Adet söktürücü şifalı bitkiler

Evet.Daha doğrusu aylardır adet olmuyorum.Doktora gittim ilaç verdi kullandım yine olmadı. Şimdide bunu içiyorum.Belki faydası olur diye.
canım bende adet olamıyorum hiç ilaçla oluyorum ben ama artık ilac kullanmak istemediğim için bitkisel yollara basvurdum

Daha hormon testi yaptırmadım adetin 3.günü gel demişti ama olmayınca 1 hafta daha bekliyim o arada civanperçemi kullanırım belki olurum dedim ama oda işe yaramadı. Pazartesi gideceğim artık doktora.
Hakkında hayırlısı inşallah kötü birsey yoktur canım bende oluyorum ama miktarı az cogaltmaya çalışıyorum

Arkadaşlar flora regl ı kullanıp adet gördükten sonra o gün birakmalimiyiz ? Kullanim seklini pek cozemedim Siteyi arıyorum fakat hep meşgul yardimci olun lutfen

Arkadaşlar flora regl ı kullanıp adet gördükten sonra o gün birakmalimiyiz? Kullanim seklini pwk cozemedim Siteyi arıyorum fakat hep meşgul yardimci olun lutfen

Merhaba hanımlar. Ben yeni katıldım aranıza. Bu soğan kürünü çok okudum ama başlama zamanı hep net yazılmış. Şuan zaten iki hafta geçikti hemen başlasam sıkıntı olur mu acaba bilgisi olan var mı?

Adet gecikmesi yaşayan mutlaka 1tatlı kaşığı civanperçemi ve kekik çay gibi demleyip sabah akşam içmeli aç tok farketmez bi de içine limon sıkın benim 19gün geciken adetimi bu çay söktürdü hemde bi kaç kez içmeme rağmen kesinlikleeeeee tavsiye ediyorummm

X