Saç Kesim Şekilleri Kıvırcık Saçlar İçin Hafifleten Bir Model

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Angel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2009
289
0

Sizlere bir şey danışmak istiyorum :) :kedi:

Az dalgalı saçları hafifleterek kıvrımları arttırıyormuş: alkisalkisalkis

Ön tarafı köşeli ve gerisi katlı olan bir saç kesimi.. :icecream:

Sizce nasıl bir model? :uhm:

Hangi yüze yakışır? :sm_confused:

Birkaç fotoğrafını ekleyebilir misiniz bu modelin? :eek:

opuyorumnanaktan

cnm brz geç oldu ama neyse bnce böle kestir memnun kalırsın kıvrckların artar hepsi aynı boyda olmaz hawalı durur ama katları çok sık kestirme kabarabilir lüle lüle kullan zemuszemus

cnm brz geç oldu ama neyse bnce böle kestir memnun kalırsın kıvrckların artar hepsi aynı boyda olmaz hawalı durur ama katları çok sık kestirme kabarabilir lüle lüle kullan zemuszemus

öncelikle cevabın için çok çok teşekkür ederim a.s.opuyorumnanaktan

ben de kıvırcıklarımın artmasını ve saçlarımın kabarmasını istiyorum ama malesef tam tersi... :1no2:

burdan cevap alamayınca sık katlı bir kesim yaptırdım saçlarım kedi kuyruğu gibi kaldı, sönükleşti, dalgalar arttı ama zoraki, tarayınca baya düzleşiyor... :çok üzgünüm:

gür görünmesini, kabarmasını ve dalgalanmasını istiyorum, dalgalanmasın aynı kalsın hiç olmadı... :Saruboceq:

ne yapmalıyım bilmiyorum :sm_confused:

cnm saçlarının kabarması fln için köpük kullanıp kıvırcıklarını belirginleştir ve ellinle havalandırarak saç kurutma makinesinin yüksek orta sıcaklığında yavaş yavaş kurut bi dene bakalım aklıma şimdilik bu geliyo bi arkim yapıyodu saçlarım hawalansın diye umarm işe yarar cnm zemuszemus opuyorumnanaktan

cnm saçlarının kabarması fln için köpük kullanıp kıvırcıklarını belirginleştir ve ellinle havalandırarak saç kurutma makinesinin yüksek orta sıcaklığında yavaş yavaş kurut bi dene bakalım aklıma şimdilik bu geliyo bi arkim yapıyodu saçlarım hawalansın diye umarm işe yarar cnm zemuszemus opuyorumnanaktan

tamam çook teşekkür ederim hemen denicem bu yöntemi opuyorumnanaktan

kesim olarak nasıl bir kesim önerirsiniz :kedi:

cnm resimin nasıl eklendiini bitürlü bulamadım :eek:klava: anlatırsan modelin resminide eklerim nasıl olduuna dair bi fikrin olur :sm_cool::eek:

ya cnm resimleri ekliyorum ama bi türlü yüklenmesi için zaman dolmuyo o yüzden ekleyemedim ama int e girip görsellere aslan yelesi saç kesimi yazarsan 6. resim doğru kesim diğerleri pek iyi değil ama onlar da olur bi bak cnm beğenirsen kestir kabarıyo ve fazla görünüyo birzada köpükle güzel saçların olabilir zemuszemusopuyorumnanaktanyerimseniben

baktım çoook güzel opuyorumnanaktan

saçlarım uzasın öyle kestiriyim o zaman:sm_cool:

eskiden kabarık saçlarım vardı kabarmasın diye uğraşırdım

değerini bilemedim:çok üzgünüm:

düzelir deniyor ama pek umutlu değilim :1no2:

üzülme kökeni bizde kıvırcığız mecburen kabarığız saçların kilo vermek için yemediğin şeylerden dolayı beslenmemiş olabilir belki o yüzden eskisi gibi olmamasının nedenidir eminim düzelecektir kaydirigubbakcemile2

kıvırcık saçlı kızlar vigoyu şiddetle öneriyorum kuruturken vigo kullanıldığında bukleler çok güzel oluyor.

üzülme kökeni bizde kıvırcığız mecburen kabarığız saçların kilo vermek için yemediğin şeylerden dolayı beslenmemiş olabilir belki o yüzden eskisi gibi olmamasının nedenidir eminim düzelecektir kaydirigubbakcemile2

evet beslenemedi saçlarım da :çok üzgünüm:

keşke kabarsam, düzelsem :1no2:

umarım düzelir saçlarım :Saruboceq:

umutla bekliyorum ama.. :sm_confused:

kıvırcık saçlı kızlar vigoyu şiddetle öneriyorum kuruturken vigo kullanıldığında bukleler çok güzel oluyor.

saçımdaki katlar uzunken ben de yapıyordum çok güzel oluyordu :asigim:

ama şimdi üstlerdeki katlarım çok kısa çok fazla kabarıyor o yüzden yapamıyorum, uzamasını beklicem :bbo:

önerin için çok teşekkür ederim a.s.

Saçlarının kabarması için saçlarını toplama ve sık sık havalandır. Kimyasalları bırak. Aksi takdirde saçın keratin tabakası bozuluyor ve hem cansız hemde mat bir görünüm meydana geliyor. 1 sene içinde kimyasallar yüzünden saçlarımın yarısını kaybettm:) Orijinal kızılım kıvırcık ve kabarık saçlarım var. Ancak burada bulduğum yağ karışımlarıyla saçlarımı kendine getirebildim.

Saçlarının kabarması için saçlarını toplama ve sık sık havalandır. Kimyasalları bırak. Aksi takdirde saçın keratin tabakası bozuluyor ve hem cansız hemde mat bir görünüm meydana geliyor. 1 sene içinde kimyasallar yüzünden saçlarımın yarısını kaybettm:) Orijinal kızılım kıvırcık ve kabarık saçlarım var. Ancak burada bulduğum yağ karışımlarıyla saçlarımı kendine getirebildim.

ben saçlarımı hiç toplamam sayılır :sm_cool:

kimsayal olarak şampuan harici kullandığım bir şey yok, onu da yeni değiştirdim zaten :1shok:

malesef yağları, saç maskelerini bekletemiyorum saçımda :1no2:

maskeler yaza artık... a.s

düz kestirmek istiyorum saçımı, daha gür ve kabarır belki, şuan saçlarım çok katlı :sm_confused:

ayrıca çok teşekkür ederimm opuyorumnanaktan

X