Etkileyiciliğiyle MeGaN Fox

7208da20be17364c1da1ff0c3793f191.jpg
hair-colors-2015-17.jpg
megan-fox-hair-makeup-main.jpg

hiç beğenmiyorum iskeletor gibi ... dudakları ördek göğüsler silikon ..bir sopaya balon takılmış gibi .. günümüzün güzellik anlayışı bu sanırım bana hiç uymaz bu anlayış ... istedikleri kadar paketleyip satsınlar bu tiplerii..
herkesde bu kadına benzeme cabası .bütün gün aç gezip deli gibi spor yaparek yaşayan insanlar var bir deri bir kemik olmak için seksi olduğunu düşünüyorlar sanırım neyse herkesin kendi bileceği iş . ama sıpsıska vücuda balon taktırmasınlar bare cidden çok basit gözüküyor top top belli zaten takma olduğu ...

Megan yeni filmi için kamera karşısındaaa!!! =D
Ve evet yine her zamanki gibi oyunculuk yapmak yerine süslenip püslenip poz vermek derdinde.
Onu filmlerinde oynatanlarda kabahat ne diyelim.

megan-fox-sexy-schoolgirl-tmnt-2-set-28.jpg

megan-fox-sexy-schoolgirl-tmnt-2-set-20.jpg

megan-fox-sexy-schoolgirl-tmnt-2-set-02.jpg

megan-fox-sexy-schoolgirl-tmnt-2-set-06.jpg

Boşananlar kervanına katıldı kendisi.
Hep imrendiğim bir çiftti aslında.
Hep dip dibeydiler.
10 yıl civarı beraberdiler. 2 çocuk oldu vs. Güzel gibi görünüyordu ama bitirmişler.

rusyaya gitseniz ortalama bir kız bunun gibidir . yani ne özelliği var . boy pos endam desen yok .saçları güzel doğal gözleri renkli tamam .ee o zaten hepsinde var .. aynıları hatta daha güzelleri var . teni ölü gibi beyaz hiç sevmediğim renk . ama bronzlaşınca güzel olmuş .dudaklarında silikon var göğüsleri yapma .. burnuda estetik gerçi burnu eskidende çok kötü değilmiş gördüm resimde ufak bir düzeltme yapmış ...ben anlamıyorum nasıl beğeniliyor sokağa çıksak on kişiden 9 u süper güzel der yani mavi göze ne hasta bir milletiz .. göz renkli olunca hemen güzel diyiveriyoruz .

rusyaya gitseniz ortalama bir kız bunun gibidir . yani ne özelliği var . boy pos endam desen yok .saçları güzel doğal gözleri renkli tamam .ee o zaten hepsinde var .. aynıları hatta daha güzelleri var . teni ölü gibi beyaz hiç sevmediğim renk . ama bronzlaşınca güzel olmuş .dudaklarında silikon var göğüsleri yapma .. burnuda estetik gerçi burnu eskidende çok kötü değilmiş gördüm resimde ufak bir düzeltme yapmış ...ben anlamıyorum nasıl beğeniliyor sokağa çıksak on kişiden 9 u süper güzel der yani mavi göze ne hasta bir milletiz .. göz renkli olunca hemen güzel diyiveriyoruz .

X