Dikiler alndktan sonra ar?Acil..

Canım ben burnumun içindekini aldırdım,tamponum alınmadan önce,hiç acımadı.Yarın uçtakiler alınacak,bende merak ediyorum pfff

kas alirken nasil azcik aciyorsa dikis aldirmakta öyle, doktorum demisti bunu banazemuszemus

Ben 1000 kere burun ameliyatı olurum yalnız su dıkısler ve tampon cıkartılırken kı acı olmasa super olacak..Gozlerımden yaslar gelıyordu benım.

tamponda cok hafif bir aci hissettim.ama dikisler öyle olmaz gibime geliyor burnundaki kili cekince bile ince sizi tarzı bir aci oluyor dikis aldirmadim ama ona benzerdir galiba

ayy benm cok acımıstı, ayagımın önünde biri olsa tepebilirdim valla yerimde cift sıcradım :) ama bu kisiyle alakalı bir sey kesinlikle

birde burunun icini nemli temiz tutmak gerekiyormus ben aciyor diye dogru düzgün temizlememisrim kanlar hep yara olmus dün oturdu doktor onlari temizledi onlar bile cok acidi

sırnaşık şeykizlar kizi korkutcaksiniz canim benim hic acimamisti, tamponlar artik öyle yarim metre bez parcasi degilki, bende duydum onlar cok aci veriyormus ama simdiki silikon tamponlar acimiyor yani bende acimamisti, dikisler cok hafif aciyor ama bazi bölgelerdeki dikisler... korkulcak bi durum degil opuyorumnanaktan

Bende bugün aldırdım,gözlerimden yaş geldi ama burundan kıl çeker gibi bir acı,tabi bir sürü dikiş olunca acı katlanıyor.:sinifsinif:

sırnaşık şeykizlar kizi korkutcaksiniz canim benim hic acimamisti, tamponlar artik öyle yarim metre bez parcasi degilki, bende duydum onlar cok aci veriyormus ama simdiki silikon tamponlar acimiyor yani bende acimamisti, dikisler cok hafif aciyor ama bazi bölgelerdeki dikisler... korkulcak bi durum degil opuyorumnanaktan

ayy sezosumm napiim yaa acımadı desem yalan olur simdik benm acıdı dikislerim ama yine diyorum kesinlikle kisiyle alakalı bir durum bu yanii kiminde acımaz kiminde acırr akannehir

ya kızlar siz hangi dikişlerden baksediyosunuz..çok korktum ya burun içindeki dikişler alınıyomu kendimi düşüyo? benm dısarda dikiş yok sadece içerde war..yani korkayımmı ben sımdı=)

görünenler alınıyor icerdekiler kendisi düsüyor benm görünen dikislerim vardı onlar alındı

burun ucundaki dikişleri sormuştum ben alınırken acıdı biraz ama tamponlar aınırken ki agrıyı dşünnce agrımadı diyebilirim:KK70: hem dikişlerdeki acı saniyelik bişi ,ama tampon asıl asıl kıvır kıvır gelmez inim inim inletiyo:KK70:

bende dikiş yoktu tamponumu kendim çıkardım silikon du zaten .. ama alçı alınırken resmen etimden et koptu yani o acıyı unutamam derimi soydular sanki bide alçımı çıkarttıktan sonra burnumu oturttu doktor eliyle anam çlüyorum zannettim gözümden yaş geldi yaa ''bak dışardan hastalarımı kaçırırsan parasını senden alırım '' demişti doktorum :roflol:

bende dikiş yoktu tamponumu kendim çıkardım silikon du zaten .. ama alçı alınırken resmen etimden et koptu yani o acıyı unutamam derimi soydular sanki bide alçımı çıkarttıktan sonra burnumu oturttu doktor eliyle anam çlüyorum zannettim gözümden yaş geldi yaa ''bak dışardan hastalarımı kaçırırsan parasını senden alırım '' demişti doktorum :roflol:

alçı acıttımı burun mu oturttu çok garip geldi bu dediklerin:sinifsinif:

sanırım en sanslılarınızdan biri benmişim :) tamponlarım silikondu alırken hiç acımadı, burnumun altındaki dikişler zaten pek görünmüyodu kendiliğinden eridi, burnumun içindekiler de öyle... sadece, alçım alınırken biraz canım yandı o kadar...

X