Facebook illeti..

Puchi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2009
123
0
kızlar,
cok sewdiginiz sewgiliniz bigün durduk yerde facebook acıyorum ama kankam bnm bi kız arkadasımı tawlıcak oyuzden dese sonra siz baska bi hesaptan girip ona baktıgınızda ileti yazdıgını resim ekledigini falan görseniz bikere yüzüne wurduktan sonra ne iletisi ben bgn bilg basına bile gecmedim desee naaparsınız ! ! ! ! !

"w" kullanmasak daha güzel olur..
Konuya gelince; adam gözümün içine baka baka yalan söylüyor,ne yapıyım,ayrılırım..
Onunla mı uğraşacam?:umursamaz:

valla yazdıklarını zor anladım ama pekde inandırıcı olmaz benim için, kankası kız tavlıcaksa başka hesap açsın niye sevgilinin hesabını kullanıyo ki, hesap açmak zor bişey değil facebookta

evet çok güzel bi yalan bulduğu zannediyo ben olsam yemezdim hadiiiii sana güle güle derdim yalana hiç tahammülüm yok insanı eşşek yerine koyuyolar ya şu erkekler kendilerinden başka uyanık akıllı yok nasıl sinir oluyorum....

bizim bi arkadaşımız vardı facebooku var çocuğun ama kız arkadaşınıda tanıyorum çocuğun bigün facebooka bi girdim çocuk başka kızla resim eklemiş şoook oldum ki hala kızla çıkıyolar beynimden vuruldum yaa çocuk askerdeydi 2. sevgilis facede şafak sayıyor. çocuk zengindi oyüzden kendine güveni çok.kızın haberi yok tabi ben resimleri kaydettim kendi bilgisayarma düşündüm çıkartıp kızın adresine gönderecektim.ben söyleyemezdim kızla eskiden çok samimiydik sonra aramıza soğukluk girdi söylesem yanlış anlardı ama nasıl üzüldüm anlatmam çocuğu görseniz sünepenin teki hayatta yapacak biri değil kızada öyle düşkün görünüyoki ben hep hevesleniyodum çocuğa erkek arkadaşıma diyodum bak o nasıl davranıyor diye. bu olay olunca sevgilim dediki baaaak nasıl davranıyomuş gördünmü.bi kaç gün öncede nişanlandılar arkadaşımla ama söyleyemedim kıza kızın hala haberi yok.nasıl söyleyeyimki......

kankası kız tavlayacak diye kendi adına neden hesap açıyor saçmalıktan öte birşey bu
hem bu facebookla herkes ilkokul arkadaşını bilmem kimini buldu tamam da bence miadını doldurdu.
arkadaş aramadan çok bulma sitesi oldu.

kendi hesabından tavlasın kankası kimi tavlıyosa
valla ben 2 sinide bi tavlarım akılları şaşar :nazar:

ınsanları salak saf yerıne koymaya kımsenın hakkı yok.. :kızgın: kaldıkı bu eseım veya sevgılım olacak... :1closedeyes: su an pcyı kullanmayı bılmeyen yok kı.. :sinifsinif: kucucuk ılkokul cocugu dahı bılgısayarların ıncıgını cıncıgını bılıyor hanı acamaz bılemez desek.. CADIARZU yok yanı dupe duz yalan bu... arkadasına acarken bı tanede kendıne acsın .. zıraa artık onada lazım olacak.. :sinifsinif:

Gerçekten palavra atmış. Ne alakası var yahu madem kız tavlamak istiyo açsın yeni bir hesap uğraşsın dursun. Bence senin arkadaşın face si olsun istemiş ve sana bir bahane uydurmuş.
Benim erkek arkadaşımın da vardı benimde. Akıllım dedi ki senin facebook un olmasını istemiyorum kapattı benimkini. ışe bak benim olmayacak onun olacak.. Ben ne yaptım hemen onunkini de iptal ettim. Zaten bu illeti hiç sevmiyorum. Başa bela gerçekten. Uzak durulması gerek nacizane fikrim :eek:lmaz:

evet çok güzel bi yalan bulduğu zannediyo ben olsam yemezdim hadiiiii sana güle güle derdim yalana hiç tahammülüm yok insanı eşşek yerine koyuyolar ya şu erkekler kendilerinden başka uyanık akıllı yok nasıl sinir oluyorum....

aynen yaa sinir oluyorumm salak sanki ben face acmasına bisey dedim...bitek sey dedm kmlere bakıosun bakıyım falan dedim oda kmseye bakmıorm ztn knkam kullancak dedi snra bn tbi irdeleyince sinirlendi iste guwenmiyomusum ona blmemneee bi kawga ettk ztn smdide resm eklems görmemezlikten geliyim diyorum ztn uzaktayız bisüre daha aramız bozulsun istemiyorum offf ama tbi gururumada yediremiyorummmm

kötükedihüso Hadi ordan deyip g... tne tekme atarım. Herkes hesap açıyorda o açamıyormuymuş, yemezlerrrrrrrr :eek:klava:

Gerçekten palavra atmış. Ne alakası var yahu madem kız tavlamak istiyo açsın yeni bir hesap uğraşsın dursun. Bence senin arkadaşın face si olsun istemiş ve sana bir bahane uydurmuş.
Benim erkek arkadaşımın da vardı benimde. Akıllım dedi ki senin facebook un olmasını istemiyorum kapattı benimkini. İşe bak benim olmayacak onun olacak.. Ben ne yaptım hemen onunkini de iptal ettim. Zaten bu illeti hiç sevmiyorum. Başa bela gerçekten. Uzak durulması gerek nacizane fikrim :eek:lmaz:

kesinlikle...tam bi illet ya yuwa yıkıyo :)

hay bu erkekleri facebooklar götürsün emi...yuva yıkıyo bu facebook ayol..biri dur desn artık

X