Saç Rengi ve Saç Boyama saçlarımın rengini açmak istiyorumm

beatlee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2009
3
0
merhaba; ben tam 1 yıl önce saçıma kına yapmıştım, kızıl. şimdi pek farkedilir durumda değil ama bana bundan 2 ay önce kınayı açmak imkansız denmişti. saçlarımın kendi rengi çok koyu bi kahve. açılsın diye oksijenli su kullandım, işe yaradı biraz açılmaya başladı rengi.ben d saçımı bal rengine boyatmak istoyorum. sizce açılabilir mi rengiii??? lütfen yardım edinnnbenneyaptımki

merhaba kına yakalı 1 sene olmuş bence çok rahatlıkla saçlarını boyayabilirsin sanırım kızıllık uçlara inmiştir normal saç rengin ne. ben 3 senedir saçlarımı ayda bir kızıl renge boyuyodum azönce palettenin açıcısıyla açtım 2 renk oldu ama akşama altın karamele boyayacağım bakalım ne sonuç olacak seninde saç zeminin koyuysa açıcı uygulayabilirsin

saçlarım koyu kestane normalde. zaten şimdi kına neredeyse hiç farkedilmiyor. 2 yıl önce mor nalyajım vardı o da aktı tabi ama şimdi yeryer güneş ve oksijen nedeniyle sarı, yeryer kızılımsı tonlar ve saçımın rengi karmakarışık bir görüntüye neden oluyorlar. bal rengin boyatmak istiyorum işte.. ayy umarım açılabilir. çok ölmesinden de korkuyorum saçlarımın..

X