Eeleriniz akamlar dar kar m?

Y

ysm.

Ziyaretçi
Evleneli 1,5 yıl oldu eşimin dışarı çıktığı toplasan 15 akşam etmez.Hiç izin vermiyorum arada bikaç olaylar oldu onları bahane ederek göndermiyodum.Şu sıralar dışarı çıkmak istiyo bi kaç akşam çıktı 1 saat sonra geldi geçen akşam 2 saat.dün akşam hayır dedim küstü.aslında hayır yarın akşam çıkarsın dedim yattı uyudu bende hiç konuşmadım sabah işe giderken öptü uyuyomuş gibi yaptım.sizin eşleriniz çıkar mı akşamları dışarı izin verir misiniz?benimki sabah 7.30 da işe gidiyo şimdi ramazan diye 7 de evde ama normalde kendi işi oluğu için 8 de anca geliyo bide dışarı çıkcak hiç yüzünü göremicezz. ohoooo

dışarı derken nereye?

Bensiz çıkmaz dışarı.opuyorumnanaktanGezmeye,tozmaya gitmez yani.opuyorumnanaktan
ış yemeği ise ,erkek erkeğe gidiliyorsa ve toplantı yaparsa elbette tek gider.O kadar da değil.kaydirigubbakcemile3
Bu kadar dert etmeyin,alışkanlık haline getirirse ve bu durumdan rahatsız iseniz açıkça konuşun ,güzellikle izah edin.Sonra inada bindirenilir diye düşündüm şimdi.:sm_confused:

tabi nereye gittiğini söylüyor.arkadaşları ile dernek var evimizin arka tarafında kahve gibi biyer oraya gidiyolar.ben pek istemiyorum dışarı çıkmasını

Canım biz 1,5 aylık evliyiz ve eşim tabiki dışarı çıkabilir. Benim eşim iş arkadaşlarıyla haftada bir kahveye gidiyor:) Çok da eğleniyor stres atıp geliyor eve. Çok abartmamak koşuluyla ben buna karışmıyorum. Evlenmemiz sosyal hayatımızın tamamen bitmesi anlamına gelmiyo bence. Bir de özellikle ben de arkadaşım filan varsa o zaman fırsat bu fırsat mutlaka çıkıyor:)) Ama akşamları dışarı çıkacaksa beni biyere mutlaka bırakıyor. Bence azcık özgür bırak. Yoksa daha da çok dışarı çıkıp gezip tozmak isteyecektir.

yok çıkmaz futbolda sevmez tam kafama göre

paran varsa arkadaşın var der çünkü o dönemleri yaşamış biri olrak

çoğu sahte dostlar olduğunu biliyor

:nazar:

gezip tozmakla işi yok o kahvede oturur işte.ama bende evde yalnız kalmak istemiyorum yalnız değilim aslında kayınpeder 2 kaynım ve 1 görümce var evde.Bilmem anlatabildim mi

eşimin arkadaşları evli ve hep birlikte buluşuyoruz ya evde yada dışarda ama hep birlikte yapıyoruz ne yapacaksak çok nadiren bilardo oynar 1 kaç saat aynı arkadaşları ile

Çıkmıyor .

Biz olmadan keyif almadığını söylüyor:lepi:

canıma com com..:asigim:beraber çıkar;beraber keşfederiz her yeri.

Lakin ben asla kısıtlamam ve buna hakkım olduğunu da düşünmüyorum açıkcası.

Eşlerin birbirlerine free alanlar sunması;sıkboğaz etmemeleri gerekiyor..

Herşeyin ortası makbul..Önceden benim teşvik etmemle de olsa çıkar arkadaşlarla basketini satrancını oynar ; sosyal aktivitelerine devam ederdi yanlız bebeğimiz

olduktan sonra -zaten kısıtlı olan vaktini- bu şekilde değil de onunla vakit geçirerek değerlendirmekten son derece mutlu olduğunu ifade ediyor.

Bence problem yok istediği zaman istediği ;bilgim dahilinde;çıkıp arkadaşları ile takılabilir (ki yapmıyor işte:) bu durumdan da memnunum yani.

Son düzenleme:

Ohhh rahat ol canımm inegölse cıkar kahvede bahcede oturur o :)
Gerçi sen zaten yanlız kalmamak ıcın gıtmesını ıstemıyosun..

Idare et canım bıraz cıksın dolaşsınn bişeycik olmaz=))
O cıktıgı zaman sende kendı tanıdıklarına gıt vakıt gecırmıs olursunn hemde sıkılmazsın evde =)

bencede abartmamak koşulu ile haftada 2-3 kez çıkabilir. Onunda ihtiyacı var arkadaşlarıyla vakit geçirmeye. Biz bayanlar bile arkadaşlarımızla oturup çene çalmayı seviyoruz ve arada yapmak çok hoşumuza gitmiyomu? Bence kararlaştırın haftanın birkaç günü git,gecikme ama diğer günleri benimle ol,beraber çıkıp gezelim,beni çok yalnız bırakma falan diyerek bi orta yolu bulun. Biz öyle yaptık

göndersemde cıkmaz öyle cok seviyor evde oturmayı ben o kadar sevmem
haftada bir macı var sadece

benimkide pek gitmez öyle iki buçuk yılda 5 kezdir arkadaşlarıyla akşam görüşsün.

bencede abartmamak koşulu ile haftada 2-3 kez çıkabilir. Onunda ihtiyacı var arkadaşlarıyla vakit geçirmeye. Biz bayanlar bile arkadaşlarımızla oturup çene çalmayı seviyoruz ve arada yapmak çok hoşumuza gitmiyomu? Bence kararlaştırın haftanın birkaç günü git,gecikme ama diğer günleri benimle ol,beraber çıkıp gezelim,beni çok yalnız bırakma falan diyerek bi orta yolu bulun. Biz öyle yaptık

evet böyle oturup konuşmak lazım haftada 2-3 bencede iyi.ama canım acayip sıkılıyor ya anlatamam.yok sa çıksın nereye gittiğini ve kimlerle olduğunu söyledikten sonra sorun yok.

ben evde oturcam o dışarı çıkacak..yokkkkkkk öyle 3 liraya 5 köfte..çıkacaksak beraber..

kocam benden izin almaz...ben de ondan...
ne izni..çocuğum mu o benim izin alacak...
ne ilginç iş...

gezip tozmakla işi yok o kahvede oturur işte.ama bende evde yalnız kalmak istemiyorum yalnız değilim aslında kayınpeder 2 kaynım ve 1 görümce var evde.Bilmem anlatabildim mi

evde başbaşa olsanız hem de yeni evlisiniz kaydirigubbakcemile3
kapı dışarı çıkarmıydı bak o zaman
:jeyyar:

X