kürtajdan 2 hafta sonra hamilelik olusurmu

izmirhayal

Guru
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2008
1.834
24
39
kızlar boş gebelik nedeniyle kürtaj oldun 2 hafta ilişki yasaktı yasak biitti fakat benim koca rahata alışmış korunmayı unutmus :sinifsinif: doktor 3 ay korunursanız daha iyi olur demişti şimdi hamile kalırmıyım kalırsam nolur kalan varmı böle hiç hadi yorumları bekliyorum

canım kürtaj sonrası gebelik önerilmemesinin sebebi rahmin kendini toparlaması için ...aynı zamanda enfeksiyon oluşmaması için...arkadaşım kürtajdan sonra hemen hamile kalmıştı ama o da maalesef düşükle sonuçlandı...doktoru rahim yenilenmesi olmadığı için düştüğünü söylemişti...hayırlısı olsun canım yinede bu işler belli olmuyor

yok canım aslında korunmanız gerekirdi ama korunmadıysanız da umarım hamile kalmazsın.

hamile kalabilirsin tabii.. cunku kurtaj gunu adet gunu olarak kabul edilir. 15. gun de sakattır bilirsin.. ne yazıkki ben de 2 hafta once kurtaj olmak zorunda kalmıstım bana da 2 adet atlat oyle kalabılırsın demişti aynı ay da hamile kalıp saglıklı gebelik gecırenler oluyor ama en dogrusu 2 ay rahim toparlanmasını beklemek demişti. umarım hayırlısıysa hamile kalmışsındır degilse birsey olamamıstır..

merhaba kizlar 1 aralik 2009da kurtaj oldum ve hala adet olmadim korunmasiz iliskide bulunuyoruz belimde karsiklarimda ve karnimda agrilar var birde bunalti basladi acele cvp neolur tsk

bende 6 aralıkta kürtaj oldum ve korunmuyorum 7 haftalık bebeğim karnımda ölmüştü malesef:KK43:(daha adet görmedim kasıklarımda ağrı benimde var dün test yaptım tek çizgiydi sende yap için rahatlasın cnm

cvp verdigin icin tsk ederim bende yarin doktaora gidecem randevu aldim cevabini sana soylerim ins allah gonlumuze gore verir

arkadaşlar merhaba yeni üye oldum.benim adetim gecikti kan testi yaptırdım 2 haftalık hamileymişim yanılma olmaz değil mi??

X