ok ktym, ne olur yardm edin :(

cadim_06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2009
40
0
34
yaa çoğunuz benden büyük görmüş yaşamış hanımlarsınız lütfen bana yardım edin :KK43: benm derdim şu.3 ay önce çok güzel başlayan bi ilişkim vardı.herşey çok güzel gidiodu ve beni ailesiyle flan tanıştırmak istiodu.hoş hepsi boşş çıktı.çok sevdim ve çok bağlandım,zaten çabuk bağlanıorm birine öle bi yapım var.20 yaşındayım ve bugüne kadar hiç bi erkekle öpüşmedim :KK43: erkek arkadaşım benden böle bişey istedi onu kırmadım ve öpüştük birazda daha farklı şeyler oldu onun istediklerini yaptım.tam anlamıyla cinsellik deil ama bişiler oldu işte :KK43: anladınız siz.ve şimdi erkek arkadaşımla ayrıldıkkkk :KK43:(( ve ben vicdan azabı çekiorm kendime çok kızıorm kendimden nefret ediorm çok kötüyümm :KK43: bu depresyondan kurtulmak için neler yapmalıyım.sizce yaşadığım şeyler normalmi yaa off kendimden nefret ediorm keşke öpüşmeseydim ve yaşamasaydım o şeyleri şimdide de kendime kızmazdım.normal şeylermi yaşadım çok mu abartıorm lütfeen bi fikir veriin :KK43:

artık olan olmuş geçmişe takılıp kalma önüne bak düşünmemeye çalış çıkar hayatından ve gelecekte yaşayacağın guzel gunlere ,hedeflerine odaklan

ne diyim.
bu size ders olsun..
arkasında duramayacağınız hiçbişey yaşamayın bundan sonra..
daha 20 yaşındasınız. bu yaşta ailesiyle de tanıştırmak istese sonuçta evlenilecek bir yaş değil.
bundan sonra birlikte olacağınız erkeklere bu kadar çabuk bağlanmamaya çalışın..

canım pişman olacağın bişeyler yaşamışsın,şimdi ne yaparsan geri getiremessin zamanı.
Bu durumdan ancak bir ders çıkarabilirsin. Bu sana kötü de olsa bir deneyim olmuş.Bundan sonra hayatında biri olursa, sınırlarına dikkat edersin ve tam olarak tanımadan bağlanmassın.
Hata insanlar için, önemli olan hatadan ders çıkarabilmek ve tekrar aynı hataya düşmemek...
Daha çok gencsin, lütfen hiç kimse için kendi doğrularından ödün verme olur mu...

Kendin aslinda bunu istemedigin icin vicdan azabi cekiyorsun güzelim....sirf erkek arkadasin istedi diye kendini baski altinda hiss ettigin icin yaptigni düsünüyorum...

Hayat tecrübelerden ibarettir.....kesinlikle kendini hicbir erkek icin mecbur hiss etme böyle özel birseyler yasamaya...

Ancak ben kendim istersem olur diye düsün.....

Birileri istiyor diye,kendinizden taviz vermeyin lütfen...
şu durumda yapılacak tek şey,bu olaydan ders çıkarmaktır...
bir insana çabucak bağlanırım demeniz tuhafıma gitti doğrusu,
bu huyunuzu değiştirmenizi öneririm...
keşke dememk için,doğru insanı bulmanızı diliyorum..
sevgiler...

Bundan sonra biriyle birşeyler yaşayacaksan kendin istediğin için yaşarsın.. şimdi vicdan azabı çekmenin alemi yok. Bu da bana ders oldu diye düşün..

bence çok takılma.Hayatına devam et.Yaşanması gerekiyormuş yaşanmış.ınsanlar neler yapıyorlar.Bir daha dikkat edersin.

Daha 20 yaşındasın,bu yaşta evlilik yaşıyacak haliniz yoktu
Seni ailemle tanıştırıcam diyen her erkeğe yaklaşmayın fikrimce.
zira daha çok canınız yanabilir.

oyyyyyyyyyyy
canım benim sen böyle şeyleri yaşamadığın için ağır gelmiş sana bırak boşver hergün herkes neler yaşıyor..normal canım normal ama bundan sonra bizler kocalarımıza bile temkinli yaklaşıyoruz arada sırada sende kimseye yakınlaşmazsın...erkekleride tanışmış oldun iki ellerler bir iki öpünce de biterirler...hepsi böyle bunların...üzme sen tatlı canını senin temiz duygularıyla oynadığı için ,kaybettiği için asıl o densiz üzülsün...canım benim bu tarz şeyleri yaşamadığın için suçluluk hissetmende normal üzme kendini bebeğim..geçti gitti artık :)

yaa çok teşekkür ederimm hepinizedee valla böle sözleri duymaya çok ihtiyacım vardı :KK43: kimseye anlatamadım.evet ilk defa yaşadığım için çok üzülüorm çünkü ben böle şeyleri ilk önce eşimde yaşamak isteyen biriydim nasıl yaptım bunu diye kızıyorum kendime :KK43: ama dediğiniz gibi bu bana kötü de olsa bi tecrübe oldu daha temkinli davranırım artık.hepinize çok tşk ederimm saolunn :)

üzülme artık tek diyeceğim herkese inanma...

vicdan azabı.. yediremiyosun şuan yaptıklarını,keşke diyosun keşke gerçek aşkıma saklasaydım dudaklarımın busesini ama şöyle düşünmekte fayda var sen onu gerçek aşkın sandın yapıcak bişey yok ama bundan sonra dikkat ediceksin..

eger o istediği için değil sen de istediğin için yaşamış olsaydın buna ikna edilmeseydin karşındaki sana hadi demeseydi ve sende daha ıradeli olup hayır istemiyorum un arkasında durabilseydin boyle hissetmeyecektin..
bundan sonra dikkat et.. yaşamak istediklerini sana evlencem diye söz verenlerle yaşama.. madem pişman oluyorsun arkasında duramıyorsun pişman olmayacağına emin olduğunda yaşa bunları..
yaşın henüz küçük.. olabilir.. hatalarndan dersini al kendini de çok üzme..

bence bu devirde ilk öpüştüğün erkekle evlenmek zor..gerçekçi olalım ya! tamam hepimiz ilk erkeğimizle evlilik hayali kurduk evet..ama hayat öyle değil malesef.....
vicdan yapıp hayıflanmanın da anlamı yok..daha yolun başındasın...2-3 kazık daha yeme kontejanın var, tüm kederi bunda tüketme :hulya: napıymmm acı-ama gerçek.."erkekler dünyası" na hoşgeldin.vereliniortak

bence bu devirde ilk öpüştüğün erkekle evlenmek zor..gerçekçi olalım ya! tamam hepimiz ilk erkeğimizle evlilik hayali kurduk evet..ama hayat öyle değil malesef.....
vicdan yapıp hayıflanmanın da anlamı yok..daha yolun başındasın...2-3 kazık daha yeme kontejanın var, tüm kederi bunda tüketme :hulya: napıymmm acı-ama gerçek.."erkekler dünyası" na hoşgeldin.vereliniortak

ağzına saglık cok güzel özetlemişsin herseyi kim ilk öpüştüğü adamla evlendi ki evlenende varsa sayıları evlenemeyenlere göre cok azdır

olmus bitmis yipratma kendini bukadar canim sevdigin biriyle yasamisin ayrilmisin bosver guzelim takma bukadar olacagi varmis olmus

X