Bakırköy Acıbadem Hastanesi

manua

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2009
1
0
Merhaba Arkadaşlar,
Bu başlıkları gördükten sonra bende birşeyler yazma ihtiyacı hissettim.4 aylık hamileyim ve Bakırköy Acıbadem Hastanesi'ndeki Dr Gül Mandracı'ya gidiyorum ama açıkçası doktordan memnun değilim çünkü ben kadının halinden anca kadın anlar mantığıyla gittim ama ne kadar yanlış olduğunu gördüm.Doktorluğuna birşey diyemem ama sert bir bayan. Psikolojik açıdan ben daha huzur verici daha yatıştırıcı bir doktoru arıyorum.Bana Bakırköy acıbadem'den başka hangi doktoru tavsiye edebilirsiniz?Teşekkürler...

canım bende tam o doktara randevu alacakken yeşilköydeki international hospitalden aldım ilknur hanım çok tatlı ve ilgiliydi...

Merhaba Bakırköy acıbadem de Doç dr. Özlem Pata yı tavsiye ederim.

Merhaba Bakırköy acıbadem de Doç dr. Özlem Pata yı tavsiye ederim.

bende Özlem hn amniyosentez için gitmiştim çok tatlı dilli yaklaşımı çok güzel tavsiye ederim bende.benim doktorumda bdüzü acıbadem de keşke gidebilseniz çok memnun kalırsınız

merhabalar..
ben de özlem hn dan randevu aldım ama kendisi hakkınsa pek bilgim yok. tavsiyelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum..

merhabalar..
ben de özlem hn dan randevu aldım ama kendisi hakkınsa pek bilgim yok. tavsiyelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum..

öncelikle allah tamamına erdirsin canım.bilmiyorum gittinizmi Özlem hanıma ama doğru bir seçim olmuş.birincisi kendisi aynı zamanda perinatolog,ikincisi konusunda çok iyi eğitim almış ve genç yaşında doçent olmuş,üçüncüsüde çok istikrsrlı yıllardır aynı hastanede ve yaklaşımı çok çok iyi.umuyorum sizde çok beğeneceksiniz kendisini.allah hayırlı doğumlar nasip etsin.

arkadaşlar bende bakırköy acıbademde funda aybar a gidiyorum.
çok memnunum rahatlatıyor beni,boş şeylere kafamı takmamı engelliyor.
tavsiye ederim,,
alkisalkisalkis

Bakırköy Acıbademdeki tüm kadın doğum doktorları aslında alanında çok iyiler ama biliyorsunuz ki bazı doktorlar görevi ne gerektirirse onu yapar işini bitirir gider bazısı ise seni dinler sana destek olur , seni sakinleştirir bunu yaparkende ruh haline göre davranmayı bilir.. Buna bağlı olarak benim orada gittiğim ve ilgisinden çok hoşlandığım doktor olarak Özlem Patayı sana önerebilirim canım. Çok tatlı biri , mütevazi ve anlayışlı.

Acaba aynı doktoru mu konuşuyoruz??
Gül Mandracı benim de doktorumdur; sadece başka bir doktora gitmemek için doğumumu Bakırköy Acıbadem'de yaptım çünkü doktorumu çok seviyourum.. Hamileliğim boyunca bizim tüm sorularımızı yanıtladı, aklımıza takılabilecek şeylere daha biz sormadan açıklık getirdi ve eşimle beni acayip rahatlattı.. Bize yaklaşımı çok ama çok iyiydi.. Sayesinde şimdi 7 aylık çok sağlıklı bir oğlum var..
Ayrıca yakın bir arkadaşıma doktorundan memnun kalmadığı için kendisini önerdim, kontrole gitmiş ve çok memnun kalmış, kendisini çok güleryüzlü buldu.. Artık arkadaşımın da doktoru.. :)

son yoruma göre gül hnma muayene oldum doktorluğuna bişey diyemem ama çok sert sinirli bi bayan.. bi daha gitmeyi düşünmüyorum özlem hnm mı yoksa international yeşilköydeki ilknur hnmamı gitsem karar veremedim?

bende Özlem hn amniyosentez için gitmiştim çok tatlı dilli yaklaşımı çok güzel tavsiye ederim bende.benim doktorumda bdüzü acıbadem de keşke gidebilseniz çok memnun kalırsınız

beylikdüzü acıbadem doktorunuzun adını alabilirmiyim

beylikdüzü acıbadem doktorunuzun adını alabilirmiyim

ayyy kusura bakmayın epeydir bakmıyodum yeni gördüm yazdığınızı benim doktorum Aylin Tatlıadım inşallah ben yazana kadar siz tanışmışsınızdır kendisiyle mükemmel biridir kendisi:))

X