antalya akar radyoloji de rahim filmi çektiren varmı

yasmin_07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2009
1.883
5
arkadaşlar antalyada akar radyolojide tümay hanıma rahim filmi çektiren varmı.benim doktorum orayı tavsiye etti ama nasıl biryer ve fiyatlar nasıl bilgisi olan varsa paylaşırsa sevnirim.yada antalyada nerelerde rahim filmi çektirdiniz.

evet uzun süren araştırmalarım,korku ve ızdıraplarım sonucu dün bi cesaret gidip antalya akar radyoloji de tümay hanım ve yardımcısının özverili çalışması sonucu filmimi çektirdim.o kadar sıkıntı stress boşaymış.önemli olan doktorunuz.tümay hanım inanılmaz derecede kibar ve itinalıydı.işlemi an ve an anlatarak gerçekleştirdi.çektiğiniz adet sancısı filmin 10 katı inanın.5 dakika içinde oldu bitti.normal hayatıma devam ettim.hiç bir acı ve sorun yaşamadım.fiyatı 170 tl.tabibler birliği tarifesine uygun.tümay hanım olmasaydı işim zor olabilirdi ama inanın hiç korkmayın ve biran önce gidin.aklınız rahatlasın.biliyorsunuz ki uygulama sonucu hamilelik şansı artıyor.teşekkürler tümay akar.

ben de 2009 da Tümay hn.da cektırmıştım fılmı,yaptığım o kadar stres boşunaymış..Allah'ın ıznı ve ekıbın guven veren sıcaklıgı ıle herşey rahattı..

Yakın zamanda burada hsg çektiren var mı bu hafta gidicem ben de karar veremedim anestezili mi yoksa anestezisiz mi olsun diye pek korkmuyorum açıkçası ama bazen o an ki heyecanla spazm oluşup kapalı çıkabiliyomuş tüpler napsam bilemedim :)

Yakın zamanda burada hsg çektiren var mı bu hafta gidicem ben de karar veremedim anestezili mi yoksa anestezisiz mi olsun diye pek korkmuyorum açıkçası ama bazen o an ki heyecanla spazm oluşup kapalı çıkabiliyomuş tüpler napsam bilemedim :)

merhaba
Antalya'da mı çektirdiniz rahim filmini acaba ? benimde çektirmem gerekiyor ama nereye çektirmeliyim bilmiyorum .. yardımcı olursanız sevinirim

merhaba
Antalya'da mı çektirdiniz rahim filmini acaba ? benimde çektirmem gerekiyor ama nereye çektirmeliyim bilmiyorum .. yardımcı olursanız sevinirim
evet çektirdim akar radyolojide çektirdim (ben anestezili çektirdim o yüzden acı hakkında bir yorumum yok ama iyiki anestezili olmuş çünkü benim düşükten sonra yapışma olmuş doktor hanım iki kere ilaç verdim anestezisiz olsaydı dayanamazdınız dedi ) doktor hanım da sekreteri de gayet cana yakın ve kibar insanlar

evet çektirdim akar radyolojide çektirdim (ben anestezili çektirdim o yüzden acı hakkında bir yorumum yok ama iyiki anestezili olmuş çünkü benim düşükten sonra yapışma olmuş doktor hanım iki kere ilaç verdim anestezisiz olsaydı dayanamazdınız dedi ) doktor hanım da sekreteri de gayet cana yakın ve kibar insanlar
yarın gidecem bende.. umarım sorun yaşamam.. stres yaptım baya :KK43:

X