Gece plag hakknda bilgisi olanlar paylarmsnz

D

dipblue

Ziyaretçi
dr gece dişlerimi sıktıgımı söyledi ve gece plagı kullanmamı önerdi bilgisi olanlar paylaşımda bulunursa sevinirimopuyorumnanaktan

5 ay boyunca taktım bende hiçbir işe yaramadı işkencesi ve iğrençliğiii benle kaldı..Geçen gündee çöpe sepetledim onu yazık paralaraakannehir

canım banada doktor demişti yaptırdım .ama hiç kullanamadım bi gece taktım acayıp geldi cıkardım.zaten yaptırdıktan sonrada gecti:))) üniversite hastanesinde yaptırmıştım 10tl ödemiştim fazlada bişey degil

canım banada doktor demişti yaptırdım .ama hiç kullanamadım bi gece taktım acayıp geldi cıkardım.zaten yaptırdıktan sonrada gecti:))) üniversite hastanesinde yaptırmıştım 10tl ödemiştim fazlada bişey degil

Ben 75 ytl yaptırmıştımakannehir

--------------------------------------------------------------------------------

merhaba yaz<larınıza teşekkürler 12 yıldır depresyon panik atak tedavisi görüyorum geçen yıl belkayması tedavisi gördüm bu yılda boyun fıtığı çıktı boyun kasları diş sıkmasından kaynaklanıyormuş hem fıtık tedavisi olacağım hemde gece plağı takacağım boyun ve sırt ağrım beni çok rahatsız ediyor inşallah rast gelir bilgilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim

X