Doğuma Hazırlık lütfen yardım edinnn cok kararsız kaldım

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

ezgi087

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
99
3
36
arkadaslar suan 17 haftalık hamileyim 12. haftada erkek dediler simdide kıza benziyo dedi kafam cok karıstıı simdi benim neyim olacak ya

canım farklı bi doktora git sadece ultrsona giricem de benim de öle olmuştu 3 doktora gittim we kesin sonucu öğrendim bebeğin pozisyonuna göre değişiyor. şuanda 7 aylık hamileyim gittiğim doktor anca anlayabildi erkek olduğunu bebek pozisyonundan yanıldım dedi:) hayırlısı önemli olan sağlığı ama insan bi merkalı oluo acaba ne die:)

Niye bu kadar stres yapiyorsunki?
Istersen baska bir doktora daha git...
Böyle durumlar gayet normal...

Hem surda 2-3 hafta daha beklesen kesin olarak ögrenirsin...

Önemli olan saglikli ve eli ayagi düzgün olmasi degilmi...?
Takmayin arkadaslar bu kadar cinsiyetine..

canım benim tekar git için rahat etmemişsen belki kordon bağıdır

kızlar allah bebeklerinize sağlıklı kavuştursun .....hayırlısı olsun......
biz 9 ay 10 ne olacağını bilmeden geçirdik...daha bir heyecanlı, daha bir gizemliydi......süprizzzzz
allah hayırlısını versin yeter ki.....allah önce bir kız, daha sonra da bir erkek evlat verdi.....sağlıklı olmaları ve sağsalim kavuşmayı dua ederek geçirdim o bekleme süresini.....bir kez daha allah hakkınızda hayırlısı neyse onu nasip kılsın...........

canım farklı bi doktora git sadece ultrsona giricem de benim de öle olmuştu 3 doktora gittim we kesin sonucu öğrendim bebeğin pozisyonuna göre değişiyor. şuanda 7 aylık hamileyim gittiğim doktor anca anlayabildi erkek olduğunu bebek pozisyonundan yanıldım dedi:) hayırlısı önemli olan sağlığı ama insan bi merkalı oluo acaba ne die:)

merhaba size önce kız demişler belirtileriniz neydi birde sormak istediğim göğüs uçlarınızda kararma oldumu özel olmazsa bide dr unuz gerçekten güvendiğiniz birimiydi yoksa öylesine gittiğiniz dr muydu yanıldığı için diyorum tesekkurederim

X