Giriş için insanın içini hoplatacak müzik arıyorummmm....

deryadenizz

NUMUNE ÜRÜNLERDN İSTİYORM
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2009
111
0
Bu benim ilk topikimmm inş oluştur...
Daha düğünüme çok var (85gün) ama beni şimdiden bi telaş bi heyecan sardı herşeyim eksiksiz ve kusursuz olsun istiyorum en son takılı kaldıgım konu iseeeee giriş müziğim şöyleeee biz içeriye girdiğimizde insanların içini kıpır kıpır edicek bi müzik istiyorum çalan müzikte söz olmasada olur bana yardımcı olun lutfennn.......
a.s.

DÜĞÜNÜME TAM 45 GUN KALDI BU TOPıKTEN SONRA KOSKOCA 40 GUN GECTı AMA BEN HALA ıSTEDıĞıM GıBı Bı MUZıKBULAMADIM ALLAH IM SEN BANA YARDIM ET :KK43:

Son düzenleme:
Aynı sıkıntıyı yaşıyorum canım. Benim düğüne 35 gün falan kaldı hala giriş müziği bulamadım. Ben duygulu bişey olsun istiyorum.

ben giriş için "belle" yi seçdim ilk dansda "özer atik -yok böyle bir şey " mükkemmel oldu herkes hyran kaldı ben dinle derim :) dans şarkısı inişli cıkışlı bir şarkı olduğu için insanlar sonuna kadar sıkılmadan hayranlıkla izlediler bence ona cok dikkat et tek düze giden çok slow şarkılar sıkıyor

josephine wall Andrea Guerra - La Finestra Di Fronte

bizimki buydu ,hala tüylerim diken diken olur duydukça

"re union-without you" çok yavaş bir şarkı değil :) çok değişik bir havası var.bilmem beğenir misin :) biraz hızlı mı kaçar dinle de sen karar ver :)))

1. düğünümde ayrı şehirde olduğumz için 2 düğün yaptık) dans şarkım ve giriş şarkım mithat körler ayrılmam istersen hiç yanından şarkısıydı 2. düğünümüzde giriş yabancydı hatırlamıyorum :) dans şarkımız seferad seni ne çok sevdiğimi şakısydı

michel fugain une bella historie şarkısını çok beğeniyorum bu aralar ıssız adamda çalıyo ya bayıldım gişte hoş olabilir tavsiye ederim canım opuyorumnanaktan

Bu benim ilk topikimmm inş oluştur...
Daha düğünüme çok var (85gün) ama beni şimdiden bi telaş bi heyecan sardı herşeyim eksiksiz ve kusursuz olsun istiyorum en son takılı kaldıgım konu iseeeee giriş müziğim şöyleeee biz içeriye girdiğimizde insanların içini kıpır kıpır edicek bi müzik istiyorum çalan müzikte söz olmasada olur bana yardımcı olun lutfennn.......
a.s.

İnsanların içini kıpır kıpır etmektense sizin için özel olan bir parçayı kullanabilirsin tatlım. Düğünü alem için değil kendin için yaşa. Bir arkadaşım Deep Purple çalmıştı düğününde, herkes elektro gitar seslerine şaşırmıştı ama çift çok şekerdi. Orjinal olun bence..sengözlerimebaksanab

benım düğünümde giriş muzıgını salon calmıştı ama dans müziğim marıah carey my all du yüzülklerimizin içinded e yazıyor cok seviyorum bu parçayı ama söz istemıyorsan son gunlerde dınlediğim en güzel keman sesi ısrarla tavsıye ederım en azından bı kere dınleyın bence kesinlikle müthişşşşş bi parça FARID FARJAH dan Robaabeh Jaan en azından bı kere dınle

hüseyin karadayı nın albümlerine bir bak diyorum giriş için içini hoplatacak müzikleri o albümler içerisinde bulabilirsin diye umuyorum

X