Yastık, visko mu kaztüyü mü, boyun ağrısından kurtaracak

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
arkadaşlar yastıklarımdan bıktım, yün olmadı kaç defa değiştirdim, elyaf olmadı, silikon türevleri olmadı, hatta ortapedik silikonlu aldım, kabuslar gördüm, nasıl iş anlamadım
ama visko ve kaztüyü hiç denemedim, visko yada kaztüyü kullananların fikrini almak istiyorum, özellikle viskolar boyun ağrıtmaz rahat diye reklamı yapılıyor doğru mu ne diyosunuz, bu defa almadan size bi danışayım dedim
:gitme:

ay keşke başlığa lütfen yardım, çok acil yardımınıza ihtiyacım var, lütfen bi bakın çok kötüyüm yazsaydım:umursamaz:

canım benim de aynı senin gibi problemlerim vardı.hiçbir yastık fayda etmedi.bende viskoyu denedim hemen alışamadın ama bir müddet sonra boyun ağrım kalmadı.sabahları rahat uyandım.
o kadar memnun kaldımki seyahat yastığı bile aldım viskonun.
şimdi de yatağını almak istiyorum ama çok pahalı.

canım benim de aynı senin gibi problemlerim vardı.hiçbir yastık fayda etmedi.bende viskoyu denedim hemen alışamadın ama bir müddet sonra boyun ağrım kalmadı.sabahları rahat uyandım.
o kadar memnun kaldımki seyahat yastığı bile aldım viskonun.
şimdi de yatağını almak istiyorum ama çok pahalı.

saol cevabın için canım ya, viskolar pahalı evet o yüzden önce KK ya sorayım dedim, yastığı bile pahalı, kaztüyü de aynı şekilde pahalı

kollarımda sinir sıkışması oldugu için(boyundan kaynaklı) bana da visko önermişlerdi gittim yataşdan aldım 70 tl gibi rakama aldım.ama o iyi gelmedi fizik tedavi uzmanına gittiğimde sordum medikalcilerden alın dedi 120 dolara medikalden aldım ve şuan çoook memnunum alışması zor oluyo ama artık anneme bile giderken yanımda yastıgımıda götürüyorum.

valla pahalıymış ama boyun ağrısından kurtulcaksam değer tabiia.s

Peki arkadaşlar visco yastığınızın markasını paylaşır mısınız? Marka modeli nedir? internetten sipariş vermeyi düşünüyorum o yüzden soruyorum, paylaşırsanız sevinirima.s.

ben bellona aldım 50 tl idi 5-6 ay önce..çok memnunum visco yastık..bu medikalcilerdekiler çok pahalıymış gerçekten...ben memnunum şimdi normal yastıkta yatamıyorum..benim yastık boyun destekli...ilk önce yatamadım ama çok para verdim deyip inatla kullandım..eşime rezil olmamak için...öve öve bitiremeyip aldırttığım için..mecburen yattım..-tatlicadiarzu-şimdi çok iii

işbir yatak markası canım.

ben bellona aldım 50 tl idi 5-6 ay önce..çok memnunum visco yastık..bu medikalcilerdekiler çok pahalıymış gerçekten...ben memnunum şimdi normal yastıkta yatamıyorum..benim yastık boyun destekli...ilk önce yatamadım ama çok para verdim deyip inatla kullandım..eşime rezil olmamak için...öve öve bitiremeyip aldırttığım için..mecburen yattım..-tatlicadiarzu-şimdi çok iii

teşekkürler kızlara.s.

visco love kullan varmı arkadaşlar, internette en rahat sipariş verilcek bu marka var

ben de de boyun fıtığı çıktı.
medikalden mi yoksa istikbal mi yoksa bellona mı nerden alsam karar veremiyorum.

X