ok acil yardm dis teli

papatyaesra

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
337
286
arkadaslar dislerime tel taktırmayı düsünüyorum. bugun tanıdıgımın tanıdıgı olan bir ortadonti uzmanına gittim fiyatı da haftaya konusuruz dedi ölcülerimi aldı haftaya randevu verdi, istanbul etilerde muayenehanesi :S
yakın zaman da tel taktıran arkadaslar fiyat hakkında fikir verebilirlerse cok sevinirim.
ayrıca 1.5 yıl sürer dedi ama ben 22 yasındayım ve dislerim de bayagı yamuk biraz kısa gibi geldi ama deneyimli arkadaslar lütfen yardım...

bende gitmiştim 2hafta önce görünmez diş teli için 1250 fiyat istedi taksitli fiyatı.. ben üst dişlerime taktırcam..

benm doktrm 3500 civarında yapıyr.dişlermde çok bozktu 2 senede düzeldi.teller çıktktn sonra iş bitmiyr zaten sabitliyici takıyrsn bi kaç senede.ama onlar içten takılıyr merakk etme:)

ben alt üst şeffaf teller için 3200 ödedim fakat kampanya var 1 hafta içinde taktırırsan demişlerdi.. kaydirigubbakcemile3 kampanyasız 4200 imiş..beşiktaş'ta özel bir diş hastanesi....senin gittiğin diş hekiminin muayenhanesi Etiler'de olduğuna göre; iyi bir fiyat çeker sanırım akannehir ama tanıdık olmasından dolayııı fazla uçuk bir fiyat vermez belki..istanbul'da semte göre acayip değişiyor gezip öğrendiğm kadarıyla...misal; 4 leventte gittiğim bir poliklinikte 5000 tl demişti .. bağdat caddesinde bir hekim muyenehanesinde çok daha abartılı bir ücret istedi ve hemen akabinde ben3200 e taktırdım yerimseniben
sağlıklı gülüşler zemuszemus

ayy tesekkür ederim canım bende etilerde oldugunu bugun gidince ögrendim :S haftaya ctesi randevum var bakalım ne diyecek..

arkadaslar dislerime tel taktırmayı düsünüyorum. bugun tanıdıgımın tanıdıgı olan bir ortadonti uzmanına gittim fiyatı da haftaya konusuruz dedi ölcülerimi aldı haftaya randevu verdi, istanbul etilerde muayenehanesi :S
yakın zaman da tel taktıran arkadaslar fiyat hakkında fikir verebilirlerse cok sevinirim.
ayrıca 1.5 yıl sürer dedi ama ben 22 yasındayım ve dislerim de bayagı yamuk biraz kısa gibi geldi ama deneyimli arkadaslar lütfen yardım...

bu 1,5 yıla bakma sen çnkü dişlerinin tedviye cvp vermesi önemli dediğin gibi kısa bi süre vermiş

X