Sorunu olmayipda cocouk sahibi olamayanlar

bebis_asuman

ஐCεήήεT_KôκµLµ&#108
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2009
1.656
0
43
selam kizlar ben bu soruyu aslinda yakinim icin sordum aranizda doktor kontrolinden gecipde hic bir sorun bulunamayip hep negativ sonuc alanlar varmi????

beniö görümcem var canım ikisindede hiç bi problem yok ama maalesef denemeler hep negatif

beniö görümcem var canım ikisindede hiç bi problem yok ama maalesef denemeler hep negatif[/QUOTE

ben anlamiyorum ya sorun yok ve bebisleri olmyuor,tamam bu rabbimin bilecegi birsey ama genede nasil olur böyle bir sey??? benim ve esimin sorunu var ona göre tedavi uygulaniyor ama böyle olunca hic birsey yapilamyor.... ALLAHIM sen büyüksün....

walla canım bizim sorunumuz yok ama ben yine o hormon iğnelerini oldum aşılamam yapıldı bekliyorum ama Allah biliyor ya yine umudum yok

ben varım hiç bir neden bulunamadı 2 aşılama 1 tüp nagatifim var sebep bulunamayınca çok üzülüyo insan elin kolun bağlanıyo neyapalım herşey allahtan şimdi doktor kromozom analizi istedi

walla canım bizim sorunumuz yok ama ben yine o hormon iğnelerini oldum aşılamam yapıldı bekliyorum ama Allah biliyor ya yine umudum yok

canim benim öyle düsünme ilk önce hersey senden kaynaklaniyor , senin moralini yüksek tutman cok önemli..

ben varım hiç bir neden bulunamadı 2 aşılama 1 tüp nagatifim var sebep bulunamayınca çok üzülüyo insan elin kolun bağlanıyo neyapalım herşey allahtan şimdi doktor kromozom analizi istedi

canim cok üzüldüm bende bi asilama bi tüp bebek yaptirdim ikiside negativ insallah subat ayinda gene yaptircam moralini bozma canim rabbim bizide elbet bir gün görcek

sevgili Asuman hiç neden yokken bebek olmayabiliyor bizde de problem yok ama bebek de yok bir düşük yaptım bir aşılama be tüp bebek yaptırdık ama olmadı böyle durumlarda daha çok sebep psikolojik oluyor kafaya takıyoruz birçok şeyi v olmuyor en azından ben öyleyim çevremi takıyorum insanları bu konuda soru soranları korunuyorduk ama hamile kaldım diğenleri bu bebek fazla değip aldıranları sizin bebek niye yok doktora gitmiyormusunuz diğenleri vs vs işte herşeyi takıyorum eminim herkeste aynı sorunlar yaşanıyordur ama Allaha şükür bizim ailelerimiz bizi bunaltmıyor onlar anlayışlı Anlayacağın sorun olmayınca bir açıklamada bulamıyorsun Allah herkese hem bebek hem kolaylık versin

sevgili Asuman hiç neden yokken bebek olmayabiliyor bizde de problem yok ama bebek de yok bir düşük yaptım bir aşılama be tüp bebek yaptırdık ama olmadı böyle durumlarda daha çok sebep psikolojik oluyor kafaya takıyoruz birçok şeyi v olmuyor en azından ben öyleyim çevremi takıyorum insanları bu konuda soru soranları korunuyorduk ama hamile kaldım diğenleri bu bebek fazla değip aldıranları sizin bebek niye yok doktora gitmiyormusunuz diğenleri vs vs işte herşeyi takıyorum eminim herkeste aynı sorunlar yaşanıyordur ama Allaha şükür bizim ailelerimiz bizi bunaltmıyor onlar anlayışlı Anlayacağın sorun olmayınca bir açıklamada bulamıyorsun Allah herkese hem bebek hem kolaylık versin

canim benim allah yardimcimiz olsun dilerimki her isteyen anne sahibi olsun dün kadir gecesiydi dualarin en cok kabul oldu gece hepimiz icin dua etdim

X