Lazer Epilasyon Emla kremi seanslari uzatiyormus!?

Sensible

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
3.832
111
Selam kizlar,

Önümüzdeki ikinci seansima gidecegim. Ilk seansta genital bölgeye lazer uygulanacakti ama koltuk altindaki acidan sonra korktugum icin yaptiramadimlaelaelaelaelae:kedi:

Ikinci seansta kararliyim. Uzamana emla kremi sürüp gelsem olur mu dedim. Olur ama dedi, 2 müsterim emla kremi kullandi ve onlarin seanslari digerlerine göre dahada uzadi dedi. Tam olarak emla kreminden dolayi olduguna emin degildi, ama öyle düsünüyordu.

Aranizda emla kreminin seanslari uzattigini bilen var mi?

tüylerinden kurtulmak istiyorsan acı çekeceksin üzülerek söylüyorum emla kremin seans uzattığını arkadaşımdan biliyorum bende iğneli epilasyona gittiğimde emla alacaktım seas uzattığını öğrenince iğneli epilasyonu yaptırdım ama havluyu da yedim acıdan...gerçekten acısını duymadığın şeyden fayda olmuyor sanırım ..ne kötü bee

yaaaaaaaaaaaaaaaaa bende kullancam bu cuma gitcemmm..yüzümde 4.seasnıma geçtim dozu baya yükseldi dayanamadım 3 seasnta agladım..onun için emla kullanca..bide genitale kullancaktımm...eee şimdiiii neyapayımm bennnnnnnn :KK43::KK43::KK43::kullanmassam dayanamam sanki o acıyaaaa..bide kıslar yüzümde bukdr acı çekiyosam genitali düşünemiyorum bile:KK43::KK43::KK43:acaip korkuyom:KK43:

Bu kremi ilk seanstan sonra daha az hissetmem için laser yaptırdığım Dr. hn. önermişti bana.Ama seansları uzattığından filan sözetmedi.2. seanstan itibaren hep kullandım.Çabuk sonuç alanlardanım ben de,diğer topikte de yazmıştım.Seansların uzayıp uzamadığının farkında değilim açıkçası.

bende emla krem kullanmadan genitale lazer yaptırıyorum 2 kez gittim evet azıcık acıyor ama dayanmak lazım önemli olan sonuç 15 günde 1 ağda yapmak benim için daha zulümdü 2 aya yakın süredir çok mutluyum hiçbişi yok hala. bana uygulama yapan dotor şöyle demişti: genital bölge vücudun diğer kısımlarına göre nemli bir bölgedir bu kremi sürdüğünde daha fazla nem hapseder ve lazerin tüy köküne etki etmesini azaltabilir dayanabiliyorsan sürmeden gel demişti 2 kez sürmeden gittim ve dayanılmıycak gibi diil kızlar sakin olun

bende emla krem kullanmadan genitale lazer yaptırıyorum 2 kez gittim evet azıcık acıyor ama dayanmak lazım önemli olan sonuç 15 günde 1 ağda yapmak benim için daha zulümdü 2 aya yakın süredir çok mutluyum hiçbişi yok hala. bana uygulama yapan dotor şöyle demişti: genital bölge vücudun diğer kısımlarına göre nemli bir bölgedir bu kremi sürdüğünde daha fazla nem hapseder ve lazerin tüy köküne etki etmesini azaltabilir dayanabiliyorsan sürmeden gel demişti 2 kez sürmeden gittim ve dayanılmıycak gibi diil kızlar sakin olun

cnmm bende iki gün önce yaptırdım genitaleee...emla kulandım bi saat öncesinden..normalde agda yaptıgımdada kullanmıştım iki kes işe yaramamıştı şimdide kulandım işe yaramas dedim..bikini kısmı hiç acımadıı kol altım daha acıdı vallaa..ama dudaklardan itibaren alt kısım agrıyorrr..acaba etkili oldu diyemi emla acı az çektim bilmiyorum..1 seasn uzatabilir dediii lazeri yapan kadınnn...hatta dedim böyle aaz acıycaksa kullanmıyayım dedim yok dediiii kullanmayıp gelenler varr yarım kalkıyorlarrr ..öyle olmasındansa bu daha iyi sen bilirsin yine dedi...

ya dediğim gibi alt kısımlar acıyor biaz ben de rica ediyorum saygılı davranıyor uzman mola veriyor falan yardımcı oluyor.ama cidden ağdada çektiğim acı kdar bi acı çekmiyorum

iğnelinin acıdığını biliyordum da lazer acısız zannediyordum.iğneli gerçekten kabus gibiydi kafamçokkarıştı

off kızlar yaa yazdıklarınızı okuyunca korkum daha da arttı.
işe başlayınca ilk işim şu tüyleri temizlemek diye düşünüyordum.hadi koltuk altını geçtim de şu genital bölge beni werem edio düşünmekten:KK43:
ağda bile yapamıyorum acıyor diye,sadece üst kısmını alıyorum ağdayla aşağı kısımları ne siz sorun ne ben söliyim.
bi de utanıyorum,ama ne olursa olsun gidicem diyordum,şimdi okuyunca wazgeçtim desem yeridir.
ya emla krem sürüp gitcem seansları uzatıp paraya kıycam,ya da uğraş bakalım uğraş...

