Sınav Yeri Adreslerini Bulmada Yaşadığımız Her Türlü Sorun yada Çözümleri...

terlik

İYİLİK MELEĞİ
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
2.802
15
Arkadaşlar Sınavlara Girerken hepimiz için en önemli problem sınava gireceğimiz okulun adresini bulmaktır.
Bulunduğumuz adresten çok uzak okullarda sınava girebiliyoruz ve bu adresleri bulmada ulaşım problemleri yaşıyoruz. Bu topikte bulamadığımız adresleri paylaşabileceğimiz bir topik oluşturmak istedim. Okulların linklerini yada bulamadığımız okulu burada yazarsak bilen arkadaşlardan yada bulunan haritalarla birbirimize bu konuda da KK olarak destek olacağımızı düşünüyorum...
Hepinize başarılar...

Aşağıdaki linkten okulları bulmanız mümkün :

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı

benım ıkı saatlık uzaklıkta okullara verıyorlar..

aksamdan google earth dan okula bakıyor eşim ..şurdan şurdan gıdıyoruz dıyor kend kendıne :))

sabah olur arabaya bınerız ,ben yumulurum ders notlarına,o benı gotürür nereye gittigimi bılmem :)

aslında uzak oldugu ıyı oluyor..cunku o sırada ders claısıyourum en azından bır soru bır sorudur dıye..
yakın olsa sınav saatıne yakın bır zamanda kalkar notlara goz atmazdım bıle..

benım ıkı saatlık uzaklıkta okullara verıyorlar..

aksamdan google earth dan okula bakıyor eşim ..şurdan şurdan gıdıyoruz dıyor kend kendıne :))

sabah olur arabaya bınerız ,ben yumulurum ders notlarına,o benı gotürür nereye gittigimi bılmem :)

aslında uzak oldugu ıyı oluyor..cunku o sırada ders claısıyourum en azından bır soru bır sorudur dıye..
yakın olsa sınav saatıne yakın bır zamanda kalkar notlara goz atmazdım bıle..

Aynen bende öyle o esnada kitaplarımı okuyorum ...
Zaman zamanda kendim gitmek zorunda kaldım bir yandan yağmurlu hava bir yandan adres ara o kadar zorki onuda biliyorum o yüzden bu topiği açtım. Heleki okula açıyorsunuz bilgi edinmek için telefona bakandan binbir azar işitiyorsunuz bu da cabası...
Bazı okulların çok güzel güzergah tanıtan haritaları var bazı okulların yokkk... bende konuştuğum kişiye öncelikle internet adreslerine adres gösteren harita eklerlerse o kadar yorulmayacaklarını belirtiyorum. Hiç unutmam Yeşilköy 'de bir okulu aramıştım netten ve harita koymamışlar ücra köşede bir okulda vardı gireceklerim arasında onun internet sitesinde adresi o kadar güzel detaylandırmışlarki haritaylada çok rahat bulmuştum. Yeşilköydeki okulun müdürüymüş görüştüğüm okullarının harita eksiğini dile getirdim müdür beyde 2 güne kadar haritayı eklettireceğim dedi hakikatten ertesi gün baktığımda çok güzel bir şekilde eklemişlerdi... Böyle duyarlı idarecileri de kutlar , tümünü bu şekilde duyarlı olmaya davet ederim ... a.s.

Son düzenleme:
X