eim, pc de beni aldatyor mu?

eflatunbebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2009
143
1
arkadaşlar merhaba ..uzun zamandır düşündüğüm şeyi sizinle paylaşmak istiyorum..çoğu arkadaşımızın başına gelen birşey üzerine eşlerimizin veya hayatımızdaki erkeklerin bilgisayar ortamında yaşadıkları diğer ilişkiler yada farklı bayanlarla yazışma yapmayan adam varmıdır tabiki kalmıştır ama yapanlardan çok daha azdır.bizler bunu aldatma olarak algılayıp hepimiz farklı tepkiler veriyoruzdur mutlaka ama erkekler bunu yaparken eşimi aldatıyorum ben şimdi bak falan demiyolar gibi geliyor bana sanki yüzyüze gelmiyorlar başka bir şey yaşamıyorlar diye sohbet ediyorum gibi düşünüyorlar sanki bu durumun bizde yarattığı düşünce ile onlarda olanı çok farklı gibi ne dersiniz bu konuyu yaşayan veya yaşadığını bilen yada bilmeyen tüğm arkadaşlar kendimize yardımcı olabailmek için bu yaptıklarının onlarda ne hissettirip ne düşündürdüğünü hangi duygu ve düşünce ile yaptıklarını çözmek zorundayız.eğlence olsun diye mi yapıyorlar bilmiyorum ama çoğunun verdiği cevapta eminim budur.bu dertle baş etmeliyiz ya yuvalar dağılacak yada bunu bilerek yaşamak zorunda kalmaya devam edeceğiz bilgilerinizi bekliyorum ..teşekkürler

msn'ine gizli dosyalarına gecmıs gırdıgı sıtelere bak,
atık dosyalara bak resımlere bak çözersın gıbı gelıyor.

onlara sormak lazım aynısını sevgilileri-esleri yapsa bu durumu hangi kategoriye koyarlar... buyuk ihtimalle kabullenemezler... aldatmak bile artık anlam degiştirdi eskiden reelde yapılıyordu simdi sanalda oluyor ama sonucta oluyor gormeselerde karsıdakilerini

arkadaşlar merhaba ..uzun zamandır düşündüğüm şeyi sizinle paylaşmak istiyorum..çoğu arkadaşımızın başına gelen birşey üzerine eşlerimizin veya hayatımızdaki erkeklerin bilgisayar ortamında yaşadıkları diğer ilişkiler yada farklı bayanlarla yazışma yapmayan adam varmıdır tabiki kalmıştır ama yapanlardan çok daha azdır.bizler bunu aldatma olarak algılayıp hepimiz farklı tepkiler veriyoruzdur mutlaka ama erkekler bunu yaparken eşimi aldatıyorum ben şimdi bak falan demiyolar gibi geliyor bana sanki yüzyüze gelmiyorlar başka bir şey yaşamıyorlar diye sohbet ediyorum gibi düşünüyorlar sanki bu durumun bizde yarattığı düşünce ile onlarda olanı çok farklı gibi ne dersiniz bu konuyu yaşayan veya yaşadığını bilen yada bilmeyen tüğm arkadaşlar kendimize yardımcı olabailmek için bu yaptıklarının onlarda ne hissettirip ne düşündürdüğünü hangi duygu ve düşünce ile yaptıklarını çözmek zorundayız.eğlence olsun diye mi yapıyorlar bilmiyorum ama çoğunun verdiği cevapta eminim budur.bu dertle baş etmeliyiz ya yuvalar dağılacak yada bunu bilerek yaşamak zorunda kalmaya devam edeceğiz bilgilerinizi bekliyorum ..teşekkürler

Eşiniz sizi aldatıyor mu bilemem..
Ama ihanet illa ki yatakta gerçekleşmez bana göre..:eek:lmaz:
Tanımadığı kadınlarla sohbet etmek de neymiş..
Bu erkekler ya bizi aptal sanıyorlar ya da biz öyle lanse ediyoruz kendimizi..akannehir

sohbet günlüklerini oku derim
ama bunu yapması bence aldatmaya öeyil göstermesıdır
adam bun aklından bile geçiyorsa suya çanmur bulaşmış demektir benm için.
ümüğünü sıkarım walla..

