izgi silik kt fakat akam kanama oldu :(

mizdamiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
6.750
19
38
:uhm:slm kızlar benım adetım 11 eyluldeydı fakat olmadım takı bugune kadar BUGUNDE TEST YAPTIM SABAH IKINCI CIZGI SILIK CIKMISTI COK SEVINMISTIM CUNKU GECERKI SEFERDE sılık cıkmıstı ve hamıstım dustu neyse aksama dogru az kanamam oldu offffffffffffffff sımdı ben hamıle degılmıymısım:KK43:

kanaman cok mu? belki de hamilesin ve yerlesme kanamasi Insallah diyelim, istersen acile gidip bir baktir, hic kan testi yaptirmadin mi?

yok cnm daha yenı test yaptım sılık cızgı cıkmıstı testden olumlu bır cvp aldıkdan sonra doktora gıtcektım bayrama denk geldı kanamam az cok degıl ınsallah yerlesme kanamasıdır ınsallah

kıslar zaten sabahta sey vardı alttan boyle zonkalamalar oluyordu sımdıde hafıf var neden acaba

Mızmız aĞır ıŞ yapma dınlen canım doktora gıdene kadar aslında gıdebılsen doktora ıyı olurdu hamıle olabılırsın her ıhtımale karŞı rısk alma canım

mızmız neden bu kadar bekledin test yapmak için, neredeyse 9 gün geçmiş, bi kan testiyle anlardın hem daha önce düşüğün olduğu için önceden öğrenip tedbirli olman daha iyi be canım, hayırlısıyla bi sorun çıkmaz inşallah.

Sımdı kanamam gene acık renk tam kırmızı deıl ama devam edıo hala

merhabalar....
canım sende bendensin:KK66:
seninle aynı şeyleri yaşamışız. Bende düşük yapmıştım bu sene. ve ilk defa reglim gecikti ve tam 11 gün gecikti. 7. günü doktora giittim b-hcg ve usg de gebelik izlenmedi. 10 gün sonra tekrar gel dedi dokrorum ancak ben dün gece regl oldum sanırım kanamam var. belki geç döllenmedir dedim beklemeye karar vermiştim. ayrıca psikolajik mi bilmiyorum belirtileri de vardı sanırım. hem niye geciktiki bu kadar diye çok endişelmiştim kist mi var acaba diye çok şükür yokmuş.

eğer kanaman her zamankinden az ve farklı ise mutlaka acile git canım.

canım inşallah geç döllenmedir ve o da yerleşme kanamasıdır.
tabi senin için en hayırlı neyse o olsun.
bayramdan sonra hemen doktora git canım nolur nolmaz.
iyi haberlerini bekliyoruz...

bncede hamilelikte kanama normal degil bı sorununu hbercisi tabi adet de olmus olabilirsin o twestlere güven olmuyo gecen ay bnde yaptım 4 gün gecmişti cift cizgi cıktı hemde ikisindede ama yoktu .. sende varsa düsk de olablir allah korusun dıs gebelikte olabilr onda agrı da oluyor bn gecirdim dıs gebelik o gec kalmaya gelmiyor

kızlar öncelikle herkesin bayramını kutluyorum, bugün adet günüm, iki gündür sadece akşam üzerlerinde ikişer damla açık kahve akıntım vardı, ben de test yapayım dedim dün akşam ama yanlışlıkla gebelik testi diye ovulasyon testi yapmışım dalgınlıkla çift çizgi çıktı, sonradan fark ettim ovulasyon testi olduğunu, sonra aklıma geldi bir yerlerde okudum galiba, eğer gebelik varsa ovulasyon testi pozitif olur diye... bu sabah gebelik testi yaptım ve test çizgisi silik çıktı... HAMıLE MıYıM ACABA? Adet belirtilerim yok ama gebelik belirtilerim de yok....... ama ben çok karıştım şimdi ya, bu ne şimdi bayram sabahı bayram sabahı Allahım acaba mı, çünkü ilk kahve leke gelince cuma akşamüstü adet olucam sandım hala sökülmedi ve ne tuhaf ki sadece akşamüzerleri aynı vakitte bu kahve leke var iki gündür, ne önce ne de sonra olmadı bir şey... ve şimdi bu saat itibarıyla adet olmadım ben... ama hala konduramıyorum işte keşke emin olsaydım da eşimle çocuğuma müjde verebilseydim bu bayram günü, ama hayırlısı ne ise o olsun diyorum artık, aslında ben adet tarihimi bile bilemiyorum var ya.... çünkü en son 11 ağustosta normal adetimi oldum, sonra 28 ağustosta bir daha oldum, dr bana 11 eylülü bekle adet olmalısın bu ara kanama adet değil demişti, 11 eylülde olmadı, şimdi aslında net olarak 28 eylülü bekliyorum ama yumurtlama günümü de bildiğim için üzerine teoride yapıldığı gibi 14 gün ekleyince bugün yani ayın 20 si oluyor ama dediğim gibi belki 11 eylülde ollmam gerekirken gebelik var diye olmadım, belki de daha sonra oldu bu nedenle en iyisi 28 eylülü beklemek galiba, allahım hepimize en hayırlı zamanda versin meleklerimizi, bu ay hepimizin emekleri boşa çıkmaz ve meleklerimiz gelir....
:Saruboceq:

X