Nasıl hamile kalınır

B

boz

Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ben vajinismustum çok şükür onu halletim ve hamile kalmak isitoyorum artık.fakat ikimizde pek bilgi sahibi değiliz bu konuda.bana yardımcı olursanız sevinirim.ilişkiye girdikten sonra kalkmamak mı gerek bide yumurtlama zamanı diye bişey var rica etsem yardımcı olurmusun şimdiden tşkler

oncelikle yumurtlama gununu takip etmelisin.o tarihte gun asiri iliskide bulunmak lazim..bazi uzmanlar iliskiden sonra hemen kalkmayin diyor evet .ama kimileride boyle birsey olmadigini soyluyor...daha detayli bilgi istiyorsan internette birsuru site var bu konuyla ilgili...o sitelerden ogrenebilirsin canim...Basarilar...

canım bende şuan hamile kalmaya çalışanlardanım adetin bittikten sonraki 10 uncu günde başlayın ilişkiye adetinin başlamasına 1 hafta kala bırakabiliersiniz çünkü adet ten sonraki 1 hafta ve adet ten önceki 1 hafta gebelik riski çok düşük...
ilişkiye girdikten sonraki yarım saat kadın için çok önemliymiş o yüzden ayaklarını dik ve yarım saat kalkma...
bu elinde olmicak biliyorum ama telaş yapma kasma kendini herkez ummadığın anda olur stresliyken olmaz der bu yüzden sende strese girmemeye çalış...
Rabbim bize güzel bebişler verir inş mutlu haberlerini almak isterizzzz

bu kadar yazı nerden çıktı anlamadım ben sadece sitenin ismini yazmıştım,yani kopyalamıştım

hamile kalmak kimileri için çok kolay kimileri için zor.mesala annem ben hiç yatmazdım hemen kalkar gusul abdesti alırdım diyor.korunmadığında en geç iki ayda kalıyor.ben ise her yolu denedim.tabiki yine sen yumurtlama günlerini takip et.ilişkiden sonra ayağını dik ve yat.asla ve asla vajinal duş alma.maydonoz nane tarzı yiyecekler yeme.belki sende olur dene bakalım.kolay gelsin.

X