msn'ine gizli dosyalarına gecmıs gırdıgı sıtelere bak,
atık dosyalara bak resımlere bak çözersın gıbı gelıyor.
arkadaşlar ben böyle bir sorun yaşamıyorum yada şahit olmadım sadece merak ettiğim bir konu ve çok arkadaşımızın derdi olduğu için genel olarak paylaşmak istedim.başlığınıda ben olarak attım ki herkez kendini bulsun diye amaç aldattığını yada başkaları ile yazıştığını nasıl öğğrenirim değil ki onlar bunu yaparken ne düşünüyorlar neden yapıyorlar vb.nedenleri ortak fikirlerle bulup ihtiyacı olana çözüm üretmek

Eşiniz sizi aldatıyor mu bilemem..
Ama ihanet illa ki yatakta gerçekleşmez bana göre..:eek:lmaz:
Tanımadığı kadınlarla sohbet etmek de neymiş..
Bu erkekler ya bizi aptal sanıyorlar ya da biz öyle lanse ediyoruz kendimizi..akannehir
lalecim dediğin doğru seninle aynı şeyi düşünüyorum aldatmanın türleri hakkında eşim beni aldatmıyor..böyler bir durum yaşamadım yaşayanlar adına merak ettim ki yaşamayacağımızıda bilemeyiz hak verirsin ki bu konularda bizim düşüncemiz belli ben zaten erkeklerin ne düşünüpte bunu yaptıklarını merak ediyorum

msn gecmıslerını okuyabılırsınız..
ama suda varkı ben msn de bırı erkekle konusuyosam bu esımı aldatmam degıldır..
asla boyle bısıde soz konusu olamaz..

ne münasebet aldatmadır tabii ki :eek:lmaz:eek:nlar bunu masum olarak algılayabilirler ancak asla masumiyeti yoktur sanal nasılsa deyip ciddiye almıyorlar o yüzden belki bunu yaparken vicdanları bu kadar rahat ama bunun sanalı reeli olmaz. bu laubalilik eşine saygısızlık başka bişi deil yani:umursamaz:

msn gecmıslerını okuyabılırsınız..
ama suda varkı ben msn de bırı erkekle konusuyosam bu esımı aldatmam degıldır..
asla boyle bısıde soz konusu olamaz..
öncelikle geçmiş olsun kar anlatmak istediğim bu işte erkekle konuşuyosam aldatma olmaz hepsi diyosun beylerde mi böyle düşünüyor diyorum işte konuyu bu yönde açmaya çalıştım ama herkez aldattığını nasıl öğrenebilirizle ilgili bilgi veriyor..

arkadaşlar tekrarlamak istiyorum eşim beni aldatmıyor yada bilmiyorum herkez nasıl öğrenirizle ilgili bilgi paylaşıyor onu sormuyoruz benim tartışmak istediğim neden yapıyorlar başlkaları ile yazışıyorlar sizce sebepleri nelerdir eğlenmek olarak mı algılıyorlar biz bvöyle yaptıklarında aldatıldığımızı düşünüyoruz onlarda aldattıklarını mı düşünüyorlar yoksa aldatma öle olmaz diyip devam ediyorlar gibi geliyor bana ulaşmak istediğim bu aslında

Son düzenleme:
buna nasıl engel olucaksın ki...?
buna sebep olan bir hem cinsin... Senin gibi düşünen kadınlar olduğu gibi tam tersi düşünen kadınlarda var yani uzaklaştırmaya çalıştığın yine bir kadın... Ve adamın içinde varsa karşı tarafında potansiyeli varsa çoook zor buna engel olman... Baş edilmeyecek tek şey varsa o da kadındır...
Herşey erkekte biter...
Ve bazı insanlar sanırım yeni insanlarla (kadın-erkek ayrımı yapmaksızın)tanışıp konuşmayı sohbeti aldatma olarak görmüyor.. Gerçi bazen yatsalar bile ben aldatmadım diye bas bas bağırırlar..

belki aldatma diye başlamıyordur, tesadüfen bir karşılaşma sonucunda bir konuşma geçmiştir ama bunun sonunun nereye varacağını kimse garanti edemez; dünyanın bir ucundan kalkıp msnde tanıştığı insanın yanına gelen çok. kesinlikle doğru bulmuyorum.

alkisalkisalkis
buna nasıl engel olucaksın ki...?
buna sebep olan bir hem cinsin... Senin gibi düşünen kadınlar olduğu gibi tam tersi düşünen kadınlarda var yani uzaklaştırmaya çalıştığın yine bir kadın... Ve adamın içinde varsa karşı tarafında potansiyeli varsa çoook zor buna engel olman... Baş edilmeyecek tek şey varsa o da kadındır...
Herşey erkekte biter...
Ve bazı insanlar sanırım yeni insanlarla (kadın-erkek ayrımı yapmaksızın)tanışıp konuşmayı sohbeti aldatma olarak görmüyor.. Gerçi bazen yatsalar bile ben aldatmadım diye bas bas bağırırlar..

öncelikle geçmiş olsun kar anlatmak istediğim bu işte erkekle konuşuyosam aldatma olmaz hepsi diyosun beylerde mi böyle düşünüyor diyorum işte konuyu bu yönde açmaya çalıştım ama herkez aldattığını nasıl öğrenebilirizle ilgili bilgi veriyor..
teşekkur ederım..
aldatma olmaz kesınlıkle bana gore cunku sadece bı konusmadır bısı danısmısmdır..avukatlarla bızım sırket muhasebecılerı calısanları ıle msn de arada konusuyom erkeklerde var bayanda var bu cıkıpda aldatma sayılmaz..erkekler ne duusnur guzel soru en basıt ornek verım bu sıtenın sahıbıde bı erkek ve bazen soularım oluum zaman sag olsun msn de kendısıne dıle getırıyom..
kendısıyle konustugmu abımde bılır cunku bahsetmısdım bıkac kez gormusdude..
en basıt ornek budur esınıze yada sevgılınıze sudur budur dıyerek acıklamasını yaparak konusuld takdırde sorun cıkmaz bence..

teşekkur ederım..
aldatma olmaz kesınlıkle bana gore cunku sadece bı konusmadır bısı danısmısmdır..avukatlarla bızım sırket muhasebecılerı calısanları ıle msn de arada konusuyom erkeklerde var bayanda var bu cıkıpda aldatma sayılmaz..erkekler ne duusnur guzel soru en basıt ornek verım bu sıtenın sahıbıde bı erkek ve bazen soularım oluum zaman sag olsun msn de kendısıne dıle getırıyom..
kendısıyle konustugmu abımde bılır cunku bahsetmısdım bıkac kez gormusdude..
en basıt ornek budur esınıze yada sevgılınıze sudur budur dıyerek acıklamasını yaparak konusuld takdırde sorun cıkmaz bence..
canım şimdi baktım bekarsın ..aslında dediğin doğru ama emin ol evli olunca ve konu kocan olunca bütün duyu ve düşüncelerin farklı oluyor işte

canım şimdi baktım bekarsın ..aslında dediğin doğru ama emin ol evli olunca ve konu kocan olunca bütün duyu ve düşüncelerin farklı oluyor işte
eger evlenıceksem esımde benle aynı mantıkda olmalı ozaman eş secımı duzgun yapılmalı hayatta..
konu ınsanın esıde olsa cocuguda olsa cevabı aynı olmalıdır..
eger aynı degılse sorun vardır derım..

evet bunu ben de biliyorum.
erkekler msnde yaptıkları sanal seksi bile aldatma olarak görmüyorlar.
nedense her şey fiziksel geliyor onlara.

öncelikle msnden başlanıyor muhabbete,
sonra reele taşınıyor.
o noktada aldatıyorum diye düşünüyorlar.

7 senedir birlikte olduğum erkek arkadaşımdan son zamanlarda bende şüphelenmeye başlamıştım.. bilgisayara gereğinden çok zaman harcamaya başlamıştı, hayatımı birlikte geçireceğim bir insanı doğru seçtiğime inanıyordum. Birden fazla şekilde denemiştim onu hepsini atlattı ve en sonunda küçümseme trojan (uzaktan takip yazılımı) ile tanıştım bu program ile sevgilimin bilgisayarını gizlice takip ederek ne yaptığını, kimlerle yazıştığını.. kimlere kamera açıp görüştüğünü hangi siteleri ziyaret ettiğini hatta şifrelerine kadar temin ettim gördümki şifrelerinde bile bir kaç kişiyi idare ettiğini görebildim, verdiğim emeklere yazık oldu ama en azından hayatımda büyük bir anlam taşıyan evlilik gibi bir olayı böylesine bir kişi ile yapmadığım için şükrediyorum.. :)

X