evlilik ay dönümümüz için süpriz ;)

assu4

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2009
329
1
9ağustosta ılk ayımız bu gunu guzel ve esıme hıc unutulmaz kılmak ıstyrm ama bunu hedıye alıp vermek seklınde degılş öle bi süpriz yapmalıyımkı bu ayı hıc unutmamalı ve hayatı boyunca evlılık yıldönumumuzu unutmasın ıstyrm (arada kendimide düşünyrm :)

kızlar evet fıkırlerınızı paylaşın eşıme nasıl bı suprız hazırlım :sm_cool::1rolleyes:

ay anacım ne bilim hediyeyede olmaz diyon... giy gelinligini bekle bari ..hem aydönümüde ilk kez duydum valla ...nice aylara diyelim ..mutluluklar

ay dönümünüz kutlu olsun
bu hediye süpriz konuları beni çok aşıyor naniknanik

Allahim mutlulugunu daim etsin, bir omur boyu eylesin canim. :1hug:

Son düzenleme:
ay dönümünüz kutlu olsun,
eşinizin yapmayı çok isteyip gerçekleştiremediği bir hayali ya da isteği varsa onun için bişeyler yapabilirsiniz...

ben olsam odanın bir duvarını ilişkimizin başından beri çektiğimiz fotoğraflarla doldururdum.

nice aylara ne diyeyim o aylar yıllar öyle çabuk geçiyorki zamanla kutlamayı unutursa üzülme sakın ama...

Tövbe istifar....topige tikladigimda sanki regl ile ilgili bir sorunla karsilasacagimi sandim:1ninca:

Aydönümü!!!!!CADIARZU

Yok anam biz kutlamadik böyle seyleri...benneyaptımki

Nice aylara ve senelere insallah...

Yıldönümünü anladık daaa şimdi ay dönümü çıktı, yakında haftadönümü çıkarsa hiç şaşırmam.
Bazen derdim var bölümüne yazılan dertlere delikafadulden aha böyle oluyorum.
Yönetime bir öneri, "yıldönümleri, aydönümleri, haftadönümleri ve gündönümleri" için ayrı bir topik açınız lütfen.

canım kızma ama,erkekler böyle dönümleri çok sevmezler.şimdi siz her ay bunu mu kutlayacaksınız.eşin hoşuna gitmediğini belli edebilir ya da etmesede kendini kasar.niye böyle şeylere başvuruyosun ki.artık evli bi bayansız.bir ömür ay dönümü mü kutlanır.ben olsam ben de sıkılırım.bence böyle bişey yapmaktansa,her gününü güzel geçirmeye çalış.sevgiler

canım kızma ama,erkekler böyle dönümleri çok sevmezler.şimdi siz her ay bunu mu kutlayacaksınız.eşin hoşuna gitmediğini belli edebilir ya da etmesede kendini kasar.niye böyle şeylere başvuruyosun ki.artık evli bi bayansız.bir ömür ay dönümü mü kutlanır.ben olsam ben de sıkılırım.bence böyle bişey yapmaktansa,her gününü güzel geçirmeye çalış.sevgiler

yok cnm esımle 5yıldır beraberız ılk 48ayımızı hergun kutladık sımdıde 5sene sonra kavustuk dıyorum sadece ılk ay ve bundan sonra senelerı kutlayalım dıorum :icecream:

madem fıkrınz yok fıkrmı solım barı guzel bı yemek masası hazırlım dıyorum evımzdekı tum mumları yakım bıde slow bır muzık dans edelım buarada gek tabı yemegımızı yedıkten sonra gıdıp gelınlıgımı gıycem zemuszemus sonra yanan mumların ardından benı gorcek kocacıgım opuyorumnanaktan
nasıl ama bıseyler ekleyın dahada degısık guzel olsun hadııı akannehir

Canım ya bizden geçmiş artık..Yıldönümünü bile kutlamazken ay dönümü bize fazla gelir..

Anlayan bi eşin varsa, ne yapsan güzel olur,

Benimki gibi anlamayan bi eşin varsa ne yaparsan yap kötü olur..

kuzum işin gücün yokmu senin?

zaman sonra yıl dönümünü kutlayamaz olacaksın boşver ya bu küçük şeyleri....

X