Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kızlar popoda sivilce ?

1. Konu Sahibi : EU2 #1
    EU2 Guest

kızlar popoda sivilce ?

ya kızlar herkez yuzdeki sivilcelerden sorunlu bende popomdaki :kedi:
    ya yıllardır popomda sivilceler var ve eczaneden aldıgım bir iki krem denemiştim hiç faydasını gormedim CADIARZU
    varmı poposunda sivilce olup bu durumdan kurtulmak isteyen ...
    ve neden olur hiç bir fikrim yok :kedi:
    varsa cozum ve oneriler bekliyorum opuyorumnanaktan

2. Konu Sahibi : EU2 #2
    EU2 Guest
    yokmu kızlar bide bana el atıverinde kurtulam yhaf CADIARZU

3. Konu Sahibi : EU2 #3
    Giriş tarihi
    Jul 2008
    ilginç bi olay :D bende de tek tük çıkar arada ama.. kese yap devamlı faydası olabilir..

4. Konu Sahibi : EU2 #4
    EU2 Guest
    Alıntı erinona kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ilginç bi olay :D bende de tek tük çıkar arada ama.. kese yap devamlı faydası olabilir..
    kese ile gecermi acep canım ya deniyim bakalım ...
    evet ya zavallı popişim benim neler cekio bu sivilcelerden :çok üzgünüm:

5. Konu Sahibi : EU2 #5
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    Anaaamm bende bÖle bı baŞlık aÇacaktım gralıÇamm ewet yaaa nedır bu popomun ÇektıĞı bıde ızlerı kalıo yaaa doktora gıtÇem ben bu ara bende denedım bakalım keseyı ınŞallah etkılı olur ama berbat bı gÖrÜntÜ yaaaa valaa bakasım gelmıo popomaa mılletınkı kaymak gıbı benımkı hem Çatlak hemde sıvılcelı ÜhÜÜÜÜhÜÜÜÜ
    :(:(:(:(

6. Konu Sahibi : EU2 #6
    EU2 Guest
    Alıntı fenomen kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Anaaamm bende bÖle bİ baŞlık aÇacaktım gralıÇamm ewet yaaa nedİr bu popomun ÇektİĞİ bİde İzlerİ kalıo yaaa doktora gİtÇem ben bu ara bende denedİm bakalım keseyİ İnŞallah etkİlİ olur ama berbat bİ gÖrÜntÜ yaaaa valaa bakasım gelmİo popomaa mİlletİnkİ kaymak gİbİ benİmkİ hem Çatlak hemde sİvİlcelİ ÜhÜÜÜÜhÜÜÜÜ
    :(:(:(:(
    aynen tatlım ya zavallı popişlerimiz :çok üzgünüm:

bu arada gaymak olmak issdiok bisde yardım edin kıslar delikafadulden

7. Konu Sahibi : EU2 #7
    Giriş tarihi
    Apr 2009
    peeling yapabilirsiniz. banyoda keseleyebilirsiniz

8. Konu Sahibi : EU2 #8
    kızlar artık bende sizinle bilgilerimi paylaşabilirim şimdi bende bu durumdan çok şikayetçiydim aktara gittim 4-5 tane cide iyi gelen ağlar aldım bunlar papatya yağı susam yağı portakal yağı biberiye yağı he birde yosun yağı aldım şimdi her banyodan sonra düzenli uygulamak gerekiyor kabak lifi aktarlarda oluyo zaten birde yosun sabunuyla poponuza masaj yaparak uygulayın sonrada aldığınız yağları karıştırıp sürün şimdi ben bunu denedm ama 2-3 kere falan kendimi streçleyp uzun süre duramadığım için aşka çözümler aradım ama yne arkadaşlardan edindiğim bilgiyi uyguladım kabah lifi ve yosun sabununu zaten hep uyguluyorum her banyoda uyguluyosunuz çıktığınız zamanda sirkeyi pamuğa sürüp sivilceli kısımlarınıza sürüyosunuz ben bunuda 2 kere uyguladım gerçekten işe yarıyo ama kabak lifi mutlaka bulunsun evinizde bence sizde faydasını görüceksiniz :))

9. Konu Sahibi : EU2 #9
    kızlar artık bende sizinle bilgilerimi paylaşabilirim şimdi bende bu durumdan çok şikayetçiydim aktara gittim 4-5 tane cide iyi gelen ağlar aldım bunlar papatya yağı susam yağı portakal yağı biberiye yağı he birde yosun yağı aldım şimdi her banyodan sonra düzenli uygulamak gerekiyor kabak lifi aktarlarda oluyo zaten birde yosun sabunuyla poponuza masaj yaparak uygulayın sonrada aldığınız yağları karıştırıp sürün şimdi ben bunu denedm ama 2-3 kere falan kendimi streçleyp uzun süre duramadığım için aşka çözümler aradım ama yne arkadaşlardan edindiğim bilgiyi uyguladım kabah lifi ve yosun sabununu zaten hep uyguluyorum her banyoda uyguluyosunuz çıktığınız zamanda sirkeyi pamuğa sürüp sivilceli kısımlarınıza sürüyosunuz ben bunuda 2 kere uyguladım gerçekten işe yarıyo ama kabak lifi mutlaka bulunsun evinizde bence sizde faydasını görüceksiniz :)):lepi::lepi:

10. Konu Sahibi : EU2 #10
    kesenin üstüne tuz koyup popişinizi keseleyin bebek popişi gibi oluyo inanın bana bendede vardı şimdi pürüzsüz :icecream: ardındanda krem sürün :smiley-cool:

Sayfa: 1/3 123 SonSon