fsh için saraçoğlunun gönderdiği bitki çayını kullanan var mı?

sena82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2008
26
0
41
mrb arkadaşlar
benim fsh sorunum var 2009 mart ayında öğrendim fsh 12.50
4 ay yumurta takibi yapıldı klomen ve menogon
geçen ay aşılama yapıldı sonuç alamadık
düzenli adet oluyorum, ilaç kullansamda kullanmasamda yumurta oluyor
saraçoğluyla görüştüm bitki çayı gönderdi
15 gün soğan suyu+14 gün bitki çayı+21 gün incir suyu
bu şekilde kullanıp fayda gören varmı
137 tl ödedim kutuya 14 bitki çayı koymuşlar şok oldum ( ben daha fazla bekliyordum )inş.faydası olur...

Canım hıÇ bır bılgım yok umarım emeklerın boŞa gıtmez ama Çok pahalıya almıŞsın.soĞan suyunu 3 ay ıÇtım ama faydası olmadı fsh nasıl anlaŞılıyo normal deĞerı yanı benımde 1.1 Çıktı nasıl sence.hoŞÇakal cnm

inş faydası olu canım ya
adetin 2.3.yada 4 günü hormon testinde
normal değerler sanırım 4-12 arası ama 8 den üstü normal kabul edilmiyor
adetlerin nasıl, sanırım ilaçlarla yükseltilebiliyo
ama yüksek olunca malesef düşürülemiyo

Adetlerım dÜzensız pko var bende 6 ydır tedavı gÖrÜyorum.bana bı ılaÇ tedavısı uygulanmadı dırekt ıĞne tedavısıne baŞladık.kullandıĞım gonalf fsh ıÇerıyo Şımdı yenı baŞladıĞım menegon ıse hem fsh hemde lh ıÇerıyo bakalım salı gÜnÜ kontrolde ne dıcek.ınŞallah bÜyÜmÜŞtÜr yumoŞlarım...

ben adetimin 2.günü hormon testi yaptırmıştım fsh 10.00 çıkmıştı ama doktorum çok yüksek değil doğal yolla gebe kalmanı engellemez dedi eğer 12 olsaydı o zaman tedavi görmen gerekirdi dedi.bunun tedavisi yokmu ki bitkiye yöneldin canım yalnız 14 tane bitki çayı için çok fazla ödeme yapmışsın ama inş faydasını görürsün.

Benim de fsh 9. doktorum biran evvel bebek yapın dedi. Ben de saraçoğlu nu denemeye başladım. demek istedigim hazır paketini almadım da soğanı uyguluyorum şu anda, pazartesi bitiyor. sonra hocanın sss bolumunde yazdığı üzere testeredişli aslanpençesi kürünü uygulayacağım ama nasıl bilmiyorum.
onu araştırırken rastladım size.
sena82 bence odemene fazla para diye bakma, cunku hoca ciddi anlamda calışıyor, diğerleri gibi değil bence.
emek var sonucunda.
sabredip hepsini dene ve sonra fsh olçtür, inşallah düşmüş çıkacak değerin. gör o zaman bizdeki mutluluğu:)
bende şu testeredişli aslanpençesi kürünün nasıl uygulandığını bir bulsam, ona devam edip ardından incir yapıcam.
sonra da yeniden test, bakalım ne olacak?
bu arada sana bitki çayını nasıl kullanmanı söyledi ve ne bitkisiymiş o, yazar mısın ?
Allahtan şifa isteyelim

Benim de fsh 9. doktorum biran evvel bebek yapın dedi. Ben de saraçoğlu nu denemeye başladım. demek istedigim hazır paketini almadım da soğanı uyguluyorum şu anda, pazartesi bitiyor. sonra hocanın sss bolumunde yazdığı üzere testeredişli aslanpençesi kürünü uygulayacağım ama nasıl bilmiyorum.
onu araştırırken rastladım size.
sena82 bence odemene fazla para diye bakma, cunku hoca ciddi anlamda calışıyor, diğerleri gibi değil bence.
emek var sonucunda.
sabredip hepsini dene ve sonra fsh olçtür, inşallah düşmüş çıkacak değerin. gör o zaman bizdeki mutluluğu:)
bende şu testeredişli aslanpençesi kürünün nasıl uygulandığını bir bulsam, ona devam edip ardından incir yapıcam.
sonra da yeniden test, bakalım ne olacak?
bu arada sana bitki çayını nasıl kullanmanı söyledi ve ne bitkisiymiş o, yazar mısın ?
Allahtan şifa isteyelim

canım geçmiş olsun
ben 2009 mart ayından bu yana yaklaşık 4-5 kez ölçtürdüm 22-15,8 - 10,8 -en son 12,5 , hep bu civarda
ayrıca;
özel hastanede ölçtürdüm ilk 22 çıkmıştı şok oldum 2.ay tekrar ölçtürelim dedi doktor tamam dedik 2.ay kan verdim yarım saat veya 45 dk içinde doğumevine gittim orayada kan verdim özelde fsh 15,8 doğumevinde 10.8 çıktı,ayrıca prolaktin özelde 33 doğumevinde 10 çıktı ,son ölçülende tıp fakültesinde yapıldı.

bana gönderdiği aslan pençesi kesinlikle değil bildiğimiz civanperçemi ama içinde başka bitkilerde varsa bilemem
yemeklerden 2 saat sonra içmemi söyledi
bitki bitince 21 gün incir içeceğim inş.faydasını görürüz.

cok tesekkur ederim, insallah dusurecegiz bu fsh ı ve nasip olursa sağlıklı hayırlı bebeklerimizi kucağımıza alacağız.
ben bir defa ozelde olçtürdüm 9 çıktı, gelecek ay tekrar ölçtüreyim o zaman, senin yazdıklarından şüphelendim çünkü.
bir de ölçtürtmedim ama benm ara kanamam oluyor, sanırım progesteronum da düşük. o adetin 21. gunu yapılıyormuş.
gerçi stres çok etkiliyor hormon tahlili sonuçlarını diyorlar.
biz iki aydır da korunmuyoruz eşimle, henüz hamile kalamadım.bi kaç dr ile grştüm engel değil ama zorlaştırabilir demişlerdi.
yine de çok üzülüyorum, ya hiçbir zaman çocuk sahibi olamazsam diye?
hocadan sipariş ettiğin çay için sitesindeki numarayı mı aradın?
bilgi verebilir misin canım?

inş canım bizde en kısa zamanda bebeklerimize kavuşuruz.
benimde 9 ay önce doktor hatası yüzünden düşük oldu, 7 aydır da fsh ile uğraşıyorum
bende ya olmazsa diye çok korkuyorum,çok stres yapıyorum.
doğru dürüst doktorda bulamadım,konyada gitmediğim doktor kalmadı , hiçbirinden memnun kalmadım
yarın fsh ölçtüreceğim sonucu bildiririm

telefon biraz zor düşüyor ama aramak istersen yardımcı olurum
ben ilk aradığımda telefona çıkan bayan 1 hafta sonraya telefonda randevu veriyoruz ama hoca şuan müsait dedi görüştürelim dedi görüştük ,ben görüştüğümde aşılama yapılmıştı sonucu bekliyordum,kendisine söyledim aşılama sonuçlanınca tekrar ara dedi,size ulaşmak zor oluyor dedim bana sitesindeki tel numaralarından farklı numara verdi o numaradan görüşüyorum istersen verebilirim

benimde 9 ay önce doktor hatası yüzünden düşük oldu, 7 aydır da fsh ile uğraşıyorum
doğru dürüst doktorda bulamadım,konyada gitmediğim doktor kalmadı , hiçbirinden memnun kalmadım

ben ilk aradığımda telefona çıkan bayan 1 hafta sonraya telefonda randevu veriyoruz ama hoca şuan müsait dedi görüştürelim dedi görüştük ,ben görüştüğümde aşılama yapılmıştı sonucu bekliyordum,kendisine söyledim aşılama sonuçlanınca tekrar ara dedi,size ulaşmak zor oluyor dedim bana sitesindeki tel numaralarından farklı numara verdi o numaradan görüşüyorum istersen verebilirim

Senacim cooook memnun olurum, Allah razi olsun derimkaydirigubbakcemile5
Ben surekli numaralari ariyorum ama ya acan olmuyor ya da hep mesgul.
hocaya bi acip halimi anlatmak istiyorum, acikcasi digerleri bana cok uckagitci geliyor.
Allahtan hayırlısını niyaz ediyorum.:CüvCüv:
Nasil alabilirim senden numarayi?

mrb canım bende konyadayım benimde prolaktin sorunum var sen hangi hastaneye ve doktora gidiyosun?

Ben de saracoglunun cayından ısmarladım, insallah cuma elimde olacak, gelişmeleri buradan paylaşalım olur mu, insallah hakkımızda hayırlısı ise bir de anne olacagımız haberini buradan paylaşırız:Saruboceq:

Kizlar selam yazdiklarinizi okudum hepimizin derdi ayni hayit tohumunu denedinizmi cok faydasi var benimde adet duzenim bozulmustu son 4 aydir ben myista migro tedavim olacakti maalesef ertelendi kist sebebiyle agustosta gelecektik adetim bozuldu hayit tohumu iciyorum sukur faydasini gordum adetim duzene girdi birde fsh hormonunu dusuruyor cokkkkkkk........faydasi oldugunu soyluyorlar benim yasim 38 fsh 8.6 cikti en son ALLAH NASIP EDERSE 7.MGRO TEDAVIME BASLICAM KASIMDA BIRDE HAFISE SULTAN MACUNU VAR ONUDA YIYORUM COK ACI AMA DEGER BEBGIMIZ ICIN INSEALLAHHH RABBIM EMEKLERIMIZI BOSA CEVIRMESIN AMINNNNN:emir_bebek:

bende saraçoğlu hocanın çayını içiyorum.inş. olumlu sonuç alıcaz.

Sema, sen kaç gundur uyguluyorsun?
Bana once soğan kurunu yap dedi, sana da dedi mi?
Vucudunda farklılık hissediyor musun?

Ben de başlayacağım da, paylaşırsan sevinirima.s.

Senacim cooook memnun olurum, Allah razi olsun derimkaydirigubbakcemile5
Ben surekli numaralari ariyorum ama ya acan olmuyor ya da hep mesgul.
hocaya bi acip halimi anlatmak istiyorum, acikcasi digerleri bana cok uckagitci geliyor.
Allahtan hayırlısını niyaz ediyorum.:CüvCüv:
Nasil alabilirim senden numarayi?

canım kusura bakma birkaç gündür giremedim hakkını helal et
numarayı burdan verebilirmiyiz
özel mesaj göndermeyi bilmiyorum da

mrb canım bende konyadayım benimde prolaktin sorunum var sen hangi hastaneye ve doktora gidiyosun?

mrb canım ilk olarak doğumevi sema soysala gittim geçen sene (sanırım gittiğim doktorların en iyisi oydu)
selçuklu güler altıntepe
vakıf -hüsnü alptekin
kızılay -yeksin karataş 'a gittim fsh yüksek çıktı 2.gittiğimde mustafa ulusoya gönderdi 2-3 kez ona gittim
eşimle araştırdık konyada en iyi ali acar'ın olduğunu söylediler 7 aydır ali acar'a gidiyorum
hiç memnun kalmadım
2 aydır doktoru bıraktım yılbaşına kadar olmazsa tüp bebek yaptıracağız ama kesinlikle konyada değil

SENA82 canım bende önce soğan yaptım.öyle dedi saraçoğlu.şimdide bitki kürü yapıyorum.henüz regl olmadım.ama illaki faydasını göreceğime inanıyorum ben.çünkü saraçoğlunun başarısı ortada.zamanla olack.sabırlı olmak gerekiyor diye düşünüyorum.herşeyin hayırlısını allah en kısa zamanda verir inş. hepimiz için canım.bütün dualarım bunun için

Sena ve Sema,
Simdi ben caya yarın baslamak istiyorum kısmetse,
siz nasıl hazırlıyorsunuz, tarif var ama emin olmak istedim.
1 bardak suyu kaynatıp bardağa alıyoruz, içine bize gonderilen suzme poşeti koyuyoruz, 6 dakika bekletip, poşeti çıkarıyoruz. ılıyınca içiyoruz. bu şekilde mi?
1)sıcakken içsek ne olur?
2) ılımaktan kasıt ne, mesela siz ne kadar bekletiyorsunuz?

şimdiden teşekkür ederim

X