Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

hala gelmedi benimki yaa off ağrıdan ölüyorum

haksever senin günün epey geçti dimi alkisalkisalkis
ayy inşallah güzel haberler alırız senden..merakla bekliyorum sonucu..bizi haberdar et sürekli opuyorumnanaktan
test yapmadın mı hiç?

lapacı 22siydi adet günüm o gün yaptım yok çıktı bayram dönüşü doktora gittim 10gün geçti diye gene yoktu hem doktor adet duvarın kalınlaşmış 1hafta 10 güne kadar olursun dedi gene bişi yok yani ilaç kullanmadım ya ondan gelmediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

lapacı 22siydi adet günüm o gün yaptım yok çıktı bayram dönüşü doktora gittim 10gün geçti diye gene yoktu hem doktor adet duvarın kalınlaşmış 1hafta 10 güne kadar olursun dedi gene bişi yok yani ilaç kullanmadım ya ondan gelmediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

üff yaaa.. benimde 2-3 ay olmadığım zamanlar olmuştu.. sıkıntı yapma fazla... belkide hamilesindir kaydirigubbakcemile5
ayy inşallahh güzel haberlerini alırızzzz..... yakın zamanda tekrar bir test yapsaydın keşke.. yada kan testi?

yok canım ya belli adet olucamda daha sökülemedim

slm kızlar bu ay doktor bana klomenin yanında 100mg bebe aspirini birde dekort diye bir ilaç verdi ilk defa bu tedavide bebe aspirini kullanıldığını öğrendim aranızda tedavide bu ilaçları kullanan varmı

slm kızlar bu ay doktor bana klomenin yanında 100mg bebe aspirini birde dekort diye bir ilaç verdi ilk defa bu tedavide bebe aspirini kullanıldığını öğrendim aranızda tedavide bu ilaçları kullanan varmı

ben kullanmadım ama şu kadarını biliyorum... kanı sulandırmak için kullanıyorlar... genelde peşpeşe düşük yaşayanlarda kullanılıyor.. çünkü kanın pıhtılı olması bebekle aradaki koronu tıkıyor ve bebek ölüyor... o sebeple de kanı sulandırmak için asprin veriyorlar ve sonuç alan bi sürü kişi tanıyorum....

ben kullanmadım ama şu kadarını biliyorum... kanı sulandırmak için kullanıyorlar... genelde peşpeşe düşük yaşayanlarda kullanılıyor.. çünkü kanın pıhtılı olması bebekle aradaki koronu tıkıyor ve bebek ölüyor... o sebeple de kanı sulandırmak için asprin veriyorlar ve sonuç alan bi sürü kişi tanıyorum....

verdiğin bilgiler için teşekkürlera.s.a.s.

hala olmadım ama olurum ya bişi olduğundan değil doktor yok dedi adet duvarın kaşlınlaşmış olursun dedi ilaç almadım ya ondan gecikti

bende 5 kere 4 yil icerisinde düsük yaptim aspirin kullandim yeterli olmadi tabiki

yok canım ya belli adet olucamda daha sökülemedim
bende yni pco kendini belli ediyor ve suan adetin 7 gün gecti korkuyorum olumuyum acaba ?

ah bu pko yokmu allah düşmanıma bile vermesin.
gecikme:nazar:
hamilemiyim diye ümit :ecrin_bebek:
ve hüsranmafoldumben mafoldumben

1 hafta gecikmesinin ardından yine negatifi gördümmafoldumben

bende ara verdim yazın gene başlarım ama ben 23 yaşımı mecbur beklicam devlet aşılamayı karşılamıyo küçüğüm die ...........................

selam bende pkoluyum şuan yumurta takibi görüyom yumurtalıklarım büyümüyolar şuan klomen kullanıyom allahım inş.hepimize hayırlı zamanda hayılı evlatlar nasip etsin

Merhaba kızlar bnde aranıza yeni katıldım...10aylık ewliyim we pcoluyum bende.buzamna kadar hiç korunmadık ama hala cocugumuz yok..çok istiyorum bebişimn olmasını,suan adetim 9gün geçikti ama bu tür seyler hastalıgımdan dolayı oluyor hep..yinede bi ümit test yapcam yarın dua edelim umarım hepimiz hamiş oluruz en kısa zamanda....:Saruboceq:

X