Hamilelikte mide bulantısı azaltmak için!

Ben de o durumdayim su an Beyhan. Ve maalesef hicbisey fayda etmiyor. Hastaneye yatmamak icin bogusuyoruz. Bu hafta da gecmezse yatircaklar 3 gun.:çok üzgünüm:

Mide bulantımı azaltan tek şey nane şekeri oldu bende işe yaradı sizde deneyin kızlar :1yes2:

Yapıyo yelizcim yapmazmı 9 kilo aldım :çok üzgünüm: ama mide bulantısından iyidir iş yerinde,arabalarda olmuyo mecburiyetten yani :çok üzgünüm:

61'le hamile kaldım şu anda tamı tamına 70 kiloyum çok hızlı kilo aldım :çok üzgünüm:

evet biraz hızlı almışsın. çokmu nane şekeri yiyiyorsun yaramaz. neyse canım çokda fazla kilo ile hamile kalmmışsın ben 72 kilo ile kaldım 3 ayım bitti henüz klo falan almadım ama en büyük korkularımdan biri çok kilo almak. sonradanda verememek. allah sağlıklı doğumlar versin hepimize.

Çok yedim valla hala çantam dolu şekerlerle :1rolleyes:
Bende korkuyorum verememekten ama yeterki sağlıklı bi şekilde doğsunlar kilolarımızıda azimle veririz inşallah :1yes2:

Ben ekmek yiyorum durmadan. Maalesef arada o biraz kurtarabiliyor. Sayet bu kadar kusuyor olmasaydim asiri kilo alirdim. 3 aldim toplamda. Gece gunduz yanimda olmadiklari icin cevrem acayip sasiriyor tabi bu duruma.

Ben de o durumdayim su an Beyhan. Ve maalesef hicbisey fayda etmiyor. Hastaneye yatmamak icin bogusuyoruz. Bu hafta da gecmezse yatircaklar 3 gun.:çok üzgünüm:

Asudcum seni çok iyi anlıyorum. Dayanılmaz bir durum cidden. Keşke bir tedavisi olsa. Allah yardımcın olsun inşallah kısa zamanda geçer

arkadaşlar ben son 1 haftadır postadoxine diye bir ilaç kullanıyorum. çünkü ilk 10 haftada 2 kilo verdim istifa etmekten, yemek yiyememekten. doktorum postadoxine önerdi.

Peki canım bu ilaç işe yaradımı yani bulantılar geçtimi yada azaldımı? Ne kadar kullanmanı önerdi dr. ? Bide bulantı yanında miğdende yanma yada ağrı oluyormuydu?

beyhancım, postadoxine çok iyi geldi. şimdi rahat yemek yiyebiliyorum. doktorunla mutlaka konuş ve eğer izin verirse kullan. mide yanmalarım oluyor. bunun için de önce gaviscon şurup vermişti ama ben içemedim şurubu midem kaldırmadı. söyledim durumu. rennie tablet verdi. midem yandığında alıyorum. günde en fazla 3 kere alıoyrum rennie yi. postadoxine i de günde 3 kere yemekle beraber alıyorum.
bir de mide ağrısını sormuşsun. hayı canım, midem ağrımıyor. sadece yanıyor veya bulanıyor

postodoxine bana fayda etmedi. Emedur fitil verdi o da fayda etmedi. :1no2: Kestik ilaci. sonuc ayni. simdi beklemedeyiz biz. 1 hafta daha bekliycez hastaneye yatmak icin.
Fayda etmedi mi etmiyor arkadaslar. cekicez sanirim. :KK43:

asud, çok kötü gerçekten. midesi ağrısa insanın bu kadar rahatsız olmaz. inşallah kısa zamanda geçer bulantın, hastaneye yatmana da gerek kalmaz. mutfağa girmemeye çalış. bol bol uyu. beslenme için de en son çare olarak serumu öneriyorum. çünkü beslenmeden olmaz.
dikkat et kendine
sevgiler

bende iki aylık hamileyim we ölüyorum artık kusucam diee bayaa kilo kaybettim hastanede kaldım 2 gün ama faydası olmadı ne denediysemde fayda etmedi bittim artık mirmirmirmir

benim cok bulantim oldu ilk haftalarimda ama hic kusmadim.dr da kusmuyorsan bir tehlike yok ilac almasan da olur dedi...ben de almadim...

7 haftalık hamileyim 1 hafta oldu bulantı başlayalı ama sürekli miğdem bulanıyor ve hiç geçmiyor:KK43: ağzımda hiç tat yok yemek yemeye korkuyorum umarım bir an önce geçer

Ben de 6 haftalık hamileyim. 1.de çok mide bulantım olmuştu. Her yerde sokakta evde aklınıza gelebilecek her yerde kustum. Şimdi kendimi telkin etmeye çalışıyorum bu sefer midem bulanmayacak diye ama ne yazıkki 2 gündür hafif hafif başladı yoklamaya :KK43: Burnum gene acayip keskinleşti. Sinek geçse önümden az önce nerde oturduğunun kokusunu alcam az daha

X