Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

hoşgeldin asrewya ben de pkoluyum.3 yıllık evliyim.adet düzensizliği yok ama hayıt kullananlar akadaşlar çok faydasını görmüş.bi bak istersen

hoşbulduk faddiim tesekkür ederim..ewet onu duymuştum daha önce, en kısa zamanda denemk isityorum inş. senn bebegn war mı peki?

yok bebeğim:gitme: inşallah olur.inşallahsende hamilesindir de ondan reglin gcikmiştir canım:Saruboceq:

inş. canım Rabbim tüm isteyenlere wersin...umarım öledir yarın belli olcak çok heyecanlıyım..en kısa zamanda sende bebişini kucagına alırsın inş...

amiinn:Saruboceq: benimki biraz zor görünüyo ama Allah istedikten sona imkansız olan ne var ki:eek:

ben de pko varmış.yei öğrendim.eşimde de sperm hareketinde sorun var.sayısı iyi ama harekette soun var işte..

benm eşimdede varikosel vardı 1ay önce ameliyat oldu,ya pco nun tedavisi oluyormuş inş. ileri düzeyde deildr.benmki başlangıçtaymış henüz...klomen filan kullandın mı hiç?

benim için de dr tedavimizi etkilemez senin pko dedi.2 ay seraphe kullandım.bu ay da klomen kullanıyorum.bugün 13. gün yumutam 14 mm

bende 2ay kullandım ama bitürlü yumurta takibi yaptıramadım bu ay da eger kullanmak zorunda kalırsam yaptrcam takibi inş.umarım tedawilerimz çok ii sonuçlar verr yaa...beklemek çok zormuş meger:KK43:

kızlar hicri yılbaşınız mubarek olsun rabbim bu yılda bizi meleklerimize kavuştursun inşallah

teşekkürler haksever, umarım güzel dileklerin kabul olur,hepimiz mutlu bir şekilde senemizi geçiririz..

Rabbim acil şifalar wersin Subebek,umarım fshn normal seviyeye gelir...üzme kendini zamana bırak ,yoksa psikolojin altüst olur...

test yaptım v epozitf çıktı umarım dogrudr p.tesi kan tahlili yaptrcaz çok mutlym Rabbm herkese nasip etsin inş...

Asrewya ınanmıyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaa Çok ŞÜkÜr allah tamamına erdırsın ne gÜzel

çok tsk ederm Haksever, Allah razı olsun darısı sizlere inş. canım...Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inş.

test yaptım v epozitf çıktı umarım dogrudr p.tesi kan tahlili yaptrcaz çok mutlym Rabbm herkese nasip etsin inş...
senin adina cok sevindim ne güzel allah sonuna kadar yüzünü güldürsün ins

merhabalar 8 yıllık evliyim evliliğimin ilk yıllarında aldırmadım olur nasılsa dedim ama artık çevre baskısı olunca doktora gittim hiçbişeyiniz yok olur dediler sonra eşinde problem var dediler sonra eşinde bişi yok senin yumurtalık zayıf dediler sonra yumurtalığın gayet iyi dediler en son taştım özellere paramı dayanır devlete gittim ve sorun kimde çıktı dersiniz...........bende allah kahretsin meğer fshm yüksekmiş20 erken menopoz tehdidin var dediler hamile kaldım düştü tekrar kaldım yine dştü ve tekrar kaldım ona noldu dersiniz........oda düştü şimdi fsh illetiyle uğraşıyorum düşerse ne ala düşmesse napalım kafama takmıycam artık doktor psikolojik olabilir dedi:d
sende bizler gibi cok zor günler gecirmissin rabbim birdaha yasatmasin hic birimize seninde degerlerin normal seviyeye iner ins da bebegini kollarina alirsin ins üzme kendini cnm rabbimin bir bildigi bebeklerimizinde bize gelecegi bir vakit var bunuda en iyi rabbim biliyor kollarimizi bos :Saruboceq: koymayacaktir inan........

teşekkür ederim Seydam,saol Allah razı olsun Rabbim sizlerinde yüzlerini her daim güldürsün inş.,gönlünüzden gecenleri hayrlı bi şeklde kabul eylesin canım...

X