Saç Rengi ve Saç Boyama adriana limanın saç rengini bilen var mı?

Ege

izmir delisi
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2009
167
0
ben bu renge bayılıorum ve saçlarım röfleli kendim boyamak istiyorum bu rengi nasıl tutturabilirim? saçlarım yanar mı? ve en önemlisi bu saç hangi renk?:) acil cevap kızlar biraz acelem var da..
birde naz elmasın bu rengini beğeniyorum ona da bakın ve bana fikir verin kızlar buğday tenliyim hangisi daha iyi gider? ve renkleri neeee:KK70:?

Eklentiler

• $naz+elmas.jpg
    $naz+elmas.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 198
bugday tenliysen adriananın saç rengi daha iyi gider bana göre ama saçı tam olarak ne renkki küllü kumral herhalde anlamadım ışıklardan çok değişiyor resimlerde...

teşekkürler...ben de en çok onu beğeniyorum ama bir de rengi bilebilsem:KK43: benneyaptımki

fındık kabuğu mu yoksa küllü kumral mı? birde saçlarım yanarmı sizce?

bence fındık kabuğu ile alakası yok saçlarınında yanacağını sanmıyorum canım ben iki kere üstüste boyamıştım bi keresinde hiç bişey olmadı oreyal olmadığı sürece bişey olmaz yinede daha uzman birine danış sonra yanar falan bak karışmammafoldumben

benm saçlar röfleli canm ya bildiğin sarısı bol röfleli.. küllü kumralmı diyosun peki sarı olduğu için açık dururmuki? son bir soru yeşil rengi alır diye söylüyorlar yeşil olur mu sizce?

bilen yok mu ya? adriananın rengi ne renk? röfleli sarı saça nasıl olur?

benm saçlar röfleli canm ya bildiğin sarısı bol röfleli.. küllü kumralmı diyosun peki sarı olduğu için açık dururmuki? son bir soru yeşil rengi alır diye söylüyorlar yeşil olur mu sizce?

canım benim saçımda bi ara sarı gölgeliydi bigün aklıma esti kumrala boyadım renk tuttu öyle yeşil falan olmadı ilkinde tam olmasada bi kaç defadan sonra renk tam oturur ben evde boya çok fazla yapmadığım için pek bilgim yok ama üzerine daha koyu bir renk uyguladığın için sorun olacağını zannetmiyorum...

yha arkadaslar tam olarak bu ne renk bende bu renk boyatmak ıstıyorum bugday tenlıyım ılk defa boyatıcm sızce yakısır mı?

X