıramıyorum.

teşekkürler yorumun içinopuyorumnanaktan

güzel diyemem..sevimli bence..
atesli bir kadin hele hic degil bence..
bilmiyorum neden isinamadim bu kiza ama ilk gördügümden beri bi iticilik var

yüz hatları gerçekten çocuksu ama aşk-ı memnuda çok beğeniyorum bende onu saçı kıyafetleri rolünü güzel taşıyor bence

final bölümünde giydiği elbise süperdi ya :KK70: ben göz makyajını ve saçlarına bitiyorum.. parlaklığı rengi modeli.. süperr

Kadınsı bi havası yok şirin çok sevimli aynı zamanda onunda duru bi güzelliği var bende seksi bulmuyorum..
Gözleri de gerçekten güzel..

gözleri çok güzel ama gözlerini güzel yapan en önemli sebep bakışları... çok tatlı makyajsızda çok hoş duru bi güzellik

bencede seksi diill zorla oldurulmaya çalışılıor tıpkı hadise gibi hadisede başarılı olunuyor ama beren saatte olunmuyo :KK66:

X