Kesesi geç görünen varmı lütfen cevap verin

kurulay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
13
0
45
ARKADAŞLAR SAT GÜNÜM 29,08,2009 27 SİNDE DOKTORA GİTTİM b-HCG SONUCU 92,56 ÇIKTI 29 UNDA DOKTORA GİTTİM b-HCG 178 ÇIKTI 31 İNDE DOKTORO GİTTİM b-HCG YAPMADI AMA ULTRASONDA GÖZÜKMEDİ YANİ 4 HAFTA 4 GÜNLÜK HAMİLEYİM ŞUAN BANA GÖRE AMA NEDEN GÖZÜKMEDİ BAŞINDAN BÖLE OLAY GEÇ MİŞ OLAN VARMI BU ARADA İLK HAMİLELİKTE 1 KIZIM VAR 11 YAŞINDA İKİNCİ VE ÜÇÜNÇÜ HAMİLELİĞİM BOŞ GEBELİK BUDA BOŞ OLACAK DİYE ÇOK ÜZÜLÜYORUM KENDİMDEN ÇOK KIZIM İSTİYOR LÜTFEN CEVAP VERİN ALLAH AŞKINA

hayırlı olsun canım,ama henüz erken,kan değerinin 1500'ün üstüne çıkması lazım,kesenin görünmesi için,5-6.haftalarda görürsünüz keseyi,endişe etmea.s.

canım bende hgc181 di.diger gün sonucla birlikte gittigimde baktı vajınal ultrasonla yok dedi
cok şaşırdım üzüldüm o gün.bhgc tekrarı kese yok dedi kestirip attı.diger gün tekrar gittim yine baktı bu sefer gördü şükür.ve karından bakıncada görüldü aa burdaymış saklanmış dedi uyuz:eek:klava: yani bigün bile önemli demekki bence bekle bikacgün sonra yeniden baktır zaten bhgc yükseliyosa sorun yoktur diye biliyorum.hayırlısı olsun

ya pardon testi yaptırdıktan 1 hafta sonra gel demişti galiba yanlış olmasın.

canım hiiç endişelenme bakiyim.Daha erken görunmemesi cok normal.Benimde 6.haftanın sonunda anca görundu.Heleki değerin henuz dusuk,eminim 1 haftaya kadar görunecektir.ıçin ferah olsun.Ben neler cektim,bana 4 haftada görunmesi lazım demişlerdi,bos gebelik diye dolandım durdum ortalıkta.merak etme,göreceksin keseyi tatlımm..

ArkadaŞlar doktor gÖrÜnmesı gerekırdı dedı ama geÇ dÖllenmede olmuŞ olabılır dedı asıl endıŞem daha Önce 2 defa boŞ gebelık geÇırmem Çok korkuyorum cuma gÜnÜne daha Çok var nasıl gececek saatler

sanım merhaba halamın 2 hamileliğindede 8 haftaya kadar kese görünmemiş endişe etme

X