imdiden istenmeyen gelin olmaya baladm...

lugesya61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2008
292
0
37
mafoldumbenmafoldumbenkızlar canım çok sıkılıyorr hayatımda herşey sanki ters gidiyor yaa.benim erkek arkadaşım var samsunun başka bir ilçesinde öğretmen kendi ilçesinde öğretmenlik yapıyor.bende kpss hazırlanıyorum .birlikteliğimiz 7 ay oldu birbirimizi çok seviyoruz.evin tek oğlu 3tane görümcem var biri evli digerleri evde.

neysee evdekiler beni biliyorduu babası haric(buarada baba çok ters biriymiş)erkek arkadaşımınn pcsini karıştırmışlar resimlerimi görmüşler geçen akşam konuşuyorlarmış görümcelerimin biri çok dindarr iştee benim hakkımda yok çok itici bir kızmışım begenmemiş beni,yok kaşlarını almış yok dudakları boyalı ,yok çok kıvırtmışım resimde,yok kot pantolon giymiş,yok daha iyisi olabilirmiş demişlerr tartışmışlar,annesi çok iyi bişey dememiş oğlunun mutluluğunu isityor oo. şimdidenn istenmeyen gelin oldum yaa ben bölee olmasını istemiyordumm benim anlaşamıcamm insan yokturr ben onlara ailem gibi davrancaktım ama şimdiden kendilerinden soğuttular beni mafoldumben bölee olmasını istemiyordum benn. mafoldumben

erkek arkadaşımm bana destek oll diyorr herzman yanımda o ne yapım kızlarr ben şimdii çok bunaldım hayatımdaki herşey ters gidiyor yaa :KK43:istenmeyen kişi oldumm

yorumlarınız için sagolun kızlar derdime ortak olduğunuz için
kızlarr biz ayrıldıkk evdekilerle kavga etmiş . telefonda ağlaya ağlaya bitirdik :sinifsinif: savaşamadık olmadı istemiyorlar beni mafoldumbenmafoldumben

Son düzenleme:
erkek arkadaşınızda size destek olsun bence ve size laf söylettirmesin tek taraflı idae zor olur Allah kolaylık versin yardımcınız olsun

erkek arkdaşınız yanınızda olursa ne alaa,eğer olmassa da yol yakınken dönün derim.huzursuzluğa sebep olup aranzı bozabilirler.ama siz kendinizi yaşarsanız mutlu mesut yaşarsınız
sevgiler..

henüz ortada resmiyete dökülmüş birşey yok , karşılıklı da görüşülmemiş.henüz bunları düşünmek için erken canım...sizi tanıdıktan sonrada bu tutumu devam ederse ona göre tavrınızı koyarsınız sizde..yalnız nişanlınız bunları size anlatmakla hata yapmış önyargı oluşturmuş sizde şimdiden..herşeyi bir kenara bırakın ilişkinizin keyfini çıkarın.

pardon ama bunları size erkek arkadasınızmı ?anlattı valla maşallahı varmış..:nazar:

bide şu varki evdeki erkek çocuğun pc sini kimse kolay kolay karıştırmaya cesaret edemez, erkek arkadaşın kendi göstermiş olmasın fotoları
belkide abla kardeş, öylesine geyik yapmışlardır, çok üstünde durma, burda benim dikkatimi çeken erkek arkadaşın ablasıyla yaptığı geğiyi gelip sana anlatması, hiç üzüleceğini düşünmemiş mi

senı tanıdıkları zaman yanlıs dusunduklerını anlar umarım kardeslerı
ve sende bu kadar canını sıkıp bunaltma kendını
olumsuz dusunup benı ıstemıyorlar dıye falan dusunme

bence erkek arkadaşın bunları sana söylemekle iyi etmemiş..herşey söylenmez..görmüşlerse görmüşler...ya seni gördüler demeyecekti yada gördüler ama seninle ilgili fazla yorum yapamadılar çünkü seni tanımıyorlardı falan filan vs gibi şeyler söylemeli idi..sonuçta senin soğuyacağını tahmin etmeli idi..erkek arkadaşın yapıcı değil biraz yıkıcı olmuş

mafoldumbenmafoldumbenkızlar canım çok sıkılıyorr hayatımda herşey sanki ters gidiyor yaa.benim erkek arkadaşım var samsunun başka bir ilçesinde öğretmen kendi ilçesinde öğretmenlik yapıyor.bende kpss hazırlanıyorum .birlikteliğimiz 7 ay oldu birbirimizi çok seviyoruz.evin tek oğlu 3tane görümcem var biri evli digerleri evde.

neysee evdekiler beni biliyorduu babası haric(buarada baba çok ters biriymiş)erkek arkadaşımınn pcsini karıştırmışlar resimlerimi görmüşler geçen akşam konuşuyorlarmış görümcelerimin biri çok dindarr iştee benim hakkımda yok çok itici bir kızmışım begenmemiş beni,yok kaşlarını almış yok dudakları boyalı ,yok çok kıvırtmışım resimde,yok kot pantolon giymiş,yok daha iyisi olabilirmiş demişlerr tartışmışlar,annesi çok iyi bişey dememiş oğlunun mutluluğunu isityor oo. şimdidenn istenmeyen gelin oldum yaa ben bölee olmasını istemiyordumm benim anlaşamıcamm insan yokturr ben onlara ailem gibi davrancaktım ama şimdiden kendilerinden soğuttular beni mafoldumben bölee olmasını istemiyordum benn. mafoldumben

erkek arkadaşımm bana destek oll diyorr herzman yanımda o ne yapım kızlarr ben şimdii çok bunaldım hayatımdaki herşey ters gidiyor yaa :KK43:istenmeyen kişi oldumm

Kimseyi sevmek zorunda değilsin
Kimsede seni sevmek zorunda değil
Saygı duy yeter..

Boşver hiç sallama bile.

erkek arkadaşın sana destek olacagını söylediyse sorun yok ilerde ne olur bilinmez ama... seni tanıyınca fikirleri degişir belki ..hem ne oluyor böle aralarındaki kouşmaları gelip anlatmak gerçi bi yandanda iyi olmuş ögrenmen ama öyle herşeyde söylenmez ..allah hakkında hayırlısını versin canım ..

bide şu varki evdeki erkek çocuğun pc sini kimse kolay kolay karıştırmaya cesaret edemez, erkek arkadaşın kendi göstermiş olmasın fotoları
belkide abla kardeş, öylesine geyik yapmışlardır, çok üstünde durma, burda benim dikkatimi çeken erkek arkadaşın ablasıyla yaptığı geğiyi gelip sana anlatması, hiç üzüleceğini düşünmemiş mi

evet kesınlikle katılıyorum ve ekliyorum..her zaman söylerim bir erkek eşi ve ailesi arasındaki dengeyi kurmayı bilmeli diye..ve gördügüm kadarıyla bu arkadas bu dengeyı kuramamıs..resmen ablasını kız arkadasına ispiyonlamış..dahası yarın bir gün bu kız birşey yaptıgında onuda ablasına ispiyonlar..erkek arkadası kızın üzelecegini bile bile neden gelip böyle birşey söylesin..sadece bir neden olabilir kanımca...kızaa bu şekilde giyinmemesini söyleyemiyor..ablasını eşini dostunu bahane ediyor gibi geldi bana..olması gereken görümce adayının agzının payını verıp kıza bu konudan kesınlıkle bahsetmemekti:nazar: bu da kanımca..CADIARZU

görümcenini sana dediklerini kim dedi..........
bir kere bu yanlış........resimlere bakarken eleştiride yapmış olabilirler.....bu lafları sana getirip diyen kişi daha suçlu bence.........
ayrıca görümcenlemi evlenecen sanki...yada o senle ki eleştirmiş....
olabilir o kapalı sen açık olabilirsin.
önemli olan sevdiginle mutlu olmam ve onun sana sahip çıkması yoksa o bunu dedi şu bunu dedilerle olmaz canım.......

bunları sana erkek arkadaşın mı söyledi cnm bu şekilde söylediler diye fisfisfis onun söylemesi ilk hata olmuş zaten neyseee.

eğer bunları duyduysa erkek arkadaşın kardeşlerine her insanında aynı olamayacağını söyleseymiş keşke. o kot giymiyor ruj sürmüyor diye bunları yapanlar anormal insanları mı yani ne var bunda:kızgın:

aynen katılıyorum........eger sevgilin yapmışsa ayıp etmiş.......
:mymeka:

daha ortada resmi olarak bişeyde yok..
hele bi kesinleşsin tavırları yine devam ederse o zaman,sende gerekeni yaparsın..
eger evlenmeyi düşünüyosan sana şunu söylüyeyim aile çok önemli,mutluluk yada mutsuzluk kaynagın olabilirler..

arkadaşım seni çok iyi anlıyorum çünkü ilerde bende acaba istenmeyen gelin olur muyum diye düşünüyorum.2,5 yıllık güzel bi ilişkim var.ne sevgilimin ailesi beni gördü ne de ben onları(fotoğraflar hariç).Fakat sevgilimden bu zamana kadar olumsuz bişey duymadım.Nedeni de bana söylememesi.Tek söylediği şey tanımadan bişey söyleme diye.eğer ailesi benim hakkımda olumsuz bişey söylediyse de onlara söyleyeceği şey de bana söylediği şeydir.''tanımadan karar verme''bence erkek arkadaşının böyle söylemesi gerekirdi gelip sana yetiştireceğine.ve bunun psikolojik açıdan seni olumsuz etkileyeceğini de düşünmeliydi.bak sende de bi yargı oluştu şimdiden.Erkek arkadaşının yaptığı çok yanlış.O dengeyi kuran birisi olmalı.Böyle herşeyi yetiştiren biri değil.Böyle söyle bakalım sana ne diyecek.

aslında cevap ortada erkek arkadaşı söylemiştir..başka kimseye ihtimal vermiyorum..

X