off kızlar yaa yazdıklarınızı okuyunca korkum daha da arttı.
işe başlayınca ilk işim şu tüyleri temizlemek diye düşünüyordum.hadi koltuk altını geçtim de şu genital bölge beni werem edio düşünmekten:KK43:
ağda bile yapamıyorum acıyor diye,sadece üst kısmını alıyorum ağdayla aşağı kısımları ne siz sorun ne ben söliyim.
bi de utanıyorum,ama ne olursa olsun gidicem diyordum,şimdi okuyunca wazgeçtim desem yeridir.
ya emla krem sürüp gitcem seansları uzatıp paraya kıycam,ya da uğraş bakalım uğraş...

cnm en fazla bi seasn uzatır dedii doktorr.kişiden kişiyede deişirrrr...ben bile oraya yaptırdıysam inan herkes yaptırır zaten kadınla havadan sudan muhabeet ettik unuttum bilee ..bide çok kısa sürede bitioooooooo..hiç utanmaaaaaa...kesinlikle yaptır büyük rahatlık

canım sinek ısırığı gibi bişi diyebilirim sana ama işin güzel tarafı anlık bir sızı saniyede geçiyo yani öyle yarım saat ay ne acıdı diyemezsin devam etmiyo ağdada bilirsin yanar, yanması 1-2 saat sürer bazen cilt kabarır ben de kanamada oluyodu tenim hassas olduğu için. ama lazere gidiyorum işlem 10 dk sürüyo parayı öderken farkında bile olmuyorum çıkıp evime geliyorum gezmeye gitmiş gibi :)

Çarşamba günü randevum var ama krem alsam mı almasam mı çok dayanıklı değilim acıya dayanılmayacak gibiyse alıcam kızlar yaaaaaa aklım çok karıştı koltuk altımıza sürmenin sakıncası var mı acaba

Çarşamba günü randevum var ama krem alsam mı almasam mı çok dayanıklı değilim acıya dayanılmayacak gibiyse alıcam kızlar yaaaaaa aklım çok karıştı koltuk altımıza sürmenin sakıncası var mı acaba

cnm koltukaltına gerek yokk çok acımıyor.. ben ilk seasnımı gecen hafta yaptırdım genitale bi saat öncesinden emla sürdümm valla dedigim gibi bikini kısmı hiç agrımıyorda dudaklar ve popo arası baya agrıyorr..kullan derimmmm..hiç yoktan ilks seasn için deneee..

kızlar kremi kullanmadan gittim bugün ilk seansa evet biraz acıdı ama, dayanılmayacak kadar değildi, zaten epey şiddetli soğuk hava üfletiyor oda hiç acıyı hissettirmiyor..

ya arkadaşlar ne bu acıyor acıyor anlamış değilimmm dayanıklı olun biraz kıllar gidecek cillop gibi olacağız atış atılırken bunları düşününnnn
koskocaman kadınlar bağırıyordu gülmekten öldüm ya :KK70: bir de en düşük seviyede yaptırıyorlarmış bana 42 derece çalıştılar bana mısın demedim. neredeyse ödül vereceklerdi :KK70: sıkın dişinizi herşey güzel olurrr :KK66:
kaydirigubbakcemile5

ya arkadaşlar ne bu acıyor acıyor anlamış değilimmm dayanıklı olun biraz kıllar gidecek cillop gibi olacağız atış atılırken bunları düşününnnn
koskocaman kadınlar bağırıyordu gülmekten öldüm ya :KK70: bir de en düşük seviyede yaptırıyorlarmış bana 42 derece çalıştılar bana mısın demedim. neredeyse ödül vereceklerdi :KK70: sıkın dişinizi herşey güzel olurrr :KK66:
kaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile3

Tatlim herkesin vücudu dayanmiyor aciya. Mesela ben gibi:kedi:
Birak lazeri, biri eliyle kolumu tutup sIksa hemen morariyor kolum aciyor.
Bu yüzden genital bölgeye lazer yaptirmak benim icin bir ölüm.
Daha alt kisimlari yaptiramadim, üstü yapiyor, ve alt kisimlara göre baya bi azalma oldu, simdi karsilastirabiliyorum iyi oluyor:)) ama artik alt kisimlarada gecsek iyi olacak.

kızlar bende 2. seansımı yeni yaptırdım evet gerçekten büyük rahatlık ama seanslarda acıdan çığlık atıyorum bütün merkez duyuyor kaydirigubbakcemile3

ki 1 saat önceden emla sürmeme rağmen ?? hatta bazen kadına bırakın çıkıcam falan diyorum
koltuk altımı bi şekilde idare ediyorum

benimde alt kısımlar pek acımıyo ama üstler felaket ya resmen çarpılıyorum :gitme:

şuda bi gerçekki ama tüylerimde azalma ve bayağ seyrelme var yerimseniben

Bir sean gittim resmen yanıyorum sandım ama uzun sürmüyor.Yarın emla kullanmayı düşünüyorum.Umarım yan etki olmaz :KK43:

X