kendisi polis olan,eşi veya sevgilisi polis oanlar gelin sohbeteeee

merhaba benim eşimde polis emekli olalı 9yıl oldu rabbim bütün güvenlik görevlilerine güç kuvvet versin eşlerinede büyük sabır herkese hayırlı emeklilikler

günaydın kızlar bayram dolayısıyla yazamadım kusura bakmayın.ayrıca geçmiş bayramınız mübarek olsun.

benim kocamda polis ve suanda görevde bende evde yalnızım tabiki şehir olarak yolun bittiği yer yani şırnaktayım:KK43:

Allah kolaylık versin canım sana bizde şark görevi olarak urfadayız şırnağa değilde cizreye geldim benim abimde orda polisti ama bitti şükür darısı bizlere bende kayseride görev yaptım biliyormusun yani hemşeri sayılırızkaydirigubbakcemile5 bu arada bende eşimde polisiz yeni evlendik.görüşmek üzere
kayseri ve şırnak görünce hemen yazayım dedim.

merhabalar kızlar eşim polis babam polis abim polis kayınpederim polis rahmetli yani anlayacağınız ben tam bir polis ailesiyimm allah bütün güvenlik güçlerimizi korusun

merhabalar kızlar eşim polis babam polis abim polis kayınpederim polis rahmetli yani anlayacağınız ben tam bir polis ailesiyimm allah bütün güvenlik güçlerimizi korusun

aminn canım turkbayragi sende polis olsaymışsın tam olacakmış. çok güvenli bir aile olmuşsunuz.kaydirigubbakcemile3

evet canım doğu görevindeyiz diyarbakırda alışmaya çalışıyoruz iatanbuldan sonra burası çok koydu ama doğunun bir çok yerine göre güzel bi şehir
bu arada ben hiç polis olmayı düşünmedim zaten babacığımda nedense hep karşı çıktı polis olmamada polisle evlenmemede polislerin işi hep zor der babam

slm benimde eşim polis bizde erzurumdayız rabbim onları korusun hem bize hemde vatanımıza lazım:)

X