Kızımın Kaşları çok seyrek

SaaHiKKa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2008
481
0
arkadaşlar benim derdimde kızımın kaşları CADIARZU konuyu açmakta biraz tereddüt ettim okadar araştırdım sordum soruşturdum kesin çözüm bulamadım kızım 16 yaşında bir genç kız bu yaşlarda nasıl olurlar bilirsiniz takıntıları oluyo daha fazla uzatmadan konuya geleyim CADIARZU canımın içi kızımın kaşları çok seyrek okadarki karşıdan bakınca yok gibi duruyo kime söylediysem sarımsak önerdi CADIARZU kızım sarımsağın kokusunu hiç sevmediği için reddediyo geçenlerde bi kuaför ablası kaşlarına hafiften şekil verdi hoşda oldu CADIARZU ah canımın içi kızım çok üzülüyo ablaları teyzeleri ne olur yardım edin bir fikir verin mutlaka çözümü vardır tecrübelerinizden yola çıkarak kk da herkese yardım ettiğiniz gibi bana yardımcı olacağınıza güvenerek rica ediyorum lutfeeeeeen CADIARZU

Allah daha büyük sıkıntılar vermesin canım..:Saruboceq:
doğal kaş kalemlerinden bir tane edinip doğal renk yapabilirsiniz kızınızın kaşlarını..

Jiletlesin.. yapacak fazla bişey yok gibi..

Ya yukardaki bebek ne tatlı sabah sabah gözüm gönlüm açıldı.. o yanakları bi öpsem koklasam..opuyorumnanaktan ohh misdirr misssssopuyorumnanaktan.. maşallah nazar değmesin....
:nazar:

Ben findigi yakip külünü sürmenin seyrek kas ve kirpige cok iyi geldigni duydum...hic denemedim ama....isterseniz bunu deneyin....:nazar:

Bunun yanisira ufak bir öneride daha bulunmak istiyorum.....Bu yaslarda özellikle kiz cocuklari dis görüntüye cok önem veriyor....Birer Anne olarak mutlaka cocuklarimiza kendilerine barisik olmayi Allahin onlari yarattigi gibi kabul etmelerini izah etmemiz konusmamiz lazim.....kendilerini olduklari gibi sevmeleri kendilerine güvenmeleri gerek.....yoksa ilerki yaslarda yine özellikle kizlarin sürekli bununla ilgili takintilari oluyor....

Allah kizini sana bagislasin canim...:1hug:

Benimki de seyrek cok belli olmaz, olmuyor, ne simdiye kadar boyadim, ne boyarim ne de uzatmak icin cozumler aramadim, ben begeniyorum boyle, ama tabi cok onemliyse sizler icin, gulsum ablanin dedigini yapin deneyin bakalim, belki daha cozumler vardir, 22 yasindayim ama hala takmiyorum .

Canım aynısı bendede var sanki arada jilet atmışımda model yapmışım gibi
Geceleri sarımsak sürsün arada birde badem yağı bu bana çok etki etti ama yapamıyorum artık zaman olmuyoır.

sisizn için ve kızınız için uygunsa çok doğal kalıcı makyajlar var. dövmeciler yapıyor seyrek kaşlarınını seyrek olan yerlerini dolduruyorlar.

sisizn için ve kızınız için uygunsa çok doğal kalıcı makyajlar var. dövmeciler yapıyor seyrek kaşlarınını seyrek olan yerlerini dolduruyorlar.

Bahsettiğin çok güzel ama olduğundan büyük gösterir yaşını kızının o kadar büyük olduğunu sanmıyorum sarımsağı da reddediyormuş gerçi ozaman kalem yardımı ile kuafördekiler gibi öğrenecek ve boyayacak.yerimseniben

yorumlar ve öneriler için hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar bademyağını denedik sarımsağı reddediyo doktora götürmedim eczanelere kuaförlere bu gibi yerlere danıştım hepside sarımsağı önerdiler fındık yakıp külünü denesem durun bakiim bu belki işe yarar size neticeyi burdan bildiririm CADIARZU

merhabalar; bende de aynı sorun vardı lise çağlarım da ama ben hint yağı kullandım etkisini de gördüm 6 ay boyunca sabah akşam yaparsa gürleştiğini ve belirgin olduğunu görecektir Allah bundan büyük dertler vermesin:)

susam yağı susam yağı susam yağı.şişe bitince de badem yağı.harika yapıyo

onu duymadım hiç ama hint yağının kıl köklerini güçlendirme özelliği olduğunu biliyorum eczacı ve aktarlar söylüyor badem yağıyla birlikte kullanılırsa tabi daha etkili olabilir

benim ki de seyrek ben de rahatsızım yarısı yok gibi ama yapacak birşey yok sarımsagı denemedım cildim alerjik ama badem yagı ceviz kabugu sürme gibi şeyleri denedim bişeye yaramadı yapacak bişey yok kalem var şükür ki:))

ıçerik nedeniyle konunuz" Şifa reçeteleri “ bölümüne taşınmıştır. Bilginize